2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bizde 35 haftalik olmusuz 2750 kilomuz boy 47 civarı dedi fl olcuyoruz ortl 47 cm e denk geliyor dedi ama ölçümler 1 2 hafta değişiyormuş önden gidiyor hala öyle mi diye sorunca bu yanıtı aldım🙈 benim adet tarihime göre planlı sezeryan tarihi belirledik eşim cuma günü istedi hoca pazar demişti inşallah Allah'ım dan bişe olmazsa oglus durursa 26 Ocak günümüz,ama doktorum şu 10 gün geçsin ztn tehlike biter doğarsa da doğsun dio😂 planlı tarihe göre 38 küsur oluyoruz bakalm durursak çok şiştim dururmu blmiom🙈

Ayy alemsiniz. 🤗 Ben de bugün bir dersimde çocukları bahçeye çıkardım voleybol oynadılar. Bi cesaret girdim oyuna 4 - 5 kez topa vurdum vay be dedim hala dengede durabiliyorum aniden bi adım atabiliyorum düşmüyorum.. 😎 Bunun için kendimi kutlayacağım hiç aklıma gelmezdi. 😄
Ay voleybol oynamak büyük cesaret, ben bahçede top oynayanların yanından güç bela geçiyorum. Biri yanlışlıkla hafifçe çarpsa ben araba tekerleği gibi yuvarlanirim

İyiyim canım çok tşk ederim ...
İyi hissediyorum hareketi artirdim iyice sanırım 🤷 Kayınvalidem bende kalıyor onunla dışarı çıkıyoruz her gün. Bu aralar havalar da güneşli olunca guneslenmeye çalışıyoruz parklarda :))
Öyle geçiyor günler ...
Sadece uzun zamandır ( 1ay) üst karnımi sert hissediyorum göbek deliği ve alti yumuşak . Kasılma değildir diye düşünüyorum ama bebeğim çok canımı yaka yaka hareket ediyor. Yarın 35 .haftaya giricem . Çarşamba günü de kontrolüm var doktoruma sorarim artık.

Sen nasılsın ?
Herkes iyidir umarım ☺️
İyi olmana sevindim, bı kaç zamandır göremeyince merak ettim, neyse ki her şey yolundaymis. Benim de yarın kontrolum var, heyecanlıyım ben de

Kızlar merhaba,
Dün akşam 7.30 gibi suyum geldi akşam 22.30 gibi sezeryana girdim. 37+4 te doğum yaptım.
3500 kilo nurtopu gibi bir kızım oldu. Normalde 2 ocakta planlı sezeryanım vardı ama suyum gelince erkene çekildi. Şu an biraz ağrılarım var ama genel olarak doğum güzel geçti. İnşallah hepiniz sağsalim bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻🎀
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün, çok güzel bı kiloda doğmuş, bol sütün olsun, keyif ala ala emzir inşallah 🙏

35+3 bebek bu saatlerde aşırı hareketli benim haftamda olanlar siz de durumlar nasıl uyuyamıyorum hiç geceleri karnımda sivriliyor bir yerleri çok değişik oğlum bu kadar hareketli değildi bu bebeğim kız

X xbsrax nasıl oldu acaba? Hastaneden çıktın mı? Gaz problemi ne oldu?
Cumartesi akşam doğum oldu pazartesi öğlen civarı çıktık hastaneden, gaz problemi eve gelince çözüldü hastanede başarılı olamadık. Bebiste sarılık sınırda mama takviyesi ile günlerimizi gecirmeye başladık bile❤️

Merhaba kızlar ben doğurdum😅 37+2 3200 49 cm. Allaha şükür sağlıklı. Emiyor ama henüz doyuracak kadar süt gelmiyor. 20 cc mama verdiler şırıngayla. 3 saat uyur dediler uyuyor şuan. Benim dikişlerim acıyor çok terledim leş gibi hissediyorum ama maneviyat olarak pamuk gibi hissediyorum. Büyük oğlum anne seni istiyorum dedi bensiz uyumadığı için kalbime ok saplandı ama o da aşmalı artık 6 yaşında diyorum bir uçtan. Çok anlatacak şeyim var bugün benim için 1 ay gibiydi 😊 yine tecrübelerimi yazarım size hepiniz sağolun duygularımızı paylaştığımız için mutluyum.🥰 Doğum yapmayanlar hiç korkmayın endişelenmeyin su akıp yolunu buluyor Burdan sonrası için ben de endişeliyim tabi ama allaha teslim oldum
Canım sağlıkla büyüsün bebeğin, gözünüz aydın 🌸 duş alınca sütün daha da çoğalır.

Başındaki anestezi uzmanı çok önemli ya, ben oğlumda hiç memnun kalmadım rahatlatmadi beni, konuşmadı bile, inşallah bu kez iyi birine denk gelirim
Ben ameliyathaneden çıkarken anestezi uzmanından helallik istedim, genç bı doktordu yeni uzmanligini almış belli ki, canına okumuştum 3.5 saat. Zaman geçmiyor napsam napsam doktora sarmistim. Çok sabirliydi her soruma sabırla cevap vermişti. Onun sayesinde biraz kafam dağılmıştı. Bakalım bu sefer nasıl biri denk gelecek

X