Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ayy annem bebeklik nevresim takimimi saklamis gozyasim pit 🥲 kizimda da ben kullanicam insallah cok severim hem sade hem modern hala 🥰
Tetiklendim. Kv bana eşimin nevresimini attı. Görünce elim ayağım titredi. 🤣🤣🤣 Kırmamak için şey dedim. Çok güzelmiş size geldikçe kullanırız 🤣🤣

45dd6a7c-b86c-4527-a5d0-5c9e2ab11561.jpeg

Hiç kafana bile takma tombiş olsa bile bakımı daha kolay olur. Zaten şöyle de bişey var doğdukları kilodan 200 gram falan hastaneden çıkmadan veriyorlar. Fazla kilo göz çıkarmaz🤭
Bence de, teşekkür ederim ☺️🙏 ben kiloluyum diye korkuyorum biraz toplam 4 kilo aldım, en son 1ini geri verdim korkumdan😄 gebelik başlangıç kilom fazla doktorum da çok kontrollü gidiyor o yüzden. Allahım evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Bence de, teşekkür ederim ☺️🙏 ben kiloluyum diye korkuyorum biraz toplam 4 kilo aldım, en son 1ini geri verdim korkumdan😄 gebelik başlangıç kilom fazla doktorum da çok kontrollü gidiyor o yüzden. Allahım evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Kac kilosun bilmiyorum ama 4 kilo iyi bence . Doktor kac kilo alman gerekiyor dedi total icin.

Anladım canımm. Bu şeyleri hiç bilmiyordum ya. Peki bunlara bebek ne kadarlık olunca başlanıyor. Yani herhalde biraz büyümeden öyle burun akıntısı tıkanması falan durumları olmuyor ?
Siringayla sıkmaya değil de eczanelerde satılan flakonlara ben hemen başlamıştım canım. Sanırım 1 haftalık kontrolde önermişti doktorumuz.

Tecrübeli anneler bir ara bebek bezi önerilerinizi yazar mısınız? 1 adet sleepy bio natürel aldım 48’li 2 numara. Ama her ihtimale karşı memnun kalmazsak diye bir markanın daha alayım diyorum.
(Boykot ürünlerinin hiçbirini almamaya özen gösteriyorum bu arada prima falan o kategoride sanırım onları istemiyorum)
Canım ben sleepy ve minies kullanmıştım kızımda. Yine sleepy alırım. Sizdiriyor diyorlar o konu bi muallakta deneyip göreceğim. Onun dışında şu an molfix , baby turco ve goondan da memnun olan arkadaşlarım var. Bu arada neden 2 numara? Kucuklerinden bi 1 numara da al bence.

Bebişim 💖 kız düğün salonuna geldiğimiz gibi ince çorabı çıkardım benim neyime ince çorap öyle bi sıkmak yok 🤣🤣
Ben hamile çorapları aldım hem ten hem siyah acayip rahat kocamanlar. Kışın da giyebildiğim kadar elbise giymek istiyorum. Hamile çorabı al guzum.

Kac kilosun bilmiyorum ama 4 kilo iyi bence . Doktor kac kilo alman gerekiyor dedi total icin.
Total için bi rakam vermedi başında 5 ay hiç almıycaz dedi😄 zaten sonra mecbur alacaksın dedi😄 şimdilik iyi gidiyoruz maşallah diyim🧿 iyi gittiğim için çok yorum yapmıyor çok iyi böyle devam et diyor 😄

Başka bi konudan şey öğrendim, spinalde ameliyat bitip çıkıyormuşuz epiduralde belimize katater takıyorlarmış ağrı olduğunda oradan ağrı kesici veriliyormuş, yani daha rahat diyorlar. Herkeste öyle mi oluyor sistem bilmiyorum ama öyle yazılmış
Böyle bir şey var da tam tersi olabilir mi acaba 🤔 benimki tek seferlikti ama arkadasimin belinde takiliydi belli aralıklarla basiyordu kendine

Böyle bir şey var da tam tersi olabilir mi acaba 🤔 benimki tek seferlikti ama arkadasimin belinde takiliydi belli aralıklarla basiyordu kendine
Şimdi bi hastanenin sitesinde "Kombine spinal epidural anestezi" diye bi şey okudum. İkisinin birleşimi gibi bişimiş bunda da var kateter, belki öyle bi şeydir bilemedim

Ben hamile çorapları aldım hem ten hem siyah acayip rahat kocamanlar. Kışın da giyebildiğim kadar elbise giymek istiyorum. Hamile çorabı al guzum.
Yok yavrum yok beni bidaha biyere götürmesinler koca sandalye çektirdim kendime öyle oturuyorum zor hareket ediyorum ben bidaha inimden cıkmam 2 ay taytımla yaşamak istiyorum 🤣🤣

Yok yavrum yok beni bidaha biyere götürmesinler koca sandalye çektirdim kendime öyle oturuyorum zor hareket ediyorum ben bidaha inimden cıkmam 2 ay taytımla yaşamak istiyorum 🤣🤣
Ay eşimin yarın sınavı var. Sınav çıkışı arkadaşı da orada olacakmış sen de gel oturalım diyor. Benim totom yemiyor skgkkg evde gayet hareketliyim ama ev dışında enerjim emcükleniyor

X