2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba,
Dün akşam 7.30 gibi suyum geldi akşam 22.30 gibi sezeryana girdim. 37+4 te doğum yaptım.
3500 kilo nurtopu gibi bir kızım oldu. Normalde 2 ocakta planlı sezeryanım vardı ama suyum gelince erkene çekildi. Şu an biraz ağrılarım var ama genel olarak doğum güzel geçti. İnşallah hepiniz sağsalim bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻🎀

Kızlar sonunda sütüm kesildi 2 gündür sağıyorum memeye tutuyorum bestlak malt içecekler sıcak su torbaları 5 ml süt ya çıkıyor ya çıkmıyor sütüm akıyor diye gün içinde göğüs pedi takıyordum o bile kupkuru 🤦🏻‍♀️😞
Kendini üzme iyice gidecek rezene çayı falan yaptın mı

S sunsea merak ettim seni kaç gündür yoksun. İyi misin
İyiyim canım çok tşk ederim ...
İyi hissediyorum hareketi artirdim iyice sanırım 🤷 Kayınvalidem bende kalıyor onunla dışarı çıkıyoruz her gün. Bu aralar havalar da güneşli olunca guneslenmeye çalışıyoruz parklarda :))
Öyle geçiyor günler ...
Sadece uzun zamandır ( 1ay) üst karnımi sert hissediyorum göbek deliği ve alti yumuşak . Kasılma değildir diye düşünüyorum ama bebeğim çok canımı yaka yaka hareket ediyor. Yarın 35 .haftaya giricem . Çarşamba günü de kontrolüm var doktoruma sorarim artık.

Sen nasılsın ?
Herkes iyidir umarım ☺️

Kızlar merhaba,
Dün akşam 7.30 gibi suyum geldi akşam 22.30 gibi sezeryana girdim. 37+4 te doğum yaptım.
3500 kilo nurtopu gibi bir kızım oldu. Normalde 2 ocakta planlı sezeryanım vardı ama suyum gelince erkene çekildi. Şu an biraz ağrılarım var ama genel olarak doğum güzel geçti. İnşallah hepiniz sağsalim bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻🎀
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ❤️

Kızlar merhaba,
Tebrikler 😍🧿
Uzun ömürlü sağlıklı bir bebek olsun inşallah 🥰

Kızlar merhaba,
Allah analı babalı büyütsün cnm, spinal mi oldun, kızın sen nasılsınız

Bende uzun zaman sonra ilk kez dün çıktım, birde haddimi aşıp ilk kez topuklu bot giydim. Of aman yarabbim, uçan kuşa yürüyen böceğe sövdüm resmen kendime sinirimden. Zaten ayaklar olmuş dolmalık biber neyine senin topuklu bot. Ben bi dha çıkmam karşim, çıkana saygım sonsuz 😂
Ben de kaç gündür sıkıldım evde çarşıdan alınacaklar vardı.Çarşıya çıktım eşimle çıkmaz olaydım.Hiç yürüyecek halim kalmamış.Kaplumbağa hızıyla ilerliyorum.Bir ara belimde ağrı aşağı doğru baskı sancı hissettim.Adım atacak gücü bulamadım. Eyvah doğuruyorum herhalde dedim.😂 Hem de çarşıda kalabalık onca insanın içinde 😄 Bir taraftan önümü arkamı kontrol ediyorum suyum geldi mi diye 😂 Görenler ne dediyse artık.🤦‍♀️ Sonra bir cami vardı oraya girdik.Eşim banka oturttu.Biraz kendime geldim.Bir daha çıkmam dedim.

Kızlar merhaba,
Gözünüz aydın canım 😍 Hayırlı olsun. Sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah.

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ❤️
amin canım inşallah
Allah analı babalı büyütsün cnm, spinal mi oldun, kızın sen nasılsınız
amin canım evet spinal oldum . Kendimi ilk başta ameliyathanede tek ve kötü hissettim ama hiç öyle bir şeye gerek yokmuş. Ne ara başladı bitti bebek çıktı anlamadım. İğneden de sakın korkmayın valla damar yolu açarken daha çok acıyor
Gözünüz aydın canım 😍 Hayırlı olsun. Sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah.
alin canım inşallah sağolasjn

Evet koruyuculuğu var benimde şöyle oldu, kızımda sonra oğlumda ard arda olduğum için bunda da oldum. Dediler ki seneye bir doz daha olursan bir daha 10 yıl korur tüm dozları tamamlamış oluyorsun 10 sene kafan rahat olur. O yüzden seneye bir doz daha yaptırıp tetanoz olayını 10 sene kapatıyorum 😅
Canım ben de bu gebeliğimde 2 doz oldum. Hemşire dedi manikürde çalışıyorsun 3.dozu da almanı öneririm. Makas alet edevat demirle çalışıyoruz ya. Nisan'da 3.doz yapılacak. Sence gerekli mi yaptırayım mı 3.dozu?

Kızlar merhaba,
Hayırlı olsun canimm rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Merhaba kızlar ben doğurdum😅 37+2 3200 49 cm. Allaha şükür sağlıklı. Emiyor ama henüz doyuracak kadar süt gelmiyor. 20 cc mama verdiler şırıngayla. 3 saat uyur dediler uyuyor şuan. Benim dikişlerim acıyor çok terledim leş gibi hissediyorum ama maneviyat olarak pamuk gibi hissediyorum. Büyük oğlum anne seni istiyorum dedi bensiz uyumadığı için kalbime ok saplandı ama o da aşmalı artık 6 yaşında diyorum bir uçtan. Çok anlatacak şeyim var bugün benim için 1 ay gibiydi 😊 yine tecrübelerimi yazarım size hepiniz sağolun duygularımızı paylaştığımız için mutluyum.🥰 Doğum yapmayanlar hiç korkmayın endişelenmeyin su akıp yolunu buluyor Burdan sonrası için ben de endişeliyim tabi ama allaha teslim oldum

Kızlar merhaba,
Oy maşallah maşallah Allah bağışlasın kızını. 😍Çok geçmiş olsun.

Merhaba kızlar ben doğurdum😅 37+2 3200 49 cm. Allaha şükür sağlıklı. Emiyor ama henüz doyuracak kadar süt gelmiyor. 20 cc mama verdiler şırıngayla. 3 saat uyur dediler uyuyor şuan. Benim dikişlerim acıyor çok terledim leş gibi hissediyorum ama maneviyat olarak pamuk gibi hissediyorum. Büyük oğlum anne seni istiyorum dedi bensiz uyumadığı için kalbime ok saplandı ama o da aşmalı artık 6 yaşında diyorum bir uçtan. Çok anlatacak şeyim var bugün benim için 1 ay gibiydi 😊 yine tecrübelerimi yazarım size hepiniz sağolun duygularımızı paylaştığımız için mutluyum.🥰 Doğum yapmayanlar hiç korkmayın endişelenmeyin su akıp yolunu buluyor Burdan sonrası için ben de endişeliyim tabi ama allaha teslim oldum
Maşallah. Allah analı babalı büyütsün büyütsün inşallah. 🧿 Hayırlı olsun.

Kızlar merhaba,
Gözünüz aydın canim. Saglikla buyusun🌸

Amaniiiinn nişan gelmiş sanki :)) benim 3 gün sonra doğum olmuştu ama açıklık da varmış vala her an her şeyi bekliyoruz o zaman senden 😍 yaa bu arada çok yakın arkadaşımın sancıları bel ve aşağısında uyuşma, karıncalanma şeklinde gelmişti ilk ve tek onda duydum bunu, nolur nolmaz bunu da bilelim diye yazıyorum 😁

Neey 27 mi amanın baya gençmişsin yaa 😍 ben burda herkesi kendimle yaşıt sanıyorum bir 90’lı olarak niyeyse 😂
Bende de hafif bel ağrıları var ama sancı falan yok 🙈 doktora da bişey yazmadım bekliyorum 🙄🫠😎😎

Kızlar ben sabah 9:00da doğuma gireceğim yarın 38+0 oluyoruz, birkaç gündür sancilarda çıkmaya başladı nst de.
Hamileliğimin başından bu yana dipçik gibi olup son 2 aydır tansiyon, son bir haftadır da 20 kadının doğum sancısına bedel ağrılı diş apsesi yasayarak hamileliğim sonlanıp inşallah yarın sağlığıyla bebeğimi kucağıma alır size güzel haberlerle dönerim.
Dün geceyi yüksek tansiyondan dolayı yine acilde geçirdiğim için uykusuz kaldım hemen uyuyacağım, sabaha dinç bir şekilde dinlenmiş olarak gitmek istiyorum.
Hepinize güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler 🙏💐💜
Allah kolaylık versin canım.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.🤲

amin canım inşallah

amin canım evet spinal oldum . Kendimi ilk başta ameliyathanede tek ve kötü hissettim ama hiç öyle bir şeye gerek yokmuş. Ne ara başladı bitti bebek çıktı anlamadım. İğneden de sakın korkmayın valla damar yolu açarken daha çok acıyor

alin canım inşallah sağolasjn
Başındaki anestezi uzmanı çok önemli ya, ben oğlumda hiç memnun kalmadım rahatlatmadi beni, konuşmadı bile, inşallah bu kez iyi birine denk gelirim

X