2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok teşekkür ederim desteğin için . Kimyasal olmasına bile razıyım dış gebelik benim için daha yıpratıcı olcak . Ama bir mucize de olsun ve sağlıklı ilerlesin istiyor insanın kalbi . Allah kimseye yaşatmasın herkes sağlıkla kavuşsun evladına

Merhaba karindan mo gozuktu ultrasonda acaba bende ayni hafta ve gunde kanama yasadim kesem duzgun gozuktu ama bebegi gormedik

Dünden beri bunu araştırıyorum çok nadir dediğiniz gibi örnekler buldum. Evet az da olsa öyle bir ihtimal var ama işte . Siz hiç gördünüz yada duydunuz mu böyle olduğunu umut olur belki
Ben de öğrendiğimden beri 1 haftadır deli gibi milyon tane forum, uygulama vs gezdim. Evet betası ilk başta anormal olup sonrasında düzelen birçok kadın okudum, anormal bir artış ve düşüş kötü yorumlanmış genelde; o yüzden sakinlikle bekleyin tekrar verin inşallah yoluna girecektir diye düşünüyorum

Arkadaslar sizce burda yolk gozukuyormu 5+4 burda henuz

Eklentiler

• 168537901964497613212592631755.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 107
Merhaba karindan mo gozuktu ultrasonda acaba bende ayni hafta ve gunde kanama yasadim kesem duzgun gozuktu ama bebegi gormedik
Merhaba, hayır vajinal ultrason yapıldı, bebek değilde yolk kesesi göründü... Siyah vir karartı var o kese, içinde minik balon gibi bir şey var... Beslenme kesesiymiş... Henüz embriyo görünmüyor çok ufak... Sizin beta HCG leriniz kaçtı?

Hayır o durum Farklı şöyle ki, ben kızımda iken 22 haftalıkken kovadan boşalırcasına kanama yaşadım sonra serum iğne derken azaldı ve bitti. Kanamadan sonraki kahverengi kan eski kan olduğu anlamına gelir. Yani içeride beklemiş olan kan. Kanama sonrası kahverengiye dönmesi olağan yani aklına kötü birşey getirme. Benim bebeğimin kalbi durduğunda çişimi yaptıktan sonra sanki idrarım kahverengi gibi bi vaziyetteydi tuvalet. Peçeteye de aynı şekilde kahverengimsi geliyordu idrarım silince. Akşama kadar kahve akşam kırmızıya döndü. Bazı hamilelikler 9 ay kanamalı geçer bazısı kanar lekelenir geçer herkesin Farklı yaşadığı aslında. İçinde şüphe varsa doktoruna görün ama stres yapma stres en büyük düşmanımız hem bizim hem bebeklerimizin.

Sizin de mi beta düzensiz artıyordu Peki yada 2 ye katmaladan mı arttı . Okumadığım form kalmadı benim de her okuduğum da umudum bi tık düşüyor

Canım 3 kimyasal 1 düşük yaşadım. Sakın umutsuzluğa kapılma vaktini bekliyordur o vakitte gelir seni bulur. İkincisi için çok uğraştım ama hep kimyasal düşük derken hiç beklemediğim bi anda hamile olduğumu öğrenmiştim. Şimdi de beklemediğim bi anda 3. Ye hamileyim.. demem o ki bazen çok istediğin için gecikiyor.. ama gecikiyorsa bilki güzelleşiyor

Evet bende 2 kez kimyasal geçirdim . Tam kendimi topladım derken yeniden hamile kaldım şimdi de 2 ye katlanmayan beta . Her nasip vaktine esir imanım tam ama hevesin kursağında kalması beni çocuk düşüncesinden her seferinde daha çok uzaklaştırıyor Size de hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin dua edermisiniz benim için miniğinle

Ben en son 5+4 te kanama olunca acilde betam 15 bin uzeri olarak gozukmustu kese olcumde normalmis ama bebek yada yolk var demedi bebek gozukmuyor dedi sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…