2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yani nişan olabilr dedi ama başka bi belirti yok şu an doğum görünmüyor gibi ama nst den sonra anlayabiliriz sanırım daha net😣 ay alttan muayene hiç hoşuma gitmedi ühühü 😣
Canım ya korkma hiç artık her an olabilir. Ben de baya korkuyorum ama bi yanım da olup bitsin artık istiyor. Bakalım Nst nasıl gelecek. Bekliyoruz sonucunu 🥰

Kızlar biraz tatsız bişey geldi başıma. Foşurt diye idrarımı kaçırdım resmen. Tuvalete tam giricem hangi akla hizmetse bi su içeyim önce dedim. Tuvaletin önünde manevra yapmamla boşaldı resmen. Su gelmediğine de eminim çünkü sıkışmış durumdaydım. Normal zamandaki gibi tutamıyoruz sanırım sıkışınca hemen gitmek lazım. Kendimi çok aciz hissediyorum ya kötü bi duygu 😔

Kızlar biraz tatsız bişey geldi başıma. Foşurt diye idrarımı kaçırdım resmen. Tuvalete tam giricem hangi akla hizmetse bi su içeyim önce dedim. Tuvaletin önünde manevra yapmamla boşaldı resmen. Su gelmediğine de eminim çünkü sıkışmış durumdaydım. Normal zamandaki gibi tutamıyoruz sanırım sıkışınca hemen gitmek lazım. Kendimi çok aciz hissediyorum ya kötü bi duygu 😔
İyi ki evde olmuş canım, ben çok korkuyorum bu tarz bişey okulda başıma gelirse diye. Bizde kadın ağırlıklı ve sadece bir tane WC var. Her tenefus kapıda bekliyorum. İllaki dolu oluyor. Böyle bişey başıma gelse tayin isteyip gitmek zorunda kalabilirim 🙈

Canım ya korkma hiç artık her an olabilir. Ben de baya korkuyorum ama bi yanım da olup bitsin artık istiyor. Bakalım Nst nasıl gelecek. Bekliyoruz sonucunu 🥰
Ben de artık bir an once kavuşmak istiyorum ama o ellenme kısmı ay ne bileyim sinirimi bozdu ühühü 😣bi de diyor ki doktor e alisin artık Doğurana kadar alttan bakilacak artık hep acikliga vs😭

Ya sacmalama umrunda bile olmasın tam zurnanın zırt dedigi yerdeyiz tabiki işemek de en doğal hakkımız 🤣 yani suyun gelmediğine eminsen çişi boşver gitsin 🤣

İyi ki evde olmuş canım, ben çok korkuyorum bu tarz bişey okulda başıma gelirse diye. Bizde kadın ağırlıklı ve sadece bir tane WC var. Her tenefus kapıda bekliyorum. İllaki dolu oluyor. Böyle bişey başıma gelse tayin isteyip gitmek zorunda kalabilirim 🙈
Neden tayin istiyorsunuz altıma işedim de daha burada duramam 🤣🤣🤣

Ben de ona şükrettim zaten iyi ki evde oldu diye. Dışarda da gezip duruyorum hala sanırım eve kapmam gerekiyor artık. Ne olacağımız belli değil🤦‍♀️☺️ Senin izin ne zaman başlıyor

Ben de artık bir an once kavuşmak istiyorum ama o ellenme kısmı ay ne bileyim sinirimi bozdu ühühü 😣bi de diyor ki doktor e alisin artık Doğurana kadar alttan bakilacak artık hep acikliga vs😭
Benim doktorum çatı muayenesi de yapmıyor. Sancı falan olmazsa alttan bakmayacak sanırım hiç. Yapsa rahatsız olmazdım ama. Vajinal ultrasona çok girdim. Cihaz yerine el giriyor çok da önemli değil bence ☺️

Çok ilginç yeni bişey öğrendim şuan, 3. Hamileliğimde 😂 ben karından görmüyorlar diye biliyordum. Acaba serviks boyu uzun ve hunileşme vs yoksa açılma olmadığına dair kanaat mı getiriyorlar 🙄 Yoksa her doktorun kendine ait bir metodu olabilir mi 😬 daha geçen hafta doktoruma usgden yapsak muayeneyi olmaz mı dedim diye tamam hazır değilsen erteleyelim karından bakamayız artık demişti 🙄
Bana da doktorum aynısını dedi açıklığa karından bakamayız dedi. Hatta doplerle de alttan muayene ile bakamayız elle muayene ile anlaşılır dedi

Ocak 4 te 37+0 oluyorum. O gün basliyor. Yılbaşından sonra da okuldayim yani. Ne bitmez hamilelik
Bir hafta varmış daha ama zaten 3 gün tatil oluyor. Kolayca geçsin mesailerin evinde bebişi bekle artık. Bana da hamilelik çok uzamış gibi gelmeye başladı. 2023 hayatımın en uzun yılıydı sanırım 😀

X