2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de sezaryenden önceki gün çekilmiş bir resmim var. Yanaklarım hiç şiş değil. Ama sezaryen sonrası fotolarda şiş yüzüm. Profesyonel değil tabi kendi çektigimiz resimler.
Onlar fotoşop programları ile düzenlenir ya biraz elmacık kemikleri çıkıntılı biraz jawline hattı keskin biraz da aşağı doğru inceltme yapılarak çok şuh bir lohusa görüntüsü sağlanabilir

Kızlar tansiyona dikkat edin lütfen. Rutin kontrolde yüksek tansiyon yüzünden acil sezeryana alındı arkadaşım, çok tatlı bir bebiskomuz geldi dünyaya. Annemiz de bebeğimiz de iyi çok şükür, kontrolde denk gelmesi şansı oldu bence herkes doğurmuş bı benim içimde kalmış gibi hissediyorum artık

Hahaha ya sen beni öldürcen görende 40 I bitirdi sanacak korunmasız ilişki denedin mi? Bu ara en çok onu dene, eşinde hayır demez bence lohusalık öncesi yürüyüş, sıcak su, merdiven biliyorum ya sen yaparsın hadi bu sabah 6 ya kadar doğurursan yay, sonrası oğlak haberin olsun

Daha önce hiç olcmemis mi evde yoksa kontrolde o an mi yukselmis. Çok mu yükselmiş acaba apar topar sezaryene aldılar. Normalde tahlil filan yapıp bi de sürekli mi yuksek seyrediyor ona bakıyorlar ama hayati risk olusturacak kadar yükseldi demekki. Günde iki üç kez olcuyorum ben de nolur nolmaz diye

Hahhhah ay tavsiyelerin beni bitirdi bende hep diyordum oğlak olursa nasıl yaparım ederim diye yay doğurdum sonunda

Hahhhah ay tavsiyelerin beni bitirdi bende hep diyordum oğlak olursa nasıl yaparım ederim diye yay doğurdum sonunda
Benim oğlum oğlak, Allahım ben 2 oğlak ile napacağım gerçekten bilmiyorum bu kadar mı anasına düşkün olur, bu kadar mı inatçı olur, bu kadar mı herşeye ağlamak için hazır olda bekler gözyaşını hazırda tutuyor resmen abartısız

Ben de oğlak disiplinli çalışkan düzenli olur diye hep iyi izlenimi vardı

Kızlar kalçasında sivilce çıkan var mı? Büyük acı verici sivilceler kalçama bakiyim dedim bakmaz olaydım bambaşka birşeye verilmiş resmen, mor lekeler, sivilceler üf üf bu şekilde doğurmaya utanırım ben

Ben oğullarımdan sonra burçlara inancımı kaybettim. 2 dk arayla doğdular. Bu kadar mı zıt karakterli olurlar?

Mor lekeler neden ki? Kan sulandırıcı kullanıyor musun?

Ama burada boy faktörü de var, Oğluş biraz aceleciymiş benceama zaten abla gibi doğsa maşallah 4 kilo doğarmış. Zaten 2.5 hafta önden gidiyordu demişsin bence onunla alakalı yani sen oğluşu da 38. Hafta da doğurmuşsun

Bende eşimde terazi burcuyuz oğlakla nasıl yaparız düşünüyordum valla bende

Yaa. Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun. Korkmalı miyim şimdi bilemedim Çünkü ben de bugün 32. Haftaya girdim ve çalışabilir aldım.

Evet ama yinede emme refleksi yoktu, boy kilo olarak 38 e uyumluydu ama erken doğan olduğu belliydi ememiyordu yavrum onun dışında sorun yaşamadık çok şükür ama 8 gün küvez sürecimiz oldu o yıpratmıştı bizi. İnşallah 3 numaram hepsine depar atar 39 da gelir şöyle 3.500 falan

Hayırlı sağlıklı vakitlerde gelsin kuzun canım

Yaa. Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun. Korkmalı miyim şimdi bilemedim Çünkü ben de bugün 32. Haftaya girdim ve çalışabilir aldım.
Doğum saatini ve tarihini aslında belirleyemiyoruz bu biraz kader. Ama vaktinde gelecekse zorlansan da çalışabilirsin. Ben 32 de çalışabilir raporu aldım yarın 36 oluyorum. Artık iyice yorulmaya başladım ama riskim yok diye son güne kadar dişimi sıkıcam. Bir haftam kaldı zaten. Gelmek isterse de yapacak bişey yok bu saatten sonra. Evde olsam da gelicek belki de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…