2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet cnm gebelik şekeri çıktı oyüzden bu kadar kilp alıyor bebek
Ben de diyete ilk basladığımda 2 hafta hiç almadı. 2 hafta geriye düşmüş oldu. Sonra tam toparlıyor derken bidaha az almıştı geçen kontrolde. Bu iki hafta biraz dikkat ediyorum ama işte diyet olunca biyere kadar yiyebiliyorum. Sabah kahvaltıyı erken yaparsam akşama bir öğün daha ekleyebiliyorum. Öyle yapmaya çalışıyorum bol bol bakalım. 3 ocakta diğer randevu.

Himm böyle hissedersem gelmeyin derim o zaman İyi ki uyardin beni çok haklısın aslında insan o anda canı ile uğraşıyor .

İnanir misin benim de hic hevesim yok. 1 kutu cikolata aldim bir de cocuklarima hediyelerini aldim sadece hediyeler 2 bin tuttu baska biseye para veremem yeter
zaten o kadar canim burnumda kii midem felaket kötü ilaçla bile bastiramiyorum artik. bi dogurup evime gelsem modundayim ne keyfim var ne huzurum.

Ogluma hediyesini sipariş etmiştim, geçen hafta hasta diye okula gondermedim, kargoyu kendi karşılamış ben işteyken şimdi bı daha hediye alicam mecbur. Zaten dün doğum günüydü onun için de ayrı hediye almıştık, yılbaşı için ayrı, kardeş hediyesi ayrı. Bu ay hediye işi ocagima incir ağacı dikti

Tüh kötü olmus benim son numara her disari ciktigimizda oyuncak siparis ediyo birinde almazsam birinde mecbur aliyoruz ama oyuncaklar da ne pahali hayalinizdeki oyuncagi kagittan yapip oynayin artik oyuncak yok diyorum cocuklara 14 yasindaki kizima da kitapla sweat aldim. Neyseki o artik oyuncak istemiyo

Oyuncak masrafı aylık mutfak masrafına denk valla, bizde de baba kiyamiyor her çıktığımızda oyuncak ile dönüyoruz. Neyse ikisi de erkek olunca belki ufakliga çok oyuncak masrafı yapmayız, abisininkilerle oynasın işte

Kızlar bu arada muhasebecimizle konuştum bugün, niye çalışır aldın, ki raporunun parasını daha erken alırdın dedi. Hiç aklıma gelmemişti. Aranızda varsa benim gibi kendi işlerinde çalışan aklınızda olsun

Amazon benim oyuncakçım 3 te 1 i fiyatına alıyorum resmen oyuncakçıdaki fiyatından, diğer sitelere bakmıyorum bile :)

Cocugun hareketlerini hissetmiyorum deyip gitmiş, 18-10, 16-11, 15-10 şeklinde seyretmiş hep öncesinde bir problem yoktu tansiyon için zaten tansiyonun o kadar yüksek olduğunun bile farkında değilmiş kendisi. Hareketlerinde azalma var diyip gidince fark edilmiş, tahlilleri için eğitim araştırmaya gönderdiler orada doğum için yatış vermek istemişler arkadaşım ertesi gün kendi doktorunda doğum yaptı. Yani doktorlara kalsa tahlillerden sonra devlet hastanesi hemen doğuma alıyordu, kendisi özele takipli doktorunu istediği için ertesi güne kaldı. Çok şükür ikiside iyi, son donemler hepimiz sağ sağlım kavusalim insallah yavrularimiza

Yok ben yaydan umudumu kestim artık denemedim hiç biseyi doktorum yok pazara kadar jsjsjs onunla o kadar devam edip son dakka başkasında doğum yapmak istemiyorum şimdi ki tek duam pazar kontrole gidicem kendi doktoruma, aa açıklık var sancın var vs diyip bana yatış versin istiyorum topluca amin diyelim bdjdsj

O zaman cumartesi gecesi hahahha
Suni sancıların içinde de erkek spermi var ya hani, o sebeple ısrarla söylüyorum yanlış anlaşılmasın

kızlar niyet ettim bu hafta içinde doğurmaya ördek yürüyüşlerine başladım zaten hurma yiyordum ilişkiyi de deniycem ben artık gücü fulledim artık çok yoruldum doğurmak istiyorum
Benden 2 gün de küçüksün hayırdır ne bu acele şampiyon dur sakin ol yahu şu 38+0 I görseydik bi

O zaman cumartesi gecesi hahahha
Suni sancıların içinde de erkek spermi var ya hani, o sebeple ısrarla söylüyorum yanlış anlaşılmasın
Evet kız biliyorum snsnsn hem cumartesiye denk gelmesi ertesi gün tatil olması o iş için söylüyorum sjsjsj hem doktorun pazar günü mesai alması he bide pazar günü eltimin doğum günü, sezeryan olursan benim doğum günüme alsana demişti esprisine bende içimden kahkaha atmıştım snsnsn şimdi bide pazar onun doğum günü falan bunların hepsi tesadüf olmamalı bana pazar yatis verip ptesi dogurmus olayım snsm

Tamam sen pazar akşamı başla o zaman bismillah diyip ay ne garip ya, bende 32 haftadan beri erken doğurcam diye cebelleşip 10 gün sonra kızlar ben doğuramadım napiyim diye ağlanır mıyım acaba

iki gündür okuyamadıım 10 sayfa yazışmışsınız, bugün dikişlerim alındı aman yarabbi yemin ediyorum bu tarz şeyler doğumdan daha zor , biraz kanamam oldu bakalım inş bu 9 gün içinde muhteşem bi açıklıkla doğuma giderim ve pırt diye doğururum da sezeryana gerek kalmaz:) bu arada Bahçelievler Medicalparkta doğum yapacak olan var mı? Merak ettim ne kadar ödüyor?

Geçmiş olsun, anestezisiz mi aldılar dikişi. Kolay bı normal doğum olur umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…