2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aslında sezaryen sonrası fotoğraf çekimi pek mümkün olmuyor. Ağrı pompası filan olursa belki olur ama yine de çok mümkün değil gibi geliyor bana.
Bizde fotoğrafçı ikinci gün geldi aile çekimi için zaten oturuyor oluyorsun çoğu fotoğrafta bi ayağa kalktığın aile fotoğrafın oluyor bugün videoyu hazırlayıp atmış bende gerek var mı yok mu diye çok kararsız kalmıştım pahalıydı da ama videoyu izleyip ağlayınca iyiki çağırmışım diyorum

Kızlar sizce hangisi

Eklentiler

• IMG_5648.png
    492,6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_5649.png
    482,9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_5650.png
    420,2 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_5652.png
    608,2 KB · Görüntüleme: 57
Benim sezaryenden sonra yoğun bakıma girme durumum vardı, sezaryen yanısıra ikinci bı ameliyat daha olduğum için, o yüzden taburcu olana kadar bende sonda takiliydi. Normalde gece cikariyorlarmis aslında ama benimki iki gün kaldı. Bı de iki ameliyat aynı anda olunca benim ağrılarım fazlaydı. Fotoğraf için hazırlanmayi bırak annem yüzüme düşen saçı çekse ağır geliyordu. Ama doğum esnasında çekilen fotoğraflarına bakinca ben de duygusallasiyorum hala, kan revan içinde olmasına rağmen dünyanın en güzel seyiymis gibi geliyor.

Doğru canım şimdi söyleyince hatırladım senin 2 ameliyatın vardı biri bile insana zor gelirken iki işlem aynı anda düşünemiyorum canın derdi bi yanda cananın derdi bi yanda ben kan görmeye dayanamam çok fazla ama dediğin gibi o an başka bişey gerçekten

Hanımlar merhaba, geceleri uyuyamıyorum. Toplam 2-3 saat uyuyorum. Uykum kaçıyor. Sabah da 1-2 saat uyuyorum o kadar. Hamilelikte bu durum normal mi yoksa uyku düzenim bozuldu ondan mi

Hanımlar merhaba, geceleri uyuyamıyorum. Toplam 2-3 saat uyuyorum. Uykum kaçıyor. Sabah da 1-2 saat uyuyorum o kadar. Hamilelikte bu durum normal mi yoksa uyku düzenim bozuldu ondan mi
Ben de böyleyim, özellikle sabaha karşı 4 gibi uyanıyorum 2-3 saat uyanık, sonra tam dalıyorum alarm çalıyor, bu sefer de kazınarak yataktan cikiyorum. Eve gelince yemek yer yemez uyku çöküyor oğlum okuldan gelene kadar bir iki saat yine uyuyorum. Ama geceleri çok sıkıcı oluyor haliyle, herkes uyuyor sen uyanık, dalmaya çalışıyorum olmuyor.

Evet gerçekten süslü oluyolar, yükselen de önemli tabi ama genel olarak tanıdığım kovalar hep süslüler arkadaşlarım bana Allahın kovası seni yine süslenmiş püslenmiş tipe bak diyorlar

Vücudun seni doğum sonrası uykusuzluğa hazırlıyor öyle düşün benimde arada midem yanıyor, çiş mesaisi, çocuklar uyanıyor vs derken doğru düzgün uykuya hasretim valla.. Birde ister istemez doğum heyecanı, korkusu vs basıyor insanı. Uyku tutmaması normal son dönemlerde diye düşünüyorum

Merhaba kızlar bende kapı süsümü ve hediyeliklerimi yaptırdım. Birde metal kutuda çikolata yaptırdım oda süslemesi yapmayı düşünmüyorum. Kapı önüne bikaçtane balon koyarım yeterli olur sanırım. Hediyeliklerimi açacak anahtarlık olarak yaptırdım insanlar kullanabilir en azından diye

Eklentiler

• IMG_20231221_135326.jpg
    205,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20231219_173823.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 62
Kapı süsüne bayıldım

Ayyy çok tatlılar bi yükseldim şimdi bende çekip atayım size aldıklarımı görünce heyecan bastı beni mis gibi ne güzel kokarlar şimdi doğsalar demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…