2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar, herkes ve bebişlerimiz iyidir umarım.
Bişey sormaya geldim.
Düşüğümün 8. Günü ve hale taze kanama devam ediyor. Doktor iki haftadan uzun sürerse gel bakalım dedi. Tam kesiliyor derken iki gün yoğunlaştı tekrardan.
Daha önce düşüğü olanlar vardı sanırım. Benzer durum yaşayan var mı, kanamanız kaç gün devam etti?

Kürtaj olmak istemiyorum😏
Benim 10 gün sürmüştü canım 🙄 ve beta değerim sadece 30 du o kadar küçük şey nasıl bu kadar uzun sürer diye düşünmüştüm 🙈 kontrole gittiğimde herşey normal dedi doktor 🤗 zaten tamamen bitince doktor kontrole çağırıyor parça kalıp kalmadığına bakmak için.

Kizlar dun kontrolum vardi vajinal bakildi
6+4 olmam gerekiyordu doktor 6+1 dedi
3 hafta sonra kontrole cagirdi
Hersey yolunda dedi şükür 🤲
Ama hafta gun sayisi kafami karistirdi ya
Karıştırmasın canım bende perşembe gıttım kalp atısını duyduk 6+5 olması lazımdı 6+3 cıktı. Bunlara takılma yakalar hatta one bıle gecer dedı doktorum. Benıde 3 hafta sonra kontrole cagırdı. Rutın bısey sanırım bu 3 hafta sonra kontrol 😊

Kizlar dun kontrolum vardi vajinal bakildi
6+4 olmam gerekiyordu doktor 6+1 dedi
3 hafta sonra kontrole cagirdi
Hersey yolunda dedi şükür 🤲
Ama hafta gun sayisi kafami karistirdi ya
Bende Perşembe gitmiştim 6+4 olması gerekirken benimde 6+1 çıktı kalbini de duydum beni de 15 gün sonra tekrar çağırmıştı❤️

Galiba kötü olmaya başlıyorum midem bozulmaya başlamak üzere😂 yemek yiyorum az bir zaman geçiyor hani çok acıkırsında miden bulanır bir kötü olursun ya aynı öyle oluyorum. Yavaş yavaş bulantılar başlayacak gibi😂 sende son durum ne ❤️
Ayy bugun aynı seyı yasıyorum sabahtan berı yemin ederim ve en son yemek yeyip böğüre böğüre tuvalete kostum ve mutlu son 😂 hadı sende bı kusta rahatlayalım 😂😂

Kızlar dün normal bir şekilde uyudum sabah uyandığımda diz kapağımda değişik bi ağrı vardı sanki düşmüşüm yere kapaklanmışım gibi dizim takılıyordu sanki ayağa kalktım zor adım attım bi on on bes dakika sonra geçti. Biraz araştırdım magnezyum eksikliğinden oluyormuş diz bilek ve bacak ağrısı. Benimde kan tahlilinde baya düşüktü magnezyum değerim. Vitamin kullanmam gerekecek muhtemelen ama ilk üç ay bitmeden hiçbişey kullanmak istemiyorum. Maden suyu geldi aklıma magnezyum içerdiği için, bunun gibi gıda yolu ile karşılamaya çalışacağım bir süre. Aranızda magnezyum takviyesine başlayan oldu mu

Kızlar dün normal bir şekilde uyudum sabah uyandığımda diz kapağımda değişik bi ağrı vardı sanki düşmüşüm yere kapaklanmışım gibi dizim takılıyordu sanki ayağa kalktım zor adım attım bi on on bes dakika sonra geçti. Biraz araştırdım magnezyum eksikliğinden oluyormuş diz bilek ve bacak ağrısı. Benimde kan tahlilinde baya düşüktü magnezyum değerim. Vitamin kullanmam gerekecek muhtemelen ama ilk üç ay bitmeden hiçbişey kullanmak istemiyorum. Maden suyu geldi aklıma magnezyum içerdiği için, bunun gibi gıda yolu ile karşılamaya çalışacağım bir süre. Aranızda magnezyum takviyesine başlayan oldu mu
Genelde 20.haftakardan sonra kasılma cekılme olmasın dıye magnezyum takvıyesı veriliyor, ama beypazarı maden suyu ıcebılırsınız gunde 1 tane, dıger sodalar tansıyonu tetıklıyor dıye bılıyorum ıcındekı tuz orabından dolayı

Başlamadım ilk 3 ay şikayet olmadığı sürece başlamıyor doktorlar, maden suyu içmeye Çalış aynı zamanda doktoruna sor başlamana gerek görürse başlar belki, ben magnorm kullanmaya başlayınca kesilmişti ağrılarım önceki Gebeliğimde, boşuna ağrı çekmemiş olursun

Kızlar, herkes ve bebişlerimiz iyidir umarım.
Bişey sormaya geldim.
Düşüğümün 8. Günü ve hale taze kanama devam ediyor. Doktor iki haftadan uzun sürerse gel bakalım dedi. Tam kesiliyor derken iki gün yoğunlaştı tekrardan.
Daha önce düşüğü olanlar vardı sanırım. Benzer durum yaşayan var mı, kanamanız kaç gün devam etti?

Kürtaj olmak istemiyorum😏
Çok geçmıs olsun, beta degerı sıfırlanana kadar kanamanız devam edebılır, 30 gunu bulan lekelenme seklınde bıle olabılır, doktorunuz 15 gun ıcerde parca kalmıs mı dıye kontrol eder.

Mesajın altında kac haftalık hamile olduğunla ilgili bir görsel oluyordu.Bende görünmüyor.Nasıl ekleyebilirim?Siz nasıl yaptınız?
Hesap detaylarında alt kısımlarda yazıyor, bebegın dogum tarıhını ekleyın kaydedın, bır de ımza ayarlarınız acık mı kontrol edın 🌺

Mesajın altında kac haftalık hamile olduğunla ilgili bir görsel oluyordu.Bende görünmüyor.Nasıl ekleyebilirim?Siz nasıl yaptınız?
canim profilden forum seceneklerine gir..sonra resimdeki imzalari gormek istiyorumu tikla. kendininkini profilinden yapabiliyosun zaten tahmini dogum.tarihini giriyosun

Günaydın kızlar. Mide bulantısı başladı mı sizde de. Kimde kaç haftalıkta mide bulantısı başladı? Ben 5+2 şuan özellikle sabahları çok midem bulanıyor ((
Ben en baştan beri adet sancısıvari bir sancı ve mide bulantısı çekiyorum. Ama istifra edecek kadar olmadım hiç. Bugün biraz daha arttı. 6+3

X