2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim suan 6+1 ilk doktora gittigimde kan icin 7 gun gecikmistim gun vermemisti 10 gun sonra gel dedi kese icin 17 gun gecikmede 4+3 olarak keseyi gordum canim bende ama vajinalden gorduk haftaya da randevum var 7 haftalikta bebek ve kalp atisi icin
17 gun gecikmeyle 4+3 nasil oluyorki? Ben suan 5 gun gecikmeyle 5. Haftaya girdim

17 gun gecikmeyle 4+3 nasil oluyorki? Ben suan 5 gun gecikmeyle 5. Haftaya girdim
Doktorunuz mu dedi bes haftalik diye bana kalsa bende 6 haftalik gittim ama gec dollenme oldugu icin kese gorundugunde haftan net belli oluyor canim herkesin farkli benim adetten 8 gun once yumurtlama gunumdu bu yuzden normal bir durum

Selam benim de 5+3 falan olması lazım daha gitmedim haftaya pazartesi gideceğim o zamana kadar görünür hale gelir diye düşünüyorum. 6+2 olacak kalp atışını da duyarım belki. Siz de eğer giderseniz yazın keseyi görüp görmediğinizi ben de merak ediyorum. 🙏
Yarın gider miyim bilmiyorum ama haber veririm muhakkak 😊 aynen 6.haftada kalp atışı duyulabilir. Ben de 1 hafta daha mı beklesem diyorum ama dayanamam sanırım. Bu hafta içi giderim

Doktorunuz mu dedi bes haftalik diye bana kalsa bende 6 haftalik gittim ama gec dollenme oldugu icin kese gorundugunde haftan net belli oluyor canim herkesin farkli benim adetten 8 gun once yumurtlama gunumdu bu yuzden normal bir durum
Hayir uygulamaya son adet tarihimi girince oyle cikti

Evet o son adete gore hesapliyor keseyi gordugunuzde gercek haftasini ogreniyorsun kese icin gittiginde net kac haftalik oldugunu ogrenirsin

Tam net bir gün söyleyemiyorum çünkü 27 30 arası değişiyor. Sanırım öğrendiğiniz rakamdan çok artışı daha önemli. Ben öğreneli 3 gün oldu henüz gitmedim tekrar kan vermeye
Bugün değerim 104 olmuş 4 günde sizce düşük mü değer anormal geliyor bana 🥺

Bu degerler herkesin degisiyor canim ben gecikmenin 8 .gununde 125 le ogrendim gec dollenmeymis bazilari adet tarihinden once bu degerleri goruyor senin icin onemli olan gordugun degerin iki gunde bir iki kati artmasi icin rahat olsun normal yani boyle farkliliklar
Bugün tekrar baktırdım 70 olan değer 104 olmuş düşük mü 🥺

Kizlar gunaydin

Dun birseyim yoktu aksam dondurma yedim ama cok bekleyerek yedim halbuki buz gibi degildi

Gece bogazim sinyal vermeye basladi sabah kalktigimda sesim zor cikiyordu 🥲 yutkunurken agrimiyor ama bogazimda birsey var gibi hissediyorum bademciklerim sisti muhtemelen

evde ne yapsam iyi gelir acaba bilemedim

Birde bu donemde boyle hastaliklar gecirmek risk olusturur mu acaba 😦

2 gün önce hem devlete hem özele gittim.kese devlette 27 buçuk mm özelde 26 buçuk mm ölçüldü.Yolk sac görünmedi.Kürtaj dedi iki doktor da.Boş gebelik dediler.yarın 7.haftaya gireceğim sat 11 nisan.Sizce ne yapayım alttan muayene oldum bu arada

Canım gayet normal ben 18 gün gecikmeyle beta değerim 9 çıktı. Doktorum geç döllenme dedi.bizim kaç haftalık olduğumuz sata göre değil ultrason görüntülerine göre belirleniyor. Ben şu anda ulturasona göre 7+4 üm.

Yarın gider miyim bilmiyorum ama haber veririm muhakkak 😊 aynen 6.haftada kalp atışı duyulabilir. Ben de 1 hafta daha mı beklesem diyorum ama dayanamam sanırım. Bu hafta içi giderim
Selam tekrardan. Mide bulantısı başladı mı sizde? Hamile gibi hissediyor musunuz kendinizi. Benim birkaç gün sabahları bulantım oldu bugün bulantım olmadı biraz tedirgin de oldum ama maalesef doktoruma randevu da yok ancak 5 Haziran'da gidebileceğim ((

Selam tekrardan. Mide bulantısı başladı mı sizde? Hamile gibi hissediyor musunuz kendinizi. Benim birkaç gün sabahları bulantım oldu bugün bulantım olmadı biraz tedirgin de oldum ama maalesef doktoruma randevu da yok ancak 5 Haziran'da gidebileceğim ((
Selam 🙂 hayırlı uğurlu olsun size dee 🤲🏻
Evet benim bulantı oluyor her gün uyanınca midem bulanıyor hafif hafif.
Evet, zaten hamilelikte bunları yaşamak kadar hiç bulantı ya da farklılık hissetmemek de normaldir. Ben ikinci kez gebelik yaşıyorum. Kendimi biraz da olsa yorgun keyifsiz hissediyorum. Bhcg hormonu yüksekliğine bağlı olarak günde bir iki kez bulanma, keyifsizliğim olduğunu düşündüğüm için sadece evdeki testten faydalandım ben de gitmedim hala doktora. Sanırım benim de 16 Haziran'da işten izin isteyip gitmem gerekecek.

Cuma günü gittiğimde alınan görüntü vajinal baktı ortadaki bebek mi sizce yolk mu

Eklentiler

• IMG_8136.jpeg
    IMG_8136.jpeg
    115,7 KB · Görüntüleme: 59
X