2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Eyvah kesin bende 9 ay kullanicam o zaman ama nasıl sorucam onu düşünüyorum hastaneye tekrar gidip sorsammi ki hiç bilmediğim için napicam 1 kutu mu kullanıcam diye hiç sormamıştım doktorda bi şey demedi hemşire her gün kullanicaksin dedi ama acaba 9 ay boyunca mi demek istemişti
Bence mutlaka öğren canım.Hastaneye gitmesen de doktorunu arayıp ona sorabilirsin.

En iyisi kendin yapman bencede benimki dart oynar gibi yapmaya kalkıyordu vazgeçtim 😂😂😂 hemde nasıl yanma 🙈🙈 bi doğsun her iğne için poposunu ısırcam eşşek sıpasının 😂😂
Ayy benim eşim de iğneyi deneme amaçlı bir kartonun üzerinde nasıl yapacağını gösterdi aman kalsın dedim.Havaya kaldırıp bıçak saplar gibi batırıyordu.🤣🤣🤣

kaç güne bir adet döngünüz acaba benim 26 güne bir 3. Gün gecikme de 70 ile öğrendim şuan 35. Gündeyim 8 gün gecikme gözülüküyor normal midir değer acaba
Bu degerler herkesin degisiyor canim ben gecikmenin 8 .gununde 125 le ogrendim gec dollenmeymis bazilari adet tarihinden once bu degerleri goruyor senin icin onemli olan gordugun degerin iki gunde bir iki kati artmasi icin rahat olsun normal yani boyle farkliliklar

Kızlar ben tam 6-0 haftalıkken kalp atışı için gittim, doktor üstten çok küçük alttan bakalım dedi. Alttan baktığımızda kalp atışını duyduk. Çok şükür 🙏🏻 10 gün sonra tekrar çağırdı acaba üstten kalp atışı duyulur mu ?
Duyulur evet 😍 muhtemelen artık sadece karından bakarlar

Günaydın kızlar. Mide bulantısı başladı mı sizde de. Kimde kaç haftalıkta mide bulantısı başladı? Ben 5+2 şuan özellikle sabahları çok midem bulanıyor ((

Kızlar ben tam 6-0 haftalıkken kalp atışı için gittim, doktor üstten çok küçük alttan bakalım dedi. Alttan baktığımızda kalp atışını duyduk. Çok şükür 🙏🏻 10 gün sonra tekrar çağırdı acaba üstten kalp atışı duyulur mu ?
Evet duyulur, benım de ılk karından gorulmedı vajınal görüldü 🌺

Kızlar, herkes ve bebişlerimiz iyidir umarım.
Bişey sormaya geldim.
Düşüğümün 8. Günü ve hale taze kanama devam ediyor. Doktor iki haftadan uzun sürerse gel bakalım dedi. Tam kesiliyor derken iki gün yoğunlaştı tekrardan.
Daha önce düşüğü olanlar vardı sanırım. Benzer durum yaşayan var mı, kanamanız kaç gün devam etti?

Kürtaj olmak istemiyorum😏

Kizlar dun kontrolum vardi vajinal bakildi
6+4 olmam gerekiyordu doktor 6+1 dedi
3 hafta sonra kontrole cagirdi
Hersey yolunda dedi şükür 🤲
Ama hafta gun sayisi kafami karistirdi ya
Banada 6+5 iken gittigimde 6+3 görünüyor demişti. Sıkıntılı bir durum değil merak etmeyin burda bir çok arkadaşa da aynısını söylemişler hafta uyumlu nasılsa bebeğin gelişimi de iyi demekki bir sorun yok dediğine göre siz anın tadını çıkarın endişelenecek bir şey yok :)

Kızlar, herkes ve bebişlerimiz iyidir umarım.
Bişey sormaya geldim.
Düşüğümün 8. Günü ve hale taze kanama devam ediyor. Doktor iki haftadan uzun sürerse gel bakalım dedi. Tam kesiliyor derken iki gün yoğunlaştı tekrardan.
Daha önce düşüğü olanlar vardı sanırım. Benzer durum yaşayan var mı, kanamanız kaç gün devam etti?

Kürtaj olmak istemiyorum😏
Canım benım 8. Gunde kesilmişti kanama düşükten sonra. Ama dedıgın gıbı ıkı haftayı bekle toplamda

X