2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet tarih ekledim ama bi de hafta hafta hamilelik sayacı falan var demişlerdi ben öyle bişey aradım ama bulamadım siz de ondan bahsediyorsunuz zannettim
O zaman ben yanlıs ızah ettım, kusuruma bakmayın🙏🏻 hamılelık gunlugu, burda da yazıyo bebegın gelısımı ıle ılgılı bılgıler, hergun okuruz ☺️

Kızlar merhaba ben 25 mayısta 335 ile gebeliği öğrendim. Programa göre şuan 3+6. Haftadayım. 7. Hafta olmadan doktora gitmek istemiyorum. Bu haftaya kadar gitmemek bir sorun teşkil eder mi ? (Folik asit ve d vitamini kullanıyorum)
Bende ogrendigimde kendi hesabima gore 5 haftalikti ama 10 gun sonra ultrason icin cagirdiginda 4+4 oldugunu ogrenmistik bence 7 hafta diye kendinizi sartlandirmayin betaniz iki kati yukselecek sekilde hesap edin 2-3 haziran gibi 3000 oluyor 3000 veya 6000 binde giderseniz direk kesenizi gorursunuz allah korusun dis gebelik vs. Gibi durumlarda cok gec ogrenmek riskli olabiliyor bence 7-10 gun sonra bir doktora gorunun derim hayirli olsun bu arada🤍

Bende ogrendigimde kendi hesabima gore 5 haftalikti ama 10 gun sonra ultrason icin cagirdiginda 4+4 oldugunu ogrenmistik bence 7 hafta diye kendinizi sartlandirmayin betaniz iki kati yukselecek sekilde hesap edin 2-3 haziran gibi 3000 oluyor 3000 veya 6000 binde giderseniz direk kesenizi gorursunuz allah korusun dis gebelik vs. Gibi durumlarda cok gec ogrenmek riskli olabiliyor bence 7-10 gun sonra bir doktora gorunun derim hayirli olsun bu arada🤍
Çok teşekkür ederim 😊

Merhaba hanımlar perşembe günü gebeliğimi öğrendim . Beta 70 ile 4+5 deyiz bugün son adete göre 🥰 Büyük ihtimalle Ocak sonu gibi doğum olcak . Henüz keseyi göremedik 2 hafta sonraya randevu verdi doktor keseyi görmek için beta takibi de istemedi daha önce den 2 kimyasalım var biraz tedirginim açıkçası .. umarım sağlıklar ilerler hepimizin gebelikleri .. AranıZda olmaktan mutluluk duyuyorum 😍

Merhaba hanımlar perşembe günü gebeliğimi öğrendim . Beta 70 ile 4+5 deyiz bugün son adete göre 🥰 Büyük ihtimalle Ocak sonu gibi doğum olcak . Henüz keseyi göremedik 2 hafta sonraya randevu verdi doktor keseyi görmek için beta takibi de istemedi daha önce den 2 kimyasalım var biraz tedirginim açıkçası .. umarım sağlıklar ilerler hepimizin gebelikleri .. AranıZda olmaktan mutluluk duyuyorum 😍
Aynı gün öğrenmişiz canım hayırlı olsun inşallah 🤲😊

Maşallah allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kanamam ve ağrım olunca şüphelendim bende şlk gebeliğimde bunşarın hiçbirni yaşamayınca şüphe duydum bakalım yarın tekrar betama baktıracağım artışı takip edeceğiz
Hayırla kucağına alırsın inşallah canım. Benmde kanamam vardı 3 gün bişeyimiz yok çok şükür içini ferah tut yoğun olmadığı pıhtı gibi bir kanama olmadığı sürece bir şey olmaz demişti dr. Ama ağır kaldırma özellikle inşallah bişey yoktur miniğin 😊

Kızlar bugün kanama şikayetiyle doktora gittim normal haftamız 7 +4 gecen hafta bugün alttan muane ettiğinde bebeği gordu kalp atışı belli belirsiz demişti bugün tekrar muane etti kalp atışı yok. Ptesi günü çağırdı kürtaja hazirlikli ol dedi. O kadar üzgünüm ki. 5 yaşında kızıma da söylemiştik geçen hafta şimdi ona ne diyeceğim
Umarim kürtaj gerek kalmaz ve bebis seninledir 🙏 eğer aksi giderse bir şeyler, 5 yaşında ki yeğenime ; kardeşin şuan gelmek istemiyormuş gelmek istediği zaman haber vereceğim ben sana dedim, çünkü çocuk sürekli olur olmadık yerde soruyordu. Şuan tekrar gebeyim, söylemeyecektik ancak yanında ara sıra konuşuyoruz hiç sormuyordu. Biz ne konuşuyoruz benim için hamile diyorlar neden bişey demiyosun diye sordum şuan 6 yaşında. Sen zaten hamilesin, kardeşim gelmek istediğinde gelecek ne soracağım dedi çocuk aklıyla ve beni güldürdü. Aslında beni hep hamile zannetmiş:) ama cevap onu tatmin etmiş olacak ki sormayı kesti. Umarım sağlıklı haberlerinizi alırız, ola ki kötü bir şey olur ise aklımızda bu fikirde bulunabilir

X