2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benzer durumlar. Benim de ilkimde böyle değildim. Geçecek bu günler de.

Zaman zaman hepimiz yaşıyoruz bazı şeyler maalesef . Bizim de bugün ev sahibi ile ilk durusmamiz vardı sabahtan ona gttik geldik . Hayatın döngüsu devam ediyor . Yeter ki saglik olsun ,bebisler iyi olsun
Diyetin yoksa kendine güzel bir pasta ismarla kahvenin yanına

Bir sefer çok yedin diye birşey olmaz sanırım ya
Bol bol su içersen dengelenir diye dusunuyorum. Afiyet şeker olsun

Bir sefer çok yedin diye birşey olmaz sanırım ya
Bol bol su içersen dengelenir diye dusunuyorum. Afiyet şeker olsun
Tek seferden gebelik zehirlenmesine çevirmez herhalde ama bu şekilde bı beslenme düzenim olsa demekki tansiyon çıkacak bende. Hiç hamur işi yemeyen biri değilim ama sağlam abarttım bugün. Kahvaltıyı da az yapmıştım zaten. Arkadaşlar da sağolsun o çok güzel tadına bak bu çok güzel tadına bak derken hepsinden yedirdiler bana, şimdi mide bulantisindan dört parça yatıyorum evde

Evet alfamed kullandım. Bir anda 14’den 18’e çıktı. İnşallah çok teşekkür ederim. Darısı başınıza sağlıkla inşallah

Ah bnmde 33+2 daha ve çok çabuk yorulmaya başladım nevresim takarken dahi belim ağrıyor biran evel dogurasim geliyor sonra işi gücü bırakıp oturuyorum kahve tatlıya veriyorum kendimi yemek yapabilirsem bin şükr modundayim hareketleri de azaldı endişe duyuyorum oturup dinlemesem anlamıyorum hareket fln eskisi gibi neyse boşver cnm tadını çıkaralım bugünleri de belki kış mevsimi o da bunalttı bizi valizimide hergun hazirlicam güya o bana bakio ben ona

Gaz için bende zinco gibi çeşitli damlalar var onları sormuştum geçen eczaneye bazilari etkiliymis pahalıydı almadım bı doğum olsun bakariz inşallah siz denedinizmi hiç damla ben kızıma zinco verirdim blmem faydası olur muydu ama bol bol kremleyip masaj yapın videolar var çok güzel bebegi rahatlatan

Gece sanki su içiyorum diyorum bende okdr tuvalete çıkmak nedir anlam veremiom valla bende zor yürüyorum çekilme yada vurma oluo artık oturunca rahatlıyorum

Yiaa tek olmadığımı anladım. Bugün ben de başladım eksikleri falan yıkadım. Hastanede 3 gün kalacaksam ona göre hazırlayayım çantamı.Sen de yavaştan başla ne olur ne olmaz.

Benim de bu aralar mide yanması ile başım belada , geçen hafta aylardır yapmadığım poğaçayı yaptım ve ne yazık ki yeme gafletinde bulundum ve o gün bugündür perişan haldeyim, hiç bir şey fayda etmiyor sadece soğuk süt biraz yatıştıyorbugün çok az yemek yememe rağmen yine perişanım asla uzanamıyorum yediklerim komple ağzıma kadar çıkıyo

Ben kızımda öyleydim oturarak uyurdum, sonra doktorum bana gaviscon önerdi onu içince rahatladım hemen ferahlık çöktü anında nefes boruma ve mideme. Sen kullanıyor musun bunun için gaviscon yada türevi bi ilaç?

Bende de var ve yemekten sonra yarım saat sırtına bolca yastık koyup yaslan. Bana rennie yazdı dr. Çiğniyorum hemen anında kesiyor. Doktora gittiğinde bir sor sen de. Hele ki sabah tiroid ilacı içiyorum 10 dakika içerisinde ağzıma gelior bazen de çıkartıyorum su ve ilacı. Seni çok iyi anlıyorum.

Aşırı duygusalim ben de ya ve panikle karışık felaket senaryolari yazıp duruyorum ya herkesi tek tek arayıp birbirinden lüzumsuz uzucu ihtimalleri siralayip aglamaya başlıyorum halbuki de nefret ederim böyle şeylerden asla kimseyi demoralize etmeyi sevmem ama resmen dengem duygularım kontrolden çıktı ya help meee ühühü

Kızlar size birşey sormak istiyorum. Yarın doktor randevum vardı, dedim temizlenip gideyim. Ayna karşısında bikini bölgemi almaya çalışıyordum. Böyle su gibi damla damla sıvı aktığını gördüm. Bu çocuğun suyu ile ilgilimi sizce biraz tedirgin oldum

Aynı şeyden ben de tedirgin oluyordum, o şekilde dikkatimi çekmedi ama benim de çamaşırım hep ıslak, ama öyle akıntı gibi de değil baya su gibi oluyor. Doktora sordum sızıntı olursa nasıl anlayabilirim çamaşırım hep ıslak benim dedim. O da suyun normal olmazdı az olurdu sizsaydi dedi. Yarın doktora soylersin bunu. Zaten suyunu ölçer mutlaka, azalma yoksa sızıntı da yoktur

Mide koruyucu iste doktorundan, ben kullanıyorum uzun zamandır yoksa duramıyorum

Aynen su gibiydi benimkide. Şu sıralar su değmiş gibi bir iz oluyor çamaşırımda da neyse ben onu yarın muhakkak söyleyeyim

Şimdi nasılsın ? Nasıl oldun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…