2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hiç kullanmadım , o kadar çok ilaç kullanıyordum ki bu eksik kalsın diye düşündüm hep ama perşembe kontrolüm var doktora yazdıracam doğuma bi hafta kalsada rahat uymak istiyorum .

Kızlar bana spot idrar sonucuna bak e nabızdan demişti doktor. Tansiyona da. Tansiyonum yüksek değil ama spot idrarı ben bulamamıştım e nabızdan. Şimdi baktım da protein yüksek çıkmış ya. 29 a almıştım dr randevusu. Sizce yarın sabah acile gideyim mi?ya randevumu mı bekleyeyim? Bana fikir verin lütfen.

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-19-21-53-39-11_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 79
Kuzum devam ediyorsa hemen acile git. Orda suya bakıyorlar bebğin mi ya idrar mı diye

29 una daha cok var bence bekleme 10 gün. Bir gün bile önemli böyle seylerde canim. Tansiyon nasıl cikiyor son zamanlarda. Bı de hastaneden çıkarken protein negatife dönmemiş miydi senin. Tekrar mi tahlil verdin

Bence git sabah canım bi göster aman son zamanlarimiz en ufak riske gerek yok canım zaten 29 una kadar asla rahat hissetmezsin için içini yer

29 una daha cok var bence bekleme 10 gün. Bir gün bile önemli böyle seylerde canim. Tansiyon nasıl cikiyor son zamanlarda. Bı de hastaneden çıkarken protein negatife dönmemiş miydi senin. Tekrar mi tahlil verdin
Hastanede yatırdıkları gün iki tüp idrar almışlardı. Biri normal biyokimya diğeri sanırım buydu spot idrar. Ast alt iyi çıkmıştı normal biyokimya da iyiydi. Tansiyon da iyiydi o yüzden spot idrar sonucunu beklemeden taburcu ettiler ve çıkarken takip etmemi söylediler. Ancak şimdi az önce merak edip arayıp bulabildim sonucu. Yarın sabah doğum acile gideyim hiç randevu yok

Bu gebelik zehirlenmesi için kanda mi bakiliyor idrarda mi.

Evet hamilelikte özellikle normal doğum isteyenler bol bol yürüyüş yapsın diyorlar ama benim parmağımı oynatacak halim yok nasıl olacak bilmiyorum

Sen hiç erteleme canım sabah doğum acile gidip goster, aciliyeti varsa kendi doktoruna randevusuz gonderirler zaten. Aciliyeti yoksa da randevu gününe kadar için içini yemez en azından
İnşallah yatırmazlar yine. Ben oradayken cumaya kalmıştı 24 saatlik idrar toplamam ve cumartesi pazar çalışılmadığı için eve gönderdiler. Onu yapmaları lazımdı koskoca hastane neden cumartesi pazar o idrara bakmıyorlar onu da anlamış değilim.

O tahlil evde yapilabiliyor mu acaba, yatırmadan hallolur umarim

Canını sıkma benimde öyle olmuştu ölçümler doğru olamayabiliyor artı eksi farkediyor mutlaka benim 16 günde 150 mi ne almış görünüyordu 5 günde 400 Gr almış görünüyor duruşlarından dolayı ölçümler sağlıklı olmuyor stres yapıp kendini üzme

Tatlizarafet ayy sabah haberdar et bizi de, inşallah yatmanı gerektirecek riskli bir durum değildir ama takip için de yatırırlar mı ki bilemedim. Bu protein de bi duruyor bi kaçıyor mu anlamıyorum ben ya

victoriahamburt ya benim de ilk doğumda öyle gelmişti su sanmıştım hatta öyle gitmiştim. Su değilmiş ama bi şey demişti doktor, ama 2 gün önce filan nişanım da gelmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…