2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Demek ki zamlı fiyatlar bize daha önce geldi yada bende aynı fiyatları almıştım

Evde ilgi bekleyen çocuk varsa çok fazla da yatılmıyor umarım gününde sağlıcakla kucağımıza alırız bebişlerimizi

Ben 27 mm serviks ile 27. Haftadan 35. Haftanın ortalarına kadar gittim diğer oğlumda. Ve ilaç kullanmadan, doğru düzgün istirahat etmeden. Eğer dikkat edersen vaktini beklersin hiç merak etme.
Demek ki doktor ondan çok önemsemedi ama o öyle yapınca ben daha çok gerildim çünkü işte de hep ayaktayım bi gece hastanede takipte kaldım ciğer geliştirici yapıldı

Demek ki doktor ondan çok önemsemedi ama o öyle yapınca ben daha çok gerildim çünkü işte de hep ayaktayım bi gece hastanede takipte kaldım ciğer geliştirici yapıldı
Benim doktorumda çok önemsememişti dolayısıyla bende önemsemedim ciddiyetini anlamadığım için. Sonucu erken doğum olunca çok sinirlendim çünkü gülerek e biliyorduk zaten erken doğum riskin olduğunu dedi. Ümüğünü sıkayım dedim o an Sen elinden geldiği kadar istirahat et ne kadar az baskı olursa o kadar kısalman durur. Ayakta kaldıkça aşağı baskı arttığı için hızlanabilir yani tedbirli ilerlemeye çalış

Bu hafta izne ayrılıp yatışa geçiyorum ne kadar içeride kalırsa o kadar iyi bebişler hepimizin zamanında sağlıkla gelsin inşallah

Ah canım kuzum benim. Sarılasım geldi minik bebeğe

Helal olsun şu an aşırı saygı duydum sana ben bebeği öyle görsem ruhumu teslim ederim.

Kızlar uyudunuz mu beni fenalık bastı hastanede sıkıldım
Uyumam lazım sabah kızımı okul için kaldıracağım ama uykularım kaçıyor. Bu ara üst üste çok şey yaşadım ve erken doğum korkusu da eklenince iyice uyuyamaz oldum naparım, çocukları nereye bırakırım, götürsem orda naparlar va diye düşünmekten uyku falan kalmadı.

Beyaz akıntın yeni başladıysa daha vardır merak etme benimde öyle 2-2.5 haftadır devam ediyordu rahim ağzı gevşemeye başladığı için oluyormuş ama hemen gelmiyormuş bebişler korkma
Rabbim sağ sağlım nasip etsin bebiskoyu size, her şey Su gibi olsun bitsin
Benden 2 hafta da 3-4 olacak şekilde beyaz sümüksü bı akıntı geliyor. Sık değil ama geliyor sebebi bumuymuş

Sen söyledin stres çok etkiliyor diye güzel şeyler düşünmeye çalış halledicem hepsini de içinden Allah büyük kul dara düşmeyince hızır yetişmezmiş

Kızlar merhaba uyku tutmadı yarın doğuma gireceğim çünkü. Gebelik zehirlenmesi teşhisiyle 35+5 sezeryan olacağım. Ailede gebelik zehirlenmesi geçmişi olduğu için temkinliydim sürekli. Herşey son bir haftada oldu. Tansiyonum 13/7 görünce doktoruma haber verdim. Normal İdrar testi yapıldı protein çıkmadı. Fakat bebeğin suyuda azalınca 24 saatlik idrar takibi istedi. Onda protein çıkınca doktorum riske atmak istemedi. Birde hareketleri biraz azaldı ve cılızlaştı gibi geldi bana. Bir gece tabinsiyonun 18 e fırlayabilir ve beyin kanaması geçirebilirsin ve seni kaybedebiliriz dedi. Ama aldırmak istemiyosan 2 güne bir takip edebiliriz dedi. Onu duyunca bende kabul ettim sezeryanı. Yukarıda bazı kızlar tansiyon 13-14 görmüş sanırım. Bence hiç terettüt etmeden kontrole gidin. Gitmediğinize pişman olacağınıza, ‘amaan bunun için mi evham yapmışım bişey çıkmadı şükür’ diye gittiğinize pişman olursunuz en fazla. Herkese sağlıklı, hayırlı, sorunsuz sıkıntısız doğumlar.

Bende ne 34+4 deyim açılmam ve sancılarım var akşamdan beri acildeyim ikimizde yarına sağdalim alıcaz inşallah bebeklerimizi

Nasıl oldun canım,iyi misiniz?
3 gibi nstye taktılar 30-40 arası iyi gibiydik de şimdi tekrar bağladılar 80-90 ları gördük yine oğlum kararlı gelmekte sanırım birazdan ikinci doz ciğer geliştirici yapacaklar 9 da doktor gelecek açılmam da var 2-3 cm eğer nst yine aynı çıkarsa suni alıp akşama doğurmak istiyorum çok hazırladım kendimi artık

Ay benim de geçen 13 çıktı tansiyonum, sonra biraz düştü ama 12 den aşağı düşmüyor artık, kaldı ki 12 benim için çok yüksek bı değer. Okula da tansiyon aleti ile mı gitsem sık sık olcsem acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…