2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Valla 32. Haftaya kadar bende öyleydim. Sabah 7 de kalkar gece 12 ye kadar hiç
Oturmadığım çok olurdu. Evim 2 kat hergün dip köşe temizler yemeğimi yapar alışverişimi marketimi düzer 5 dk dinlenemezdim. Sonra işte sancılar çıkınca tam tersine evrildik 3 haftadır yatıyorum ve acayip sıkıldım. Deli gibi temizlik yapmak istiyorum 😂 34+0 ım. 36+0 olduğumda ya Allah diyip kalkcam girişcem doğarsa doğsun o saatten sonra 😂
2 kez acile gittim ya erken doğumdan korktuğum kadar doktor yat diyecek diye de korktum açıkçası. Senin de 2 haftan kaldı sonra uçarsın zaten 🤣

Oturmadığım çok olurdu. Evim 2 kat hergün dip köşe temizler yemeğimi yapar alışverişimi marketimi düzer 5 dk dinlenemezdim. Sonra işte sancılar çıkınca tam tersine evrildik 3 haftadır yatıyorum ve acayip sıkıldım. Deli gibi temizlik yapmak istiyorum 😂 34+0 ım. 36+0 olduğumda ya Allah diyip kalkcam girişcem doğarsa doğsun o saatten sonra 😂
Maasallah bayağı ilerlemiş ne güzel ☺️
Yatmak çok sikici gerçekten ki bana katı bir yatış verilmedigi halde insanın canı sıkılıyor evde. İşleri de gormemeye çalış,hallolur inşallah.
Hoş insanın gözüne geliyor o da ayrı 😄

Hislerime tercüman oldun 🌸. Ama ben yavaş yaparım. 38 i görmek istiyorum. Hiç gelmedim de o haftalara😊. Bu da son hamilelik olur büyük ihtimal.

Benim de tam tersi aşırı halsizligim var, sürekli miskin miskin yatmak istiyorum ama benim de buna vaktim yok. Gündüz ise gidiyorum eve geliyorum peşine oğlum geliyor yemek vs, sonra ev bakmaya çıkıyoruz ve her defasında gece donebiliyoruz. Bugün artık evde kalalım dedim eşime ama son dakka şuradan bı emlakçı aradı gidip bakalım diyebilir. Haftasonu dinlenmeyince haftaici iş daha da zorluyor. Sabahtan enerjim yerinde öğleden sonra hep uykuluyum ben.
Allah kolaylık versin canım ya. Şu ev işini bı halledebilseydiniz hayirlısıyla.🤲

Kızlar hastane çantamın bebek bölümünü bugün tamamladım. Biberon ve emziğini yıkadım. O görüntü bugün beni aşırı duygulandırdı. Sizinlede paylaşmak istedim 😊🤍

Eklentiler

• IMG_0982.jpeg
    IMG_0982.jpeg
    84,2 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar hastane çantamın bebek bölümünü bugün tamamladım. Biberon ve emziğini yıkadım. O görüntü bugün beni aşırı duygulandırdı. Sizinlede paylaşmak istedim 😊🤍
İnsanın içini kıpır kıpır ediyor gerçekten 🥰🥳❤️ bebişin kargoları geldikçe kıyafetlerini eşyalarını gördükçe içimi bi huzur kaplıyor 🥹❤️

Senin evde bir de çocuğun var . İster istemez onun da bakımı var . Bir de üzerine ev süreci eklendi . Yorgun hissetmen çok normal ...
Bildiğim kadarıyla Cimenlere_uzansam Cimenlere_uzansam in da ilk benim gbi .
Evde baktığım bi çocukla hamile olsam şu an ben de pert olurdum herhalde. İlk çocuk rahatlığı olabilir bizimki 🥰

Hislerime tercüman oldun 🌸. Ama ben yavaş yaparım. 38 i görmek istiyorum. Hiç gelmedim de o haftalara😊. Bu da son hamilelik olur büyük ihtimal.
Sonunda bebek eşyalarını halletim, ütüledim yerleştirdim. Hastane çantası için küçük fermuarlı hurçlara da koydum eşyalarını. Kendiminkileride hazırlayınca valiz işi tamam. Of ama ne yoruldum ya yata yata hamlaşmışız heralde heryerim ağrıdı.

Kızlar hastane çantalarınızı hazırlayın ben hazırlamadım eşim ne bulduysa koymuş çantaya 😂😂😂 bebek haftası düşük olduğu için kesin küvöze girecekmiş pazartesiyi bekliyoruz bakalım
Saglikla gelsin, kuvoze bı süreliğine girmesi güçlü bı ihtimal zaten ama haftasını tamamlar tamamlamaz evinize geçersiniz inşallah canım 🙏 ben ne çanta hazırladım ne kıyafet yıkadım utuledim. Bu deli cesareti nereden geliyor onu da anlamadım, sanki içerdeki bebekle anlaşma yaptık su tarihten önce doğum olmayacaktır gibi 🙃

Maasallah bayağı ilerlemiş ne güzel ☺️
Yatmak çok sikici gerçekten ki bana katı bir yatış verilmedigi halde insanın canı sıkılıyor evde. İşleri de gormemeye çalış,hallolur inşallah.
Hoş insanın gözüne geliyor o da ayrı 😄
Ya bana da sürekli yat diye katı bi yatış vermedi ama istirahat halinde ol genel olarak dedi. E benim ayarım yok ufak ufak girişsem işlere ufakla kalmayacak biliyorum abartcam o yüzden 2 hafta daha gözümü kapatıp 2 hafta sonra kadın alır dip köşe girer doğumu bekleriz Allahın izniyle 😊

Kızlar hastane çantalarınızı hazırlayın ben hazırlamadım eşim ne bulduysa koymuş çantaya 😂😂😂 bebek haftası düşük olduğu için kesin küvöze girecekmiş pazartesiyi bekliyoruz bakalım
Bu yasadığının benzerini ilk dogumumda yaşadım. Hazır değildi hiçbir şey. Pijama bile amlamiştım. Eşim gidip rastgele bı yerden almıştı. Tam 33 te doğdu ikizlerim. Biri kendi kendine nefes alıyordu. Hiç desteğe ihtiyacı olmadı. Ama kilosu küçük olduğu için kuvöze aldılar. 1800 dogmuştu. Seninkinin kilosu iyiymiş. Belki girmeyebilir bile. Ya da bikaç gun kalır. Geç olsun güc olmasın. Saglıkla gotür evine. Hiç üzülme ama. Sen de kendini toparlarsın evde. Süt sagarsın bol bol. Güzel günlerde saglıkla büyütelim inşallah 🤲

Ya bana da sürekli yat diye katı bi yatış vermedi ama istirahat halinde ol genel olarak dedi. E benim ayarım yok ufak ufak girişsem işlere ufakla kalmayacak biliyorum abartcam o yüzden 2 hafta daha gözümü kapatıp 2 hafta sonra kadın alır dip köşe girer doğumu bekleriz Allahın izniyle 😊
Senin 2 haftan kalmış benim çok var o yüzden sen yat bence de 👍☺️
Ondan sonrasi hallolur nasıl olsa ...
Bana da istirahat et dedi ama sanki biraz fazla kaçırdım kendimi iyi hissediyorum diye 🤷

Saglikla gelsin, kuvoze bı süreliğine girmesi güçlü bı ihtimal zaten ama haftasını tamamlar tamamlamaz evinize geçersiniz inşallah canım 🙏 ben ne çanta hazırladım ne kıyafet yıkadım utuledim. Bu deli cesareti nereden geliyor onu da anlamadım, sanki içerdeki bebekle anlaşma yaptık su tarihten önce doğum olmayacaktır gibi 🙃
Bizde annemle bisiler yaptık ama hepsi tamam değil henüz . Ben kızıma gelme diyorum o yüzden 😂 40 a kadar bekleyebilir istiyorsa 😄
Senin ilk doğumun erken olmadığı için bunun da olacağını sanmıyorum ben 🙏

Bizde annemle bisiler yaptık ama hepsi tamam değil henüz . Ben kızıma gelme diyorum o yüzden 😂 40 a kadar bekleyebilir istiyorsa 😄
Senin ilk doğumun erken olmadığı için bunun da olacağını sanmıyorum ben 🙏
İlki vaktinde olmuştu ama her doğum bir olmuyor. Ben 40. Haftayı gecik doğmuşum, kardeşim 33 haftalık doğdu 25 gün kuvozde kalmıştı. Geçenki kontrolde her şey yolundaydı gerçi, sadece bir iki gündür sabahtan akşama kadar hiç oturmadan hareket halindeyim ya aşağıda basınç gibi bişey hissetmeye başladım bugün, o biraz endişe verdi, bı de sürekli ayakta durdugum için hemoroidim sıkıntı yaratmaya başladı, baskı hissediyorum o bölgede de. Bebek agirlasip baskı yaptikca hemoroid de sorun yaratiyor

Sağlıkla gelsin de küvez dönemi geçer bi şekilde

Senin 2 haftan kalmış benim çok var o yüzden sen yat bence de 👍☺️
Ondan sonrasi hallolur nasıl olsa ...
Bana da istirahat et dedi ama sanki biraz fazla kaçırdım kendimi iyi hissediyorum diye 🤷
İyi hissedince ben de ölçüyü kaçırıyorum. Hemen alt karnım ağrımaya baslıyor. Suçlu suçlu yatıyorum hemen. Her seferinde de bidaha yapmicam diye de söz veriyorum kendime😊

X