2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bı garip oldum eve gelince, midem bulanıyor mu ağrıyor mu anlayamadim. Biraz kipirdadi bebeğim ama bana anlayamadım bı tuhaflık çöktü bı 5-10 dakikadır. Sanki kusacak gibiyim
Strestendir yapma bunu kendine kuşum istersen seni rahatlatacak sevdiğin bir film aç yada duygusal bir film aç ağla rahatlarsın ben öyle yaptım bugün ağlamaya sebebim olsun dedim

Benim gibi 32 yaşı olup ikili testinde yaş riski çıkan var mı kombine risk önemli demişti doktor 6982/1 di o yaş riski standart değer demişti 32 yaşında olanlarda 458/1 çıkmıştı

Yaa ben de bakıp bakıp benle eşime benzemiyor biz yaptık bu çocuğu diye üzülüyorum ikimize benzesin bizim ürünümüz sonuçta burnu herkeste kocaman mı ya geçen ay küçüktü bu ay bi geniş
Burun gerçekten bizde net büyük acaba suda olduğu işin mi büyük geliyor orasını bilmiyorum

Benim gibi 32 yaşı olup ikili testinde yaş riski çıkan var mı kombine risk önemli demişti doktor 6982/1 di o yaş riski standart değer demişti 32 yaşında olanlarda 458/1 çıkmıştı
32 yaşındayım canım ama sonucumu hatırlamıyorum. Kombine riskin çok çok düşük güzel çıkmış. Niye takıldı ki aklına şimdi

Strestendir yapma bunu kendine kuşum istersen seni rahatlatacak sevdiğin bir film aç yada duygusal bir film aç ağla rahatlarsın ben öyle yaptım bugün ağlamaya sebebim olsun dedim
Yok canım psikolojik olarak iyiyim, dün kontrolum vardı zaten her şey yolunda şükür, ama çok uzun süre ayakta kaldım bı de gece geç saate kadar ev baktık yoruldum, üstüne de dışarda pizza yiyince midem ve bagirsaklarim bozuldu. Bugün iyiyim ama geçti ishalim.

Kızlar dünkü enerjim yerlerde ev sahibim aradı ayrıca kuzenim olur kendisi kira zammı mevzumuz vardı 4 katı zam yapmaya karar verdi eylülden beri konuşmayı bekliyoruz kirayı yolladım pat mesaj attı aralıktan sonra kirayı bu şekilde düşünüyoruz diye sadece eşimin maaşıyla olacak şey değil sanırım annemin evini derleyip toplayıp onunla beraber yaşıycaz tek maaşla bi kiraya çıkmak mümkün değil çünkü şubata kadar müsade istedim o arada başımızın çaresine bakıcaz

Doktoruna ishal olduğunu yaz istersen benim doktorum kabızlığı normal görüyor ishal olursan haber ver demişti benimde ev problemim bugün itibariyle başladı Allah yardımcımız olsun gönlümüze göre olsun herşey

Allah yardımcınız olsun, akraba olması böyle durumlarda kötü oluyor. Israr ya da itiraz da edilmiyor maalesef. Onlar da ne bileyim değişiklermiş. Hayırlısı olsun. Enerjiniz gelsin yerine şükür alternatifiniz var. Bebişiniz büyük büyük kısmetleriyle gelsin inş.

Kaç senelik kiracısınız canım. %25ten yüksek zam yapamaz 5 yılı geçmediyseniz. Siz zıtlaşmak istemiyorsunuz sanırım akraba diye Biz de hem ev sahibi hem kiracıyız İzmir’deki evi kiralayıp burada kiraya çıktık. Yasal zam oranı neyse onun dışına çıkmayız diye ev sahibine söyledik. Kendi kiracımdan da yasal zammın üstünde istemem. Ama kiralar çok yüksek. Kendimiz kiracı olduğumuz için mecbur biz de yüksek kira istiyoruz

Kızlar suyum geldi hastanedeyim 32+4 günlüğüm dua edin
Canım en kolayı en güzeli olsun inşallah. Sağlıkla al kucağına. Ben de oncekinde suyum geldiğinde komşumu aramıştım. Suyum geldi hastaneye gidiyorum diye. Hemen sana insikak okuyayım demişti. Ben de senin için okicam.

4. Senemiz canım ama gerek yok uğraşmaya zaten ne sözleşme var ne bişey var annem yalnız yaşıyor zaten burda beraberiz çocuk doğuncada beraber olacaktık onun evinde oluruz artık hayat şartları gerçekten çok zorlayıcı herkese hak veriyorum o yüzden bişey diyemiyorum sadece zor bi döneme denk geldi hamilelik doğum Bebek taşınma hepsi üst üste olunca sarsıldım sanırım

Ne yazıkki imkansız ailelerimiz görüşmüyor. Bende biryerde kısa süre kalamam o halde yola çıkamam mecburen kv evinde 2 ay kadar kalacağım. Sonra annemin yanına geçerim. Bazen görüşmemeleri çok iyi diyordum laf söz hiçbir derdim yok ortada karışanım edenim ama böyle durumlarda bir araya gelmek gerekiyormuş demek ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…