2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bu geri gelmeyecek zaman dilimi olayı beni çok korkutuyor ve duygulandırıyor

Ben yenidoğan bebekleri bile kimseye benzetemem ultrasondan nasıl benzetiyorsunuz şöyle bi kaç ay geçince bi şekillenip birine benzemeye başlıyorlar bence ancak
İşin esprisi benim ki bence de anca kırkından sonra oturuyor tipleri ultrasonda kimseye benzemiyor, çok tatlı biz onun kadar tatlı değiliz diye düşündüm annelik sanırım

Ben yenidoğan bebekleri bile kimseye benzetemem ultrasondan nasıl benzetiyorsunuz şöyle bi kaç ay geçince bi şekillenip birine benzemeye başlıyorlar bence ancak
Yaa ben de bakıp bakıp benle eşime benzemiyor biz yaptık bu çocuğu diye üzülüyorum ikimize benzesin bizim ürünümüz sonuçta burnu herkeste kocaman mı ya geçen ay küçüktü bu ay bi geniş

Eğitim ailede başlar. Bence de her çocuk farklıdır. Oğluma herkes çok yaramaz derdi ama o enerjisini atmaya çalışan hareketli küçük bir çocuktu. Büyüdükçe sakinleşti. Şuan kocaman oldu aşırı sakin.

Bunu da göz önünde bulundurarak karar vermem lazım. Üzerinden 3 yıl geçti ama hep tetikteyim hep dizimi korumam lazım. Çünkü normalde 60 yaş üstüne yapılır bana çok mecbur kalındığı için yapıldı. Ayrıca kocaman üni hastanesinin diz protezi yapıldıktan sonra gebe olan ilk hastasıymışım. Hayırlısı ile doğuralım sağlıkla alalım kucağımıza.

Karar veriyorum sanırım artık. Bence de en iyisi şehir hastanesi. Gerçekten diğer bölümleri deneyimledik. Acildeki müdahale,ilgilenme vs çok iyiydi zaten. Kadın doğum için ayrı acil var ve orada uzman doktor nöbet tutuyordu hatta. Hem yakınımda. Bence benim için en iyisi burası.

Bünye çok hassas ve seçici. Çok geçmiş olsun. Acile gitmediysen bol su iç. Acile gidersen hemen serum takarlar çünkü vücudun sıvısız kalmaması lazım hamilelikte.

O bazen bemde de oluyor. Dr çok normal diyor. Artık ağrıların artabilir de bu sefer kemiklerinde bile ağrı olur diyo. Küçük tuvalet sonrasında bile biraz ağrı oluyor. Yine de doktpruna sor. Allah korusun.

Yaa ben de bakıp bakıp benle eşime benzemiyor biz yaptık bu çocuğu diye üzülüyorum ikimize benzesin bizim ürünümüz sonuçta burnu herkeste kocaman mı ya geçen ay küçüktü bu ay bi geniş
Benim kızım benim klonum resmen bağırıyor ben annemin kızıyım diye o kadar benziyor ki oğlumda sarışınlığını yine benden almış ama tipi aynı babası. Bizde de ortası yok bakınca aaa ikinize de benziyor yada aynı anane-teyze vs yok. Ben direkt ya kendimi klonluyorum ya kocamı klonluyorum. Eğer sırayla ise bu seferki yine bana benzemeli

Seninki de dagitmasa iyimis
Aslında şöyle bugüne kadar benim evimde bir tabak alıp mutfağa koymuslugu yoktur. Hoş bende izin vermedim . Yılda bir kez gelip bir hafta anca kalıyordu misafir olarak . Ama bu farklı bı durum diye düşünüyorum . Bakalım yaşayıp gorucez inşallah pişman olmam Çok yorulsun da istemem yavaş yavaş birlikte yapsak yeter. Hayırlısı...

Yavaş yavaş olur halledilir hepsi takılma hiç. Şuan elzem bi durum var ve yardıma ihtiyacın var. Sen mümkün olduğunca dinlenmene devam et en azından 36 haftaya gelelim sonra ayaklanırsın bende öyle yapacağım.

Yani şöyle düşün hastaneye yatışın olduğunda dizin için gece yada gündüz fark etmez görüş alabilecekleri ortopedi doktoru var.Kendini daha güvende hissedebilirsin. İnşallah bir problem olmaz.

Vicdan sahibi olan bir insansa iyi kötü günleriniz geçe bence ya öyle düşün karnı burnunda kadıncağızdan da hizmet beklemez diye düşünüyorum :)

Bende öyle düşünüyorum . 31 e girdim bugün 4 5 haftayı da geçireyim bu şekilde gerisi daha kolay olur inşallah :)

Bugün nasılsın ? Merak ettim ...

İnşallah izne ayrilınca ve bebişin gelince hayalini huzurlu bir şekilde yaşarsın.
İnşallah diyeyim, ama kar buz olana kadar devam işe, o zaman da ofise gelmesem de evden devam kendi işimiz olunca izin mizin yalan oluyor. ilk gebeliğimde başka bir yerde çalışıyordum, tam dediğim gibi geçmişti son 2-3 haftam ona özlem duyuyorum sanırım :) kafam çok rahattı.
Bu geri gelmeyecek zaman dilimi olayı beni çok korkutuyor ve duygulandırıyor
Bence sağlık olduktan sonra hayatta her zaman diliminin kendine ait güzelliği var :) hem korkutmasın da hiç, bambaşka bir evreye geçiş olacak sonuçta o günler de geri gelmeyecek, inşallah hep güzel anacağımız lohusalık dönemleri geçiririz, hoş güzel anmayacak olsak da o günler de bize çok şey katacak

Mutlaka ikinizin karışımı olacak ama araya 2. 3. Derece akrabalar da karışıyor bazen ultrasonda gerçekten kimseye benzemiyorlar bence

Kızlar 33.haftadayım .İki gündür ara ara kasıkta batma yaşıyordum ama bugün akşamdan beridir sürekli ara ara sol kasığımda batma oluyor, canımı acıtıyor normal midir?
Benim sadece gece uyurken oluyor, sağ yada sol kaşığıma ayrı giriyor. Gün içinde bazen oluyor ama öyle çok acıtmıyor. İstersen doktorunla iletişime geçip sorabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…