2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Eşim kova, dediğin gibi şahsına münhasır, onun kafasında olmak isterdim, ben aşırı detaycı, pimpirikli esimse tam tersi aşırı soğukkanlı, amaaan her şey hallolur kafasında bir adam plüto kovaya geciyor Ocak itibari ile, oğlaklar 29 sene sonra rahatlayacaklar, bu yüzden oğlak olacağı için seviniyorum, hatta doğum saatini de ayarlamaya calisicam, yükselen kova olmaması için 10.30 dan sonra doğması lazımmış. Uzun yıllar plüto ile sınav olmasın diye tabi buna yine çocuk karar verecek aslında akışa mudahale edilmiyor. Oğlumda sabah 8 de sezaryene girecektim gece iki yudum su içtiğim için öğlene ertelediler yükseleni koç oldu

Ne güzel en azından ailenizden birileri yanınızda benim ailem çok uzakta doğuma gelecek o yüzden 9 ay boyunca yalnız gibiyim eşim işe gidiyor akşam geliyor normal olarak ama bu bile bana batıyor
Ya biz varız yalnız hissetme kendini sıkıldıkça hey yaz sen göre görmez buralardayım

Ben arabayı rahat kullanabiliyorum hala ama inip binmek can sıkıyor trafikte sinir oluyorum birde tahammülüm kalmadı artık şu 2 haftadır hiç bişeye herkese el kol yapa yapa söylene söylene gidiyorum

Kesinlikle öyle bu instagramdaki kadınlar nasıl böyle gezebiliyor bu enerjiyi nerden buluyorlar anlamıyorum onları gördükçe kendimden şüphe ediyorum kendime kızıyorum
Gezenleri geçtim yabancıların hamileliği geçen bi video gördüm kadın takla atıyor takla ben tırtıl gibi bi koltuktan diğer koltuğa geçiş yapıyorum battaniyemle

yaa bende bu bilgilerin hiçbiri yok öyle saf saf 21 ine bakıyorum sadece önceyse oğlak sonraysa kova diye plüto mülüto hiç bilmiyorum, sınavda mıymış onca zamandır oğlaklar
yalnız erkek arkadaşlarım var oğlak, hepsini severim hakkaten, erkeği iyi bir burç. bence cinsiyet de özelliği baya değiştiriyor :)
benim kızım da yükseleni akrep olan bi aslan kızı, gümbür gümbür yani. bu yavrucak kendini ezdirmeyecek bir burç olsun da ne olursa olsun diyorum

Ben arabayı rahat kullanabiliyorum hala ama inip binmek can sıkıyor trafikte sinir oluyorum birde tahammülüm kalmadı artık şu 2 haftadır hiç bişeye herkese el kol yapa yapa söylene söylene gidiyorum
Ahahahaah hamilelikte duysal olunur derler ama ben resmen saçlarım diken diken geziyorum resmen ekstra ekstra sinir yüklendi

Valla tanıdığım tüm kovalar çevremde çok süslü bende maalesef öyleyim içimden geliyor durduramıyorum yani Makyajını yapmadan çöp atmaya çıkmayanlardanım illa süslenilcek

Ay bende aslan Burcuyum yükselenim akrep annemin duası inşallah kendin gibi kızın olurda görürsün dü ama neden dediğini hiç bilmem mis gibiyim valla

Ahahahaah hamilelikte duysal olunur derler ama ben resmen saçlarım diken diken geziyorum resmen ekstra ekstra sinir yüklendi
20 li haftalarda bana bi duygusallık çökmüştü ağlayarak kocamı arayıp benim park edeceğim yere araba park etmişler benim dörtlülerim yanıyor ben park edicektim diye ağlamıştım garibim o da toplantıda fısır fısır konuşuyor napayım gelip döveyim mi diyordu şimdi dediğin gibi biri bişey dese elime sopayı alıcam o boyuttayım

Ahaha çok iyi ya ya bu bende hiç olmadı ama birgün eşimin tepkisinin merakından bunu deniycem

Ahahahah ben bi dahakine gerçekten baba olmak istiyorum ya benimkinde farklı değil
Çok başka bişey babalık da ama ya düşünsene kadın sana sancım var diyor napıcaksın kafada bin tane soru işareti beliriyor İşten gelmişsin yorgun argın gözünü açamıyorsun karın sana çok yoruldum bugün diyor elinde battaniye garibim konuya o kadar yabancılar ki en çok bilinmezlik onlarda aslında üzülüyorum da bazen saflıklarına

Valla tanıdığım tüm kovalar çevremde çok süslü bende maalesef öyleyim içimden geliyor durduramıyorum yani Makyajını yapmadan çöp atmaya çıkmayanlardanım illa süslenilcek
Amanın ben artık varı yoğu satıp kendimi geçip bu kızların süsüne püsüne çalışacağım desene

Yalnız kova olacağından da çok eminim çok enterasan

Maalesef bir bilgim yok . Biz başından beri yapmıyoruz . ( İlk 3 ay yasaktı sonrasında 3 ay tercihen yapmadık sonrasında yine yasak oldu tamamen benim özel durumumla alakali tabi yasaklar ) Herşey yolunda ise cinsellik sağlıklı bir durumdur diyen doktorlar da var .

Ya ben de acayip agresif oldum bundan mı acabaa ya ve de hiç rahat değilim, hele mont filan giymeye başlayınca acayip darlanmaya başladım, eşim kullanırken arkaya oturuyorum hatta kemer takmamak için.

Maşallah kuzucuğa. Ben de yarın gideceğim. Umarım gösterir yüzünü. Ben hamileliğim boyunca hiç görememiştim 2 hafta önce ilk kez net olarak gördük çok güzel bir duyguydu.

Ya biz varız yalnız hissetme kendini sıkıldıkça hey yaz sen göre görmez buralardayım
Ayy çok teşekkür ederim ne kadar düşüncelisin buraya girdikçe okudukça iyi hissediyorum zaten tek olmadığımı bilmek herkesin bu süreçten geçtiğini bilmek biraz da olsa motive ediyor konuştukça rahatlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…