2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
ben sordum cumartesi kontrolde bende 33 deyim eğer ağrı sancı vs seni rahatsız edecek bişey yoksa bebeğin de sağlıklı devam edebilirsiniz korunarak dedi ben normalde çok rahattım bu haftaya kadar ama bu hafta bi yanma hissettim belki enfeksiyondur bilemiyorum bıraktık bizde

Bende mesela eve bakıp bakıp fenalık geçiriyorum ay bu ev nasıl nizama gelecek diye halbuki daha yeni yaptırmıştım boya badana halılar perdeler vs tertemizdi. 10 gün yatmaya herşey batmış herşeeey
Bende de eve baktıkça dışarı kaçma isteği uyanıyor galiba annemler temizliğe gelecekler diye bir masa bile silmişliğim yok resmen

Bende mesela eve bakıp bakıp fenalık geçiriyorum ay bu ev nasıl nizama gelecek diye halbuki daha yeni yaptırmıştım boya badana halılar perdeler vs tertemizdi. 10 gün yatmaya herşey batmış herşeeey
Evet bi de o var evi nasıl temizleyecem nasıl üstesinden gelicem düşüncesi çok şey yapmak isteyip hiç bişey yapamamak çok kötüymüş

Biz hamileliği öğrendiğimizden beri hiç teşebbüs bile etmediğimiz için doktora da sormadım bu konuyu.

Yaaa görürsünüz umarım yüzünü Ben de gittim bugün doktora 32+0 benim de. 2100 Gr olmuş. Çalışamaz raporu aldım. Yüzünü gösterdi bize

Ne kadar normal bilmiyorum ama bende aynı durumdayım evdeyim herkes beni eylemek için bizde kalıyor ama sabah kalkıyorum ev bomboş herkes işe gitmiş evi toplayıp gidiyorlar işte bırakmıyorlar bana bıraksalarda zaten gram iş yapasım yok bıraktıkları gibi bulurlar bi garip halledeyim

Bende dışarı çıkmak istiyorum ama araba kullanamıyorum artık direksiyona göbeğim değiyor koltuğu geri itsem bacaklarım yetişmiyor kaldım evde herkeste çalışıyor kimseye al beni diyemiyorum merkezin dışında oturuyorum taksi bile yok burda kaldım evde yani

Ben dışarı çıkmak da istemiyorum yani depresyon gibi ne bileyim değişik bir ruh halindeyim hem halsizlik var hem de moralsizlik var kendimi mutsuz hissediyorum bu şekilde
Hamilelik hastalık değil evet ama hareketlerimiz kısıtlandı ister istemez onun için günlük hayattımızda kısıtlandı istediğimizi yapamadığımız için psikoloji yerlerde bi doğurayım nasıl rahatlıycam nasıl

Ne güzel en azından ailenizden birileri yanınızda benim ailem çok uzakta doğuma gelecek o yüzden 9 ay boyunca yalnız gibiyim eşim işe gidiyor akşam geliyor normal olarak ama bu bile bana batıyor

Kesinlikle öyle bu instagramdaki kadınlar nasıl böyle gezebiliyor bu enerjiyi nerden buluyorlar anlamıyorum onları gördükçe kendimden şüphe ediyorum kendime kızıyorum

Bana başından yasaktı sonra sonra 5. Ayda açılmam oldu yasak devam etti eşim her soruşunda doktor ilişki yok diyo asıl doğumdan sonra 40 gün ilişki olmayacağını nasıl söyleyeceğimi düşünüyorum

Teşekkür ederim ama gerçekten kova burcu olmak ayrıcalıktır. Tamamen mantık burcu ha bide aşırııııı süslü bi burç şimdiden söyliyim
Tanıdığım tüm kovalar şahsına münhasır, her birinin ayrı bir tarafı var :) süs olayını hiç bilmiyordum yaa aslanla yarışır mı acep, evde var da bi tane süslü gösterişe düşkün
Ben de tam aksi sakin sade yengeç

Ayy bana doğumdan sonra 2 ay yasak demişti, hamilelik boyunca serbestken o 2 ay çok uzun geliyor hakkaten

1 ocakta herkes hangover bende 1 ocaktan sonraki her güne varım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…