2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar bisey sormak istiyorum kontrolde doktoruma sormayi unuttum suan 33. Haftadayim iliski konusunda doktorunuz herhangi birsey dedi mi şu haftadan sonra artik onermiyoruz gibi internette farkli bilgiler var emin olamadim hic siz belki sormussunuzdur kontrolumede 10 gun var soracagim o zaman insallah ama oncesinde size de sormak istedim
ben sordum cumartesi kontrolde bende 33 deyim eğer ağrı sancı vs seni rahatsız edecek bişey yoksa bebeğin de sağlıklı devam edebilirsiniz korunarak dedi ben normalde çok rahattım bu haftaya kadar ama bu hafta bi yanma hissettim belki enfeksiyondur bilemiyorum bıraktık bizde

Bende mesela eve bakıp bakıp fenalık geçiriyorum ay bu ev nasıl nizama gelecek diye 😅 halbuki daha yeni yaptırmıştım boya badana halılar perdeler vs tertemizdi. 10 gün yatmaya herşey batmış herşeeey 🙄
Bende de eve baktıkça dışarı kaçma isteği uyanıyor galiba annemler temizliğe gelecekler diye bir masa bile silmişliğim yok resmen 😂😂

Bende mesela eve bakıp bakıp fenalık geçiriyorum ay bu ev nasıl nizama gelecek diye 😅 halbuki daha yeni yaptırmıştım boya badana halılar perdeler vs tertemizdi. 10 gün yatmaya herşey batmış herşeeey 🙄
Evet bi de o var evi nasıl temizleyecem nasıl üstesinden gelicem düşüncesi 🫠 çok şey yapmak isteyip hiç bişey yapamamak çok kötüymüş 😣

Kizlar bisey sormak istiyorum kontrolde doktoruma sormayi unuttum suan 33. Haftadayim iliski konusunda doktorunuz herhangi birsey dedi mi şu haftadan sonra artik onermiyoruz gibi internette farkli bilgiler var emin olamadim hic siz belki sormussunuzdur kontrolumede 10 gun var soracagim o zaman insallah ama oncesinde size de sormak istedim
Biz hamileliği öğrendiğimizden beri hiç teşebbüs bile etmediğimiz için doktora da sormadım bu konuyu.

Muayene oldum, çalışabilir raporu verdi doktorum, 32+0 bugün, 33+6 haftayla uyumlu 2345 Gr, 45 cm olmuş bebişim 🙏 yalnız doktor dakikalarca uğraştı bir türlü yüzünü göstermedi, geçen konustuk ya normalde kıpır kıpırlar ama USG cihazını görünce far görmüş tavşan gibi donakaliyorlar. 4d fotoğraf alamadı doktorum, şimdi bı çikolata yedim su içtim birazdan tekrar fotoğraf için alicak, umarım bu sefer bı poz verir huysuz kereta 🙏
Yaaa görürsünüz umarım yüzünü 😊 Ben de gittim bugün doktora 32+0 benim de. 2100 Gr olmuş. Çalışamaz raporu aldım. Yüzünü gösterdi bize 🤭

Tek değilmişim bu konuda şükür 😂 bnde de bu ara aşırı uyguna düşkünlük var sabahları zor uyanıyorum açlık ve mide bulantısı olmasa hiç uyanmam zaten heralde bu ara aşırı halsizlik var yataktan kalkasın gelmiyor resmen evde de tekim daha çok sıkılıyorum bunalımda gibiyim kafamı bişeylerle meşgul etmek istiyorum iş yapmak kitap okumak istiyorum ama hiç bişeye gücüm yetmiyor gibi sizce normal mi sizde oluyor mu moralim aşırı bozuk 🥹
Ne kadar normal bilmiyorum ama bende aynı durumdayım evdeyim herkes beni eylemek için bizde kalıyor ama sabah kalkıyorum ev bomboş herkes işe gitmiş evi toplayıp gidiyorlar işte bırakmıyorlar bana bıraksalarda zaten gram iş yapasım yok bıraktıkları gibi bulurlar 😂😂 bi garip halledeyim 🤣🤣

Bende uyanıp kahvaltı yapıp gezmek istiyorum gece 1-2 gibi yatıyorum sabah 9 da kalkıyorum 10 a kadar yatakta oğlumla konuşuyoruz müzik dinliyoruz derken 11 de evden çıkmam lazım sanki basıyor ev beni zorluyorum kendimi bi ortalığı toparlayayım bari diye ama bulaşık makinesi dizip boşaltmak dışında hiç bişey yapasım gelmiyor
Bende dışarı çıkmak istiyorum ama araba kullanamıyorum artık direksiyona göbeğim değiyor koltuğu geri itsem bacaklarım yetişmiyor 😂😂 kaldım evde herkeste çalışıyor kimseye al beni diyemiyorum 😂 merkezin dışında oturuyorum taksi bile yok burda kaldım evde yani 😂😂🙈

Ben dışarı çıkmak da istemiyorum yani depresyon gibi ne bileyim değişik bir ruh halindeyim hem halsizlik var hem de moralsizlik var kendimi mutsuz hissediyorum bu şekilde 😣
Hamilelik hastalık değil evet ama hareketlerimiz kısıtlandı ister istemez onun için günlük hayattımızda kısıtlandı istediğimizi yapamadığımız için psikoloji yerlerde 😒😒 bi doğurayım nasıl rahatlıycam nasıl 🙈🙈

Ne kadar normal bilmiyorum ama bende aynı durumdayım evdeyim herkes beni eylemek için bizde kalıyor ama sabah kalkıyorum ev bomboş herkes işe gitmiş evi toplayıp gidiyorlar işte bırakmıyorlar bana bıraksalarda zaten gram iş yapasım yok bıraktıkları gibi bulurlar 😂😂 bi garip halledeyim 🤣🤣
Ne güzel en azından ailenizden birileri yanınızda benim ailem çok uzakta doğuma gelecek o yüzden 9 ay boyunca yalnız gibiyim eşim işe gidiyor akşam geliyor normal olarak ama bu bile bana batıyor 🙄🙄

Hamilelik hastalık değil evet ama hareketlerimiz kısıtlandı ister istemez onun için günlük hayattımızda kısıtlandı istediğimizi yapamadığımız için psikoloji yerlerde 😒😒 bi doğurayım nasıl rahatlıycam nasıl 🙈🙈
Kesinlikle öyle bu instagramdaki kadınlar nasıl böyle gezebiliyor bu enerjiyi nerden buluyorlar anlamıyorum onları gördükçe kendimden şüphe ediyorum kendime kızıyorum

Bana başından yasaktı sonra sonra 5. Ayda açılmam oldu yasak devam etti 😂 eşim her soruşunda doktor ilişki yok diyo 🙈🙄🙄 asıl doğumdan sonra 40 gün ilişki olmayacağını nasıl söyleyeceğimi düşünüyorum 😂😂🙈

Teşekkür ederim ama gerçekten kova burcu olmak ayrıcalıktır. Tamamen mantık burcu ha bide aşırııııı süslü bi burç şimdiden söyliyim 😂
Tanıdığım tüm kovalar şahsına münhasır, her birinin ayrı bir tarafı var :) süs olayını hiç bilmiyordum yaa aslanla yarışır mı acep, evde var da bi tane süslü gösterişe düşkün 😭😭😂
Ben de tam aksi sakin sade yengeç 😁

Bana başından yasaktı sonra sonra 5. Ayda açılmam oldu yasak devam etti 😂 eşim her soruşunda doktor ilişki yok diyo 🙈🙄🙄 asıl doğumdan sonra 40 gün ilişki olmayacağını nasıl söyleyeceğimi düşünüyorum 😂😂🙈
Ayy bana doğumdan sonra 2 ay yasak demişti, hamilelik boyunca serbestken o 2 ay çok uzun geliyor hakkaten 😂

Eeee benimde kocam vezirköprülü napcaz şimdi 😂😂 ben 2 Ocağı istiyorum inşallah 2 ocakta doğar. 1 Ocak resmi tatil 31 Aralık gecesi yılbaşı akşamı doktor gelse de muhtemelen tam zamanını buldunuz diye söve söve gelir o yüzden benim için 2 Ocak çokça anlam barındırıyor hadi inşallah diyelim 🙏😂
1 ocakta herkes hangover 🙈🙈 bende 1 ocaktan sonraki her güne varım ☺️☺️

X