2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya ben de acayip agresif oldum bundan mı acabaa ya ve de hiç rahat değilim, hele mont filan giymeye başlayınca acayip darlanmaya başladım, eşim kullanırken arkaya oturuyorum hatta kemer takmamak için.
Valla ben öyleyim giydiğim kıyafet bile darlıyor kazak giyiyorum hava çok soğuk diye ama çantamda hep bi tişört oluyor darlanıyorum hormonlardan herhalde tahammülsüzlük seviyem tavan artık

Gezenleri geçtim yabancıların hamileliği geçen bi video gördüm kadın takla atıyor takla ben tırtıl gibi bi koltuktan diğer koltuğa geçiş yapıyorum battaniyemle
Evet gerçekten onlar daha sinir bozucu iki adım atıp yorulan ben vs spora gidip ağırlık kaldıran zorlu hareketler yapan yabancı karılar

Geçenlerde eşim ikimizin bebeği ama bütün sıkıntıyı sen çekiyorsun ben hiç bişey yapamıyorum dedi o kadar üzüldüm ki bu düşüncesine kendini çaresiz görmüş masraflar arttığı için bu ara mesaiye kalıyor bu yüzden de yanımda olamadığı için kendini suçluyor gerçekten baba olmak da kolay değil gibi

Ayyyy sağlıkla gelsin minnoşunuz aman tanrım kasımın sonundayız resmen aralığa giriş yapıyoruz bizim doğumlarımıza çok az kaldı ya aşırı heyecanlı
Ben de aralık annelerine girdikçe düşünüyorum da son sakin bikac haftamız. Sağlık ve güzellikle gelsin yavrularimıž

Evet gerçekten onlar daha sinir bozucu iki adım atıp yorulan ben vs spora gidip ağırlık kaldıran zorlu hareketler yapan yabancı karılar
Bizde o kadar enerjisi olan halı ýikıyor. O yüzden göze gorünmuyor. Bizim kadınlarımızın ata sporu temizlik olduğu için. Spor yapsan bebeği düşürursün yapma derler. Biraz uzansan eskiler tarlada doğurmuş derler.

Amanın ben artık varı yoğu satıp kendimi geçip bu kızların süsüne püsüne çalışacağım desene

Yalnız kova olacağından da çok eminim çok enterasan
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsinler de tabiki işin şakasındayız. Ama zeki burç yani mantıklı ve duygusal karara çok yer vermez. O yüzden emin adımlarla yürür genelde ve başarı kaçınılmaz olur. İnşallah diyelim

Kızlar sizin fikrinize ihtiyacım var hastane seçiminde. Şimdi ben ilk baştan bu yana şehir hastanesine gidiyorum evime 10 dakikalık yerde Göztepe Süleyman Detaylıya ikili teste de devlette girdim. İlk doğumum normal oldu ama sonradan bildiğiniz gibi dizimden ameliyat oldum. Geçen ortopedi dr gittim dedi iki doğum şekli de uygundur sadece dizi çatala çıkınca 90 derecede sabitlesin doktorun dedi. Bunu da ben devletteki dr a söyledim. İlk başta hayır risk alamam falan diyordu ortopedi drun verdiği yazıyı okuduktan sonra tamam biz sana göre ayarlarız dedi. Yalnız devlette o an kim nöbetçi ise o doğum yaptırıyormuş. Sonra düşündüm ve Çamlıca medipola gittim orası da güzel eşim orda doğumunu yap epiduralla diyor ama tek eksisi çok uzak olması eve ve ola ki bir durum oldu annede veya bebekte megaya yönlendiriyorlar diye duydum. Bugün asm den ebe aradı onunla bu konuyu konuştuk. Dedi ki şehir hastanesinde sana oda veriliyor refakatçin ile orda sancını çekiyorsun doğum da aynı odada oluyor ve tüm branş doktorları orda oluyor, bir sorun olduğunda müdahale ederler diyo. orada doğum yapanlar çok memnunlar diyor. Şimdi o gittiğim özelle ilgili de çok iyi şeyler duymadım bir de bana baya uzak. Sizce şehir hastanesine devam mı edeyim yoksa özele mi gideyim? Lütfen karar vermem yardımcı olun kızlar.

Ben de mümkünse 12 ocak istiyorum . Çünkü 20lere kalmaz. Cuma günü doğursam haftasonu ablam yanımda kalsa. Pazartesi eve cıksam. 15 tatie kadar da ayaklanırım diyorum. Ama 12 ocaka birakmayabilir doktor
1 ocaktan sonra her gün kabulum ama.

Yaaaa canım kocam ya gerçekten öyleler

Ahh ablalar.. Benim de önemli sebeplerimden biri aslında yarı yıl tatili, hep okullu çocukları bi de ankaradalar, gelmeleri çok rahat olur diye onu da düşündüm
Ah inşallah hepimizin gönlüne göre olsun yaa ne tatlış ne güzel düşünceler

Zor bir karar canım ya. Yenidoğan yoğunbakimı gelismiş olan bı yer olmalı öncelikle bence. Benim ikizlerden birini tasımışlardı başka hastaneye solunum sikintısı sebebiyle zor oluyor. Normalde entubeydi. Taşıma anında çıkarmışlardı tüpleri. Göğsü çok hızlı inip kalkıyordu. Çok üzülmüstüm o zaman. Şehir hastanesi daha mantıklı geliyor ama nobetçi doktor risk almam sezaryen yapacağım derse o sıkıntı işte. Geçen birisi demişti kendi doktorun hangi yönteme karar verirse nobetçi onu uygular diye. Doktoruna sorsan mi bunu?

Ah aşkım bende çok istiyorum ama koca göbeğim otur evde diyor zorla merkeze taşıncam valla burda kendimi ancak dağa vurabilirim taksi bile yok

Ben de alamıyorum şirin bir foto ya baş aşağı pozisyonu kolu hep yüzünde plesantaya dayalı bir de bir tane siyah beyaz var yüzü önden o da geçen haftalardan o kadar

Yani biz bi nebze başımıza gelecekleri biliyoruz ama onlar herşeyden bi haber biz uzun bir süre bebeğe yetebilecek miyiz diye düşünüyoruz onlar hem bizi hem bebeği düşünmek zorundalar bi dünya dert oysaki normalde düz mantıklar cem yılmaz diyor ya erkekler manuel aç kapa tuşu var sadece

Benim gibi çalışamaz raporu alan var mı ben 31+1 de aldım bebek 3 gün önde gidiyor evde neler yapıyorsunuz

Devletteki kayıt etti dizi 90 derece bükülüyor ona göre sabitlenecek falan diye. Şehir hastanelerini çoğu kişi övüyor ama bilemiyorum

Kaç haftalıkken doğdular senin ikizlerin? Umarım sonrasında herşey yolunda gitmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…