Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
30. hafta güncellemesi minnoş geceleri dayak atmaya başladı. dün gece ilk kez uyandırdı ama tam yan tarafım doğru o kadar sert vuruyo ki eşimin bile ödü koptu. çıkcak şimdi ordan diyo lkdfjglkd

Bende bazen horlamama uyanıyorum 🫢🫢 az kaldı geçecek bu günler sonra bebek ağlamasına uyanacak gerçi 😬
olsun onu bile isteye yaptık ama horlama konusundan hoşlanmıyorum eşimi rahatsız etmemek için diken üstündeyim bazı geceler başka odada yatıyorum. kedo bile rahatsız olup kafama dürtüyo skjkf

30. hafta güncellemesi minnoş geceleri dayak atmaya başladı. dün gece ilk kez uyandırdı ama tam yan tarafım doğru o kadar sert vuruyo ki eşimin bile ödü koptu. çıkcak şimdi ordan diyo lkdfjglkd
Dün gece benim de öyleydi ya geçen sefer müzik açınca susmuştu bu sefer müziği de tınlamadı. Tekme atma diyemiyorum da at annecim maşallah annecim diye diye ağlayasım geliyor djdjdjd

Dün gece benim de öyleydi ya geçen sefer müzik açınca susmuştu bu sefer müziği de tınlamadı. Tekme atma diyemiyorum da at annecim maşallah annecim diye diye ağlayasım geliyor djdjdjd
ben de çok şükür ağzıma ediyo da kımıldamıyo diye paniklemiyorum bi de diyorum :KK70:

ben yatamıyorum valla ya o bel boşluğu öldürüyor beni nefesim kesiliyor yani 😂 Kanepede uzanıyorum mesela hafif eğimli ve yastık kullanarak ama öyle 180 derece açıyla dümdüz ı ıh no yani 🥲😂
Yataşın hamile yastığını aldım ben . Kısa tarafını hem yatarken hem otururken bel boşluğuma yerleştiriyorum . Sağa sola döndüğümde karnımı da destekliyor hatta yatarken karnıma doğru alıyorum . Bel ağrımı da geçirdiğini düşünüyorum. Ben nereye o oraya gibi bişi oldu .

Kızlar kanz ın şu anne çantası nasıl acaba. Hala daha anne çantası almadım çok kararsızım. Önerilere açığım
IMG_3928.png

Yataşın hamile yastığını aldım ben . Kısa tarafını hem yatarken hem otururken bel boşluğuma yerleştiriyorum . Sağa sola döndüğümde karnımı da destekliyor hatta yatarken karnıma doğru alıyorum . Bel ağrımı da geçirdiğini düşünüyorum. Ben nereye o oraya gibi bişi oldu .
ben hiç yatamadım hamile yastığında yaa patronun karısı geçen yıl doğurdu yastığını bana verdi. hiç uyuyamadım alışamadım geri verdim. kırlentle yatıyorum.

doğum yapacağın hastaneye karar verdiysen oraya danış yavrum istersen. benimki bi dahaki kontrole çalışabilir veririz sana dedi demek ki özelde de veriliyor
özelde veriliyor ama özel klinik ilaç bile yazamıyor. kliniğin yazdığını sigorta karşılamıyor. bende hatta raporda yazamaz diye düşünmüştüm ama yazarız 32 de gel dedi.

X