2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben parmak gıda yapıp vermeye çok korkuyorum boğazına kaçar diye blw kay aydan itibaren yapılıyor

Brokoliyi buharda haşlayıp blendırdan geçirip mi verdin çatalla eziliyor mu nasıl vericez brokoliyi acaba bu arada benimkide mama sandalyesinden nefrettt çocuk oturmaya karşı sırt üstü yatmaya da karşı
Benimki de aynı buhar aparatı var annemden yeni aldım onda yaptım tencere içine konan metal bişi (daha önce suda haşlıyodum aynı şey) sonra çatalla ezdim, ama ben ilk günden beri blendır hiç kullanmadım çorba hariç çatalla ezerek verdim, şaka maka haftaya 1 ay olacak başlayalı vıyyy

Bende de var ondan bende hep çatalla edim brokoli ezilmezmiş gibime geldi ama eziliyo demek ki öyle yapıyım 6.ayda neler yediricez acaba

Benım doktorum baslayacagın zaman normal patates degil tatlı patates alıp ver dedi . Hafif oluyormuş

Benım doktorum baslayacagın zaman normal patates degil tatlı patates alıp ver dedi . Hafif oluyormuş
İşte aynen benimki de tatlıya bayıldı ama o gün annemdeydim hadi dedim normal deniyim ama ı ıh demek ki daha bağırsaklar onu kabul etmiyor

Bende de var ondan bende hep çatalla edim brokoli ezilmezmiş gibime geldi ama eziliyo demek ki öyle yapıyım 6.ayda neler yediricez acaba
Bence yumurta sarısı kıyma ev yapımı lor falan ama yine tadım

O çığlık bizde de var. Seslerini keşfediyolar heralde ek gıdada ne güzel ilerlemişsin. Tebrik ederim

Ben bebek tarhanasi veriyorum Yumurta sarısı ve labne sabah veriyorum meyveleri de meyve yemek için aparat var hem dişini kasıyor hem de yiyor armut cok sevdi

Bunu tavsiye ederim içine meyveyi koyup veriyorum hem disini kasıyor hem meyveyi yiyor hem de blw gibi oluyor

Kaçıncı ayken başlamıştın? Ben İtalya'da yaşıyorum da dün doktor dört buçuk aylık bebeme kaşığa alışsın diye meyve ile başlamamı söyledi beşinci ayda da ek gıdaya başlatıyolar ama ben onun dediği gibi yapmayı düşünmüyorum.

Bunu tavsiye ederim içine meyveyi koyup veriyorum hem disini kasıyor hem meyveyi yiyor hem de blw gibi oluyor
Bunu 6. Aydan itibaren mi kullanmak gerekiyor ek gıda döneminde yani ? Ben de aldım da suan ek gıda baslamadıgımız için içine meyve koymadım hıiç

Biz 5 ay dolunca başladık, haftaya da 6 ay dolacak insallah bakalım

Kızlar 6. ay aşılarını olanlar nasıl geçti. Çok huysuzlandı mı bebişler sonrasında yarın olcaz. Beni bi gerginlik sardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…