2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benımkı oturmuyor aürünmüyor emeklemıyor :/ normal mi
Benimkide desteksiz oturmuyor yüz üstü durmadığı için emeklemiyorda ama işine gelmediği için yapmadığını biliyorum bence hiç can sıkacak bir durum değil önemli olan doktorların dediği zaman aralığında yapmış olmaları kimi çocuk 10 aylıkken yürüyor kimisi 18 aylıkken ikiside normal olarak kabul ediliyor sonuçta sağlıklı olsunlarda acelesi yok bunların yarışta değiller sonuçta :)

Insallah otursunda bi ara saglıgı yerınde olsun yeter :) benımde desteklı oturuyor ama ben biraz alan vermedım gene bayadır

Yere atmak lazım cok tur atıyor rn son kafa bi yere degıyor ben korkumdan koymadım bi kaç haftadır dıkkat ederek koyayım az guclensın ama benımkı de gene yuzustu durmuyor hemen dönuyor

Bu atak gercekten var yemesi cok zorlastı iyileşti de şükür bir bakayım şu atak haftalarına dedim hrsaplaya bastım o da ne olaki 26. Hafta atagındaymısız son gun gozukuyor bugun hadi ınsallah

Ay benimki de ya, mama sandalyesinde kaykırık duruyo ama bebeklerde gelişim bi anda oluyomuş bakalım bi kalkıcaz oturcak falan herhalde
bazilari hic surunmeden emekliyor, hic destekli oturmadan desteksiz oturmaya bir anda geciyor hepsinin sureci cokk farkli ama gelisimsel bi artisi eksisi yok bencede dediginiz gibi

Maşallah:)ben bi şeyi merak ettim de bir emzirme ne kadar saat sürüyor? Yani kaç saatte bir emziriyorsunuz?

Maşallah:)ben bi şeyi merak ettim de bir emzirme ne kadar saat sürüyor? Yani kaç saatte bir emziriyorsunuz?
gun icinde genelde 3-4 saatte 1 emiyor 10-15 dakika filan suruyor toplam iki meme, bir de emzirerek uyutuyorum o yarim saate yakin suruyor gece 1 kere kalkiyor bir de sabah uyaninca emiyor onlar 20 dakika ama bazen gun icinde 5 saat emmedigide olabiliyor tamamen ona birakiyorum dogdugundan beri

Ben de sizin nası beslendiğinizi merak ettim maşallah besleyici yarıyor süt demek ki

Maşşalllah tam hayalim... Rabb'im sütünüze bereket versin nazar değmesin. Bize de tabii

diğer gün işim olunca gece asla uyumuyor ya gerçekten bi duvar köşesine sinip ağlamak istiyorum ya

Ay benimki de ya, mama sandalyesinde kaykırık duruyo ama bebeklerde gelişim bi anda oluyomuş bakalım bi kalkıcaz oturcak falan herhalde
Aynen guzelce otururken saga kaykılıyor aslında desteksız denıyorum yatmak ıstıyor ıstese duruyorda hayırlısı

Allahım aşı sayıları az kaldı cok şukur o neydı bir suru ıgne oldu yavrum

Boyumuz biraz kısa erken dogdu dıye sanırım zaten biz de uzun degılız o da var bi de kısaydı dogdugunda da
Insallah birden atar boyu
Bakayım 3 hafta sonra dogsaydıkta kısamıymısuz
Gene kısa ama cok degıl o zaman içimi rahatlatmak icin duzeltilmişe bakayım
Gerçi makalede okumustum ilk bas cevresı sonra kılo boy da ta 7 yaşı bile bulabılırmıs erken doganlarda yakalaması neyse buna şukur

Bi boy kaldı yakalaması gereken

Kızlar teselku ederim herkese. Çok korktuk. Akşam sa alt değiştirme ünitesinde kayarken eşim tutmuş son anda. Allahim cildirixam yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…