2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Keyfi gayet yerinde düştüğü yükseklik 35 cmsi Allah'tan off felakettir ya. Dün bi de evlilik.yildonumumuzdu bizim

gun icinde genelde 3-4 saatte 1 emiyor 10-15 dakika filan suruyor toplam iki meme, bir de emzirerek uyutuyorum o yarim saate yakin suruyor gece 1 kere kalkiyor bir de sabah uyaninca emiyor onlar 20 dakika ama bazen gun icinde 5 saat emmedigide olabiliyor tamamen ona birakiyorum dogdugundan beri
Ne kadar güzel yaa. Maşallah diyelim. Peki nasılsın besleniyorsunuz çok merak ettim. Doğrusu emerek uyuyor ve gece 1 kez kalkıyor maşallah ona da. Biz saat başı. Ve meme ağzına gelince direkt uyukliyor. Bu da gündüz uyuyamadığı içinmiş kızlar 4 ay ayağından beri böyle olduk hadi o zamanlar gündüz kısa onensemiydum ama şimdi geceleri çok.kotu oldu ve uyanık kalıyor işin en kotusuuu. Sizlerde durumlar nasıl?? Düzelen var mi Allah aşkına uyku durumunda??

Ne kadar güzel yaa. Maşallah diyelim. Peki nasılsın besleniyorsunuz çok merak ettim. Doğrusu emerek uyuyor ve gece 1 kez kalkıyor maşallah ona da. Biz saat başı. Ve meme ağzına gelince direkt uyukliyor. Bu da gündüz uyuyamadığı içinmiş kızlar 4 ay ayağından beri böyle olduk hadi o zamanlar gündüz kısa onensemiydum ama şimdi geceleri çok.kotu oldu ve uyanık kalıyor işin en kotusuuu. Sizlerde durumlar nasıl?? Düzelen var mi Allah aşkına uyku durumunda??
Ben yanıma yatırmaya başlamıştım gece yine sık sık kalkıyodu tabi ama kötünün iyisi olmuştuk en azından bende yatıyodum oturmuyodum ama üç gün sürdü hastalanınca tekrar sil baştan olduk 🤣

Bir dişi uzamış baya digeri minik daha cıkamadı uc verdi anca 1 dişle emerken acıtıyor ilerde napcaz

Çenem açıldı:)

6. Ay aşısını olduk şukur hastalıktan dolayı 4 gun gecıktık bisi olmaz ınsallah ama oldugundan beri aşırı huzursuz belkı de antibiyotik igenlerın ardından oldu dıyedır hayırlısı 🤲🏻
Bizde pazartesi olucaz. Gelişmeleri yaz. İnşallah sıkıntısız atlatırız şu 6. ayı. Aşı zamanları gelince beni bi afaganlar basıyo

gun icinde genelde 3-4 saatte 1 emiyor 10-15 dakika filan suruyor toplam iki meme, bir de emzirerek uyutuyorum o yarim saate yakin suruyor gece 1 kere kalkiyor bir de sabah uyaninca emiyor onlar 20 dakika ama bazen gun icinde 5 saat emmedigide olabiliyor tamamen ona birakiyorum dogdugundan beri
Demekki sütünüz çok besleyici. 3-4 saatte bir emdiğine göre baya doyuyo yavrucak. Maşallah 🧿 ben sat başı emziriyorum. 1 saat sonra acıkıyo. Yediğiniz, içtiğiniz özel bişey varsa bizimle paylaşın lütfen 🙄

Bu dünyada cenneti yaşıyorsunuz 1 kere uyanmak nedir 🫠🫠😁 valla ben tükendim artık gündüz 1 saatten fazla uykusu yok 2 uyku yapıyor geceleri Allah ne verdiyse uyanıyor

Ben de sizin nası beslendiğinizi merak ettim 🙃🤭 maşallah besleyici yarıyor süt demek ki

bizde de gece emzirmelerinde mikirdaniyor aliyorum kucagima ama uyanmiyor genelde uyuyarak emiyor, gunduzleri de 3 saate tamamliycak sekilde 30-30 dakika bir de 2 saat uzun uykusu var genelde saatleri de net 🙏🏻 saatini kacirinca cok kotu ama canavara donusuyor😀beslenme olarak hic dikkat ettigim bir sey yok cok saglikli beslenen biri degilim cikolata filan cok yiyorum her gun 🥲 avokado cok severim genelde kahvaltida yiyorum, yogurt her gun tuketiyorum etkisi vsr mi bilmiyorum ama bir de su surekli iciyorum bir de mesela sutumde azalma hissettigimde yulaf lapasi yapiyorum hindistan cevizi sutuyle ve kuru incirle o cok etkili oluyor bence
Bu dünyada cenneti yaşıyorsunuz 1 kere uyanmak nedir 🫠🫠😁 valla ben tükendim artık gündüz 1 saatten fazla uykusu yok 2 uyku yapıyor geceleri Allah ne verdiyse uyanıyor
bizde oyleydik gunduz uykusunu ne zaman tutturduysa gece uykusu o zaman duzeldi. gunduz az uyudugunda uyku saati kactiginda cok cok huysuz oluyor bir de gece uyku saati gecerse mesela 8 bucuk-9da uyuyor gecen gun disardaydim 10u gecti uyku saati surekli uyandi sabah cok erken uyandi filan

Demekki sütünüz çok besleyici. 3-4 saatte bir emdiğine göre baya doyuyo yavrucak. Maşallah 🧿 ben sat başı emziriyorum. 1 saat sonra acıkıyo. Yediğiniz, içtiğiniz özel bişey varsa bizimle paylaşın lütfen 🙄
saat basi emzirince sut tam dolmamis oluyor arayi actiginizda daha guzel emip tam doyuyolar birazcik oyalayip aralari acmayi deneyebilirsiniz bende yavas yavas actim meme tam dolup icince daha kisa ve uzun aralikli emmeye basladi🙏🏻

Ben de saat başı emziriyorum çok değil mi ya :KK43: vermezsem ağlıyor ama alıştı bu ritme

Ben de almayı düşünüyorum kararsız kalıyorum çok az süre kullanacağı için 6. Ayda direk oturacaklar mı acaba. Öyleyse ben 6 gün için almış olacağım
Sekizinci ayda desteksiz oturabiliyorlarmış acaba altıncı ve yedinci aylarda bu yastıklardan kullanmak mantıklı olur mu diye düşündüm

X