2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Heh evet benimde demek istediğim o 2 gün eski yoğurttan yiyebilir

Ateşi bilemiyorum ama benimkiside asla durmuyo hep ıhhh ıhh huysuz ağlıyo rota aşısı yaptırdığımız günden beri belki odur diye sordum az önce hatta

Çok geçmiş olsun durup dururkenmi ateşlendi ? Aşı falan olmadınız dimi yakın zamanda

Ateşi bilemiyorum ama benimkiside asla durmuyo hep ıhhh ıhh huysuz ağlıyo rota aşısı yaptırdığımız günden beri belki odur diye sordum az önce hatta
Ya rotanın ikinci dozunu bizde 10 gün önce yaptırdık ama herhangi bir yan etki yapmadı o bizde dünde çok iyiydi gayet keyfi yerindeydi hatta diş olabilir mi acaba

Çok geçmiş olsun durup dururkenmi ateşlendi ? Aşı falan olmadınız dimi yakın zamanda
Teşekkür ederim evet keyfi gayet yerindeydi güzelce banyosunu yapıp uyudu gece birden bire 39 derece ateşle uyandık çok korktum bebeklerde yüksek ateş beni en korkutan şey tahliller temiz çıktı serumda antibiyotikle beraber parol yapıldı şuan ateşi yok ama acılı acılı ağlıyor bir yeri ağrıyo belli böyle ağlamazdı hiç dişi mi çıkacak acaba diye düşünüyorum diş bu kadar yüksek ateş yapar mı ki bilmiyorum da

Ya rotanın ikinci dozunu bizde 10 gün önce yaptırdık ama herhangi bir yan etki yapmadı o bizde dünde çok iyiydi gayet keyfi yerindeydi hatta diş olabilir mi acaba
Olabilir benimkisi diş çıkardı çığlık atarak uyanıyo doktor diş dedi. Kabarmış mı damakları

İlk dozu yapmamıştı ama ikinci dozu çocuğumu çok değiştirdi bir hafta sürdü bizimki de aşırı huzursuz ve huysuzdu
Bizde yaptıralı 5 gün oldu dediğin gibi huysuz huzursuz sevdiği şeyleri yaparken bile huysuz inşallah düzelir bambaşka bi çocuk oldu

Olabilir benimkisi diş çıkardı çığlık atarak uyanıyo doktor diş dedi. Kabarmış mı damakları
Elimle kontrol ettim yok gibi ama belki bu hafta çıkarıcaktır şuan öyle benimki de uyanık olduğu her an ağlıyor mahvoldum bugün senin bebişte ateş oldu mu peki

Elimle kontrol ettim yok gibi ama belki bu hafta çıkarıcaktır şuan öyle benimki de uyanık olduğu her an ağlıyor mahvoldum bugün senin bebişte ateş oldu mu peki
Menenjit aşısı yüzünden 1 gün ateş oldu ama dişle alakalı ateş olmadı. Bi sabah uyanıyosun çıkmış oluyo o yüzden her an gelebilir huysuzluğu çoksa diştir

Cok gecmis olsun canım

Menenjit aşısı yüzünden 1 gün ateş oldu ama dişle alakalı ateş olmadı. Bi sabah uyanıyosun çıkmış oluyo o yüzden her an gelebilir huysuzluğu çoksa diştir
Çook fazla hemde doğduğundan beri bu kadar huysuz olmadı migrenim tuttu artık benimde ağlama sesinden tek başına çocuk bakmak gerçekten çok zor dişi çıkınca geçiyor mu huysuzluğu nolur geçsin

Çook fazla hemde doğduğundan beri bu kadar huysuz olmadı migrenim tuttu artık benimde ağlama sesinden tek başına çocuk bakmak gerçekten çok zor dişi çıkınca geçiyor mu huysuzluğu nolur geçsin
Sen ben misin acaba ya yaşadıklarımız aynı bebelerimiz aynı migrenimiz aynıhiç bilmiyorum ama sanırım ilk 4 diş zorluyomuş en fazla diğerleri bu kadar değilmiş öyle dediler de 4 tanesi çıkana kadar ohooo kafayı yemek üzereyim artık ayak tabanlarım ağrıyo. Tetagil aldım rahatlatır belki diye ama huysuzluk baki

Ben de o kadar yoruldum ki haftasonu dinlenir miyim falan dedim çocuk uyuturken evi inletiyor ağlamaktan koca efendi içerde bangır bangır maç izlerken sinirlerim daha da bozuldu

Diş için benim doktor Osanit önerdi, bir de zeytinyağına karanfil koyup buzdolabında bekletip onu sür rahatlatmak için dedi

Ben de o kadar yoruldum ki haftasonu dinlenir miyim falan dedim çocuk uyuturken evi inletiyor ağlamaktan koca efendi içerde bangır bangır maç izlerken sinirlerim daha da bozuldu

Ben haftasonu belkı nefes alırım dedım eşten dolayı ıyıce gerıldım

Bebegımde ıdrar yolu enfeksıyonu olmus ondan kusup yemıyormus sanırım ıgne olmaya basladı bugun cok kotuyum tabi buna sukur ama ne bıleyım hıc keyfım yok

Oyyy kıyamam geçmiş olsunn

Kucakta uyumalarına kadar aynı çok şükür yinede bunlarla uğraşalım Allahım beterinden saklasın ama dokunsalar ağlarım tetagil sipariş verdim bende eczanede yokmuş pzt gelecek kullandın mı sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…