2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba 4 aylık bebeğim var tecrübeli anneler sizin bebeğiniz 4 aylık Ken bakiyormuydu bebislerinizin göz teması nasıl benimki yataktayken çok güzel bakıyor ama kucakta asla bakmıyor hep başka yerlerde gözü

Hahaha benimkide öyle yaptı sonra ben ispanak yemeği yapmıştım onu tel süzgeçten geçirdim 1 tk irmik pisirdim başka yerde birleştirdim onu severek yedi tabiki bir kaç tk anca
Bugün 2.kabak günü en azından tatlı kaşığı kadar yedi ama suratı çok fena

Biz diyetisyenler de çalışıyoruz kuzum bana yazmış soğan salça diye anlamadım valla. Kimi 8 9 da soğana geciyor
Ben bi kitap seti aldım. Seti alamasanda tek tek alabiliyosun adı “Bu çocuk aç” olan kitabı alabilirsin canım. O kitap sana yol gösterebilir. Ay ay yazıyo ne yiyebilecekleri tarihleri. İnternette var. Yorumlarını da oku.

Ya biz alerjigiz acaba faydası olur mu?

Yazıya menenjit oldu diye başlamışsın ya menenjit aşısı yazmamışsın bi an memenjit oldu sandım bende arkadaş da öyle sandı muhtemelen ondan korktuk anlık allah korusun
Hee aynen haha uykusuzluk Mode on olduğu için yazamamidim ince detayı asko

Hee aynen haha uykusuzluk Mode on olduğu için yazamamidim ince detayı asko
Bugün var ya yemin ederim 5 dk falan uyudu gündüz komple bayılmak üzereyim yatağa yatırdığım an uyandı dehşet bir enerjiyle hemde şok içerisindeyim o yüzden anlıyorum seni kuzum

Kızlar doğum sonrası ilk regliniz nasıldı? Benim çok yoğun dün oldum acaba bi gariplik mi var ? Ağrım falan da yok kendimi iyi hissediyorum ama kanamam çok yoğun

Şaka mı 5 te uyudu hala uyumuyor uykuya gecmelerı zorlastı aglayarak uyuyor ve az uyuyor 2 gundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…