2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ya keşke ayakta sallansalar gerçekten ayakta gezdirmekten daha kolay mahvoldum artık gözaltlarım çöktü resmen

Babasında da uyumuyo sakinleşmiyo onda yani ben uyuttuysam arada uyanıyo ya uyku sersemi anlamıyo babası gezdiriyo orda bi uyursa artıkne zamana kadar dayanıcaz böyle bilmiyorum

Diştir benimkisi patlattı bi tanesini dün aynı bu şekilde ağlayarak uyanıyo sürekli memede

Bugün doktorumuz ek gıdaya başlayın dedi tadım ayıymış pek bişey anlatmadı sebzeler alerji yapmaz karıştırabilirsin de dedi. Havuç+bezelye şeklinde zeytinyağı ile çatalla ez yedir dedi. En son meyvelermiş. Ama 3 gün kuralı falan bişey demedi. Ben 3 gün kuralıyla yediricem

Babasında da uyumuyo sakinleşmiyo onda yani ben uyuttuysam arada uyanıyo ya uyku sersemi anlamıyo babası gezdiriyo orda bi uyursa artıkne zamana kadar dayanıcaz böyle bilmiyorum
Allah yardımcımız olsun valla hiç dinlenemiyoruz hasta olmaktan da korkuyorum hepten perişan oluruz

Allah yardımcımız olsun valla hiç dinlenemiyoruz hasta olmaktan da korkuyorum hepten perişan oluruz
Ay allah korusun ya hasta falan olmayalım takviye alabilirsin dedi doktorum kolejen çinko magnezyum c vit. Falan bunları içebilirmişiz. Bizden başkasında durmadıklarına göre iyi olmamız lazım

Çok zorlanıyoruz falan ama büyüdükçe duygusallaşıyorum bir daha bu kadar küçük olmayacaklar bu yaz en küçük oldukları zamandı seneye kucağımızda durmayacaklar bol bol koklayıp tadını çıkarmaya çalışıyorum bir yandan da çok çabuk büyüyolar çünkü

Kızlar bebeklerinizi yürütece koyuyor musunuz? Yürüteç kullanmak istemiyorum büyük konuşmayayım ama. Etrafımda sürekli benim bebeğim beş aylıkken şöyle yapıyordu böyle yapıyordu diyenler var. Yürüteçte her yeri geziyormuş onların bebeği beş aylıkken. Oturuyormuş. Her yere yetişip aşağı indiriyormuş vs böyle sürekli bebeğim geri kalmış izlenimi veriyorlar. Yarın tam beş ay oluyoruz. Desteksiz bir şekilde oturamıyor bebeğim ve öyle yürüteçle evi gezsin dolaşsın her yeri aşağı indirsin durumları yok benim bebeğim geri mi kaldı kızlar kafayı yicem ne hamileyken bitiyordu bu konuşmalar ne şimdi bitiyor şu an bebeğim neleri yapabilir olmalı resmen takıntılı oldum cocuğum geri mi kalıyor diye.

Ben henüz başlamadım yürüteç kullanmaya ama benimkide 5 ay 5 günlük desteksiz oturamıyor yapabildiği şeyler sırtüstünden yüz üstüne dönmek ve ayağını ağzına almak yüzüstünden sırt üstüne bir kere döndü daha ama geri mi kaldılar şimdi sanmıyorum 5 aylık bebek sonuçta daha

Ay yok yahu doktorların önermediği şey hiç girişme bence. Benim bebişim de asla bi yere erişmiyor desteksiz oturmuyor, destekle bile otururken kafa yana yatıyo daha bunlar minicik ayol yavaş yavaş gelişecek kasları, bence at yere kendi kendine zaten oynarken yüzüstü kolları boyun kasları baya güçleniyor sakın böyle telaşlara kapılma, bir sorun olursa aylık kontrolde doktor söyler zaten. Şuan rahatız ne güzel işte, bi yerlere erişseler bi de o dert başlıcak düştü mü kalktı mı, her şey yavaş yavaş olsun zamanında olsun .

Yok canım hiç de geride değil üzülme benimkide desteksiz oturamıyo hatta destekle de çok iyi olduğu söylenemez öne doğru düşüyobugün doktorumuz yürüteçe koymayın önermiyorum dedi. Mama sandalyesine koyun dedi koydum yana doğru düşüyo daha çok ufaklar büyücekler

Kızlar tadımlara zeytinyağı katıcaz ya o bebek zeytinyağı mı olcak normal evde kullandığımız mı

Kızlar tadımlara zeytinyağı katıcaz ya o bebek zeytinyağı mı olcak normal evde kullandığımız mı
Ben bebek zeytinyagı aldım ama 1 seferlık aldım , o bitince kendi kullandıgımız zeytinyağını devam ettireceğim. Siz salça aldınız mı bebek ıcın? İlk seferlik ıcın onu almaya gerek var mı emin olamadım

Salça almadım salça tuz konulmuyo diye biliyorum. Zeytinyağı hangi markadan aldın acaba bende bakıyorum da

Bebek zeytınyagı da mı var bayılazam
Benim eşimin ailesi zeytini var ordan dogal olan zeytinyağımız var onu verıyorum bazen kaka yapamayınca yanlıs nı mesela
E onu kullancam ek gıdada da

6.aya 5gun kala donmeyen bebem cok sukur her yere donuyor

Ay doktora gitcem bu hafta kesın ek gıda gelıyor korkulu rüyam

Ben yogurt yapma makınesı aldım ahahahsjaka

Aşı günü de pazara gelıyor heralde pazartesi gel der pnu da arayım bi sorayım

Aşılarda bitmiyor obur ayda menenjit var

9.ay asısını yaptırcaz mı acaba

Grip aşısı nolcak ayyy ayy

Bebek zeytınyagı da mı var bayılazam
Benim eşimin ailesi zeytini var ordan dogal olan zeytinyağımız var onu verıyorum bazen kaka yapamayınca yanlıs nı mesela
E onu kullancam ek gıdada da
Bence bi farkı yok. Ben de normal zeytinyag verdım güvenilir olan. Ama yemeklerine koymak için aldım tek seferlik . Ara sıra da veriyorum kendisine 1 çay kaşığı

9.ay aşısı nedir doktor dün menenjit ve rotayı vurdurttu bundan başka 12.aya kadar özel aşı yok deri

6.ayda 4 tane aşı gözüküyor aşı çizelgesinde sağlık bakanlığının yaptığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…