2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 6 aya 2 3 gun var beslenme aynı çişli bez sayısı azaldı sizde durumlar nasıl

Uyku tulumu aldınız mı asla seçemiyorum gece üstünü hiç örtmüyo ve geceler artık serin ne alabilirim

Uykuntulumi bende almak istiyorum kızlar. Defactoda bile var. Maas gününü bekliyorum esimin. Hala bende regl olmadım lohusa iken çok dua ettim 7 ay üzerinde olmum hemen diye 😃😃

Uyku tulumu aldınız mı asla seçemiyorum gece üstünü hiç örtmüyo ve geceler artık serin ne alabilirim
Şuan kullandığım :
Ben izmirdeyim burası daha o kadar serin değil tam pikelik, bu da pike niyetine. Şuan çıtçıtlı zıbınla giydiriyorum biraz daha soğuyunca fermuarlı tulumla giydircem. Benim cocuk cok terliyo sıcağı çok sevmiyor. Kış için e bebekten 2 tog aldım

Eklentiler

• IMG_3582.png
    IMG_3582.png
    308,4 KB · Görüntüleme: 24
Pelin ben lcw dan aldım 2.5 togluk bi tane. İçi
Elyaf dışı pamuklu kumaş. Al 1-2 tane beğenmediğini iade et
Defactodan aldım 1.6 tog, amazonda daha uygun aklınızda bulsunsun🙏🏻
1.6 ve 2.5 toglar kaç derecelerde giyiliyo acaba ben istiyorum ki içine bi tane zıbın giydirip yatırıyım benim odam kışın 20 derece oluyor

Şuan kullandığım :
Ben izmirdeyim burası daha o kadar serin değil tam pikelik, bu da pike niyetine. Şuan çıtçıtlı zıbınla giydiriyorum biraz daha soğuyunca fermuarlı tulumla giydircem. Benim cocuk cok terliyo sıcağı çok sevmiyor. Kış için e bebekten 2 tog aldım
Bu tam baharlık şuan bunu giyebilir iyice soğuyana kadar aslında fiyatı da uygunmuş alıyım bunu içine sadece uzun kollu zıbın giydiririm yeterli olur. İstanbul daha serindir izmirden

Şuan kullandığım :
Trendyola yazınca bulamadım ama link atabilir misin

1.6 ve 2.5 toglar kaç derecelerde giyiliyo acaba ben istiyorum ki içine bi tane zıbın giydirip yatırıyım benim odam kışın 20 derece oluyor
Üstlerinde kaç derecede neyle giyilebileceği yazıyo markadan markaya farklı gösterir mi bilmiyorum . Ben 1.6 tog aldım

Eklentiler

• IMG_7230.jpeg
    IMG_7230.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar hiç imom latte kullanan var mı veya süt arttırıcı takviye

Ben defacto 1.6 yı begendım geldı yıkadım ama kotu de cıkabılır sımdılık guzel pahalı kaliteli alcaktım vazgectım:)

Ana herkes onu almıs yone mı kazıklandım ben defacto satıcılı trendyoldn aldım bakım ne kadarmıs amazpnfa

X