2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben astronot tulum aldım ındırımden 1 yaş aldım içine tıkıstırcam

Ama ayakkabımsı corap mantıklı ben de alayım ay hıcbısı yok ama ındırımden buldukca alıyorum bi sure almıcam sonra keşke almasaydım dıyprum boşa gıdıyor bazen
Kücüldükçe arayısa geçip indiirm bakıcam

Astronot tulumlar var biraz kalın gibi. Su geçirmezleri de var. Onlardan alabilirim bende. Dışarı çıkarken normal giysisin üstüne giydirip çıkarırırz. Birde yürüme öncesi ayakkabıları var. Lcw da var. Çorap ayakkabı karışımı, sert değil. Onlardan aldım. Malum kış ayı çorapla çıkamaz dışarı dedim. Aldıklarımın fotosunu da ekleyeyim.

Ay şu 1. Ye bayıldım

Damacana suyu kaynatjp ılıtıp veriyorum günde 1-2 çay kaşığı 5. Aydan beri, doktor ek gıda hazırlığı olsun ver demişti. Ek gıdaya haftaya başlıcaz tadımlara. Ben su işini çoktan saldım. O kadar kaynamış su veriyorum, banyoda cokur cokur elini emcek diye çeşme suyu götürüyor ve istanbuldayız🙈🤦‍♀️ hatta şampuan yaptık mı gene bir yerden içiyor öksürüyor tadını sevmiyor🤣🤣🤣 istediğin kadar engelle, her dışarı çıkınca yıka elini sil, o gelsin şampuanlı şebeke suyunu içsin elini emcek diye🤣
Aynı bizim de banyoda öyle. Hatta banyoya girmeye sırf elinden su içecek diye heyecanlanıyor bence. Su dökecek olduğumuzda aşırı heyecan yapıyor. bizimki bir de denizde tuzlu su da emdi baya ellerinden. Şimdi gel ek gıdaya tuz koyma tuza alışmasın diye 😄

Ama ayakkabımsı corap mantıklı ben de alayım ay hıcbısı yok ama ındırımden buldukca alıyorum bi sure almıcam sonra keşke almasaydım dıyprum boşa gıdıyor bazen
Kücüldükçe arayısa geçip indiirm bakıcam
Evet ya bizim de öyle oldu, aldıklarımın bazılarını hiç giymedi, acemlik bazı şeyleri de pratik almamışım, dolaba koydum satmaya daha satılmadı ama. Bende hep indirimden almıştım ama şimdi kışa girerken pek indirim yok, birka, kışlık sezondan aldım mecburen.

Kızlar 5 aylık olduk biz, kızım biz yemek yerken çıldırıyor heyecanlanıyor falan😅 başlamak için erken mi acaba.. bu hafta kontrole götürcem bi danışcam ama başlayan oldu mu doktor önerisi ile mi başladınız sormak istedim.

Bir de mama sandalyesi önerisi olan var mı? Aklımda prego lucca almak var da
Prego lucca aldım gayet güzel fiyatına göre beğendim ben

Bugün 5. Ay kontrolüne gittik kilo alımı boyu vs iyi dedi doktor demir ilacına başlayacağız sidefer kullancam onun dışında ek gıda sordum çok hevesli yemek içmek istiyor biz yemek yerken ama 6. Ayda başlayalım dedi bir ay daha anne sütünden devam edicez bakalım

X