2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Birde bu süreçte Araba yolculuğu ile Antalya’ya tatile gidip geldik korktuğum gibi olmadı çok şükür.
Giderken ve gelirken uyku saatine göre ayarladık gece uykusuna dalınca yola çıktık ve 3-4 saatte bir mama verdim ve hiç uyanmadan yolculuğumuzu tamamlamiş olduk.Düşünmek bazen daha büyük stres yaratıyor,yaşamak daha kolay geliyor insana, hiç kafada kurduğum gibi olmadı ama boşuna kendimi günlerce strese soktum

Kızlar bu arada bestiron damla verdi doktorumuz kullanan var mı? @Hali Sen başladın sanırsam. Demire dimi?
Bir de 4. Ay aşısını olduk bugün içimiz yaniyorr((
Bestiron ben kullanıyordum ve kabızlık yaptı. Bıraktım kabızlığı düzelirse tekrar başlarım dedim ama düzelmedi henüz napıcam bilmiyorum

Ateş yaparsa calpol ver 6 saatte bir 1 çay kaşığı. Calpol yeni olsun açıldıktan snra etkisi azalıyomuş çünkü.

Benimkide pek sevmiyo. Ayna karşısına denk gelcek şekilde koyuyorum bazen. Kafayı kaldırıp aynada kendini ya da beni farkederse duruyo biraz. Aynayı seviyo benimki kendini ya da beni görürse gülüyo yandan yandan.
Benimkide aynayı seviyor müzik acıyorum aynanın karşısında dans ediyoruz deli deli

Solgar'ın var Türkiye'de en popüleri o sanırım günde altı tablet olması lazım. Ben başka marka kullanıyorum da Brewers yeast diye geçiyo
Ay kız doktora sordum kullanabilrsin dedi hadi inşallah cocuk mama yemesin diye kaç yıllık mama parası harcamisimdir :))) doktor rapor yazsa bedava mama da alabiliyorum fakat emsin istiyorum ayda 4 kg kuzu eti tek başıma yiyorum valla adamı batırcam :))

Kuzum migrosta peja diye bi bira var alkolsüz arpa suyu yani inanılmaz süt yapıyor mutlaka iç

Hahahaha maşallah:) bilmiyorum herkeste işe yaramayabilir ama bende cidden etkiledi ve psikoloji de önemli yani benim sütüm yok denecek kadar azdı bebişim bi emmede 10 dj anca dururdu bunu kullanmaya başladıktan sonra sütüm arttı yani öyle aşırı değil ama başa göre çooook iyi. Bugün ilk kez mama verdim hep sağdığımı verdim çünkü sütümün arttığını ve bi emmede 1 saat kala bildiğini görmek psikolojime iyi geldi.
Senin durumun nasıl?

Bugün ilk kez mama vermedim*

Benim öyle bir şansım olmuyor. Çünkü gece boyu gazlı olduğu için Ya kıpırdıyor Ya da uyanıyor. Mama için mi gaz icin mi onu anlayamadığım çok oluyor. Derin hareketsiz uyuduğu çok az . Bu nedenle kendim planlayım diyorum gece mamayla çokta boğmak istemiyorum çok gaz yapıyor maması. Değiştirmeyi teklif etti doktoru cesaret edemiyorum çünkü dışkılama güzel yapıyor. Mama bizi mahvetti zaten gaz konusunda bu ara biraz da içmek istemiyor sanırım gazı içtiği anda hemen yapıyor kıvranıyor kafayı geri atıyor

Ateş yaparsa calpol ver 6 saatte bir 1 çay kaşığı. Calpol yeni olsun açıldıktan snra etkisi azalıyomuş çünkü.
Uykusuz vbir gecenin sağından... ay sabahından. Gece ateşledi. İlk aşı ateş yapmamıştı vu acayip yaptı. Ama 37.8 üzerine cikmadi. Yine de verdik surup 2 kez. Bu ana kadar en zorlandığım anlara eklendi bu da. Gözyaşlarım hala sel olup akıyor. Uyku saati de yalan oldu gece uyudu. Halsiz de değildi of kızlar çok ama çok zor bi geceydi. Daha diğer asilara hiç sıcak bakkoyo4um yaa. 1 çay kasigindan az verdim surubu belki o da etki etmedi hemen 30 dk etki ediyor bende çok kotuydum atakta şuan asla oturmiyor sürekli kucak kucak. Evet biliyorum bir gün bitecek bu günler. Ben o günlerde neden dayanmamisim diyeceğim belki de. Ah kalbim benim neler yasigorsun kim bilir pamuk oglum.....

Kızlar mama sandalyesi ne alıcaz ya ebebekten sipariş verdim bu mama sandalyesini, arkadasım temizliği çok zor uğraştırıyo ikea tarzı bişe al dedi siparişi iptal mi etsem bilemedim

Eklentiler

• IMG_4306.png
    154,1 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar mama sandalyesi ne alıcaz ya ebebekten sipariş verdim bu mama sandalyesini, arkadasım temizliği çok zor uğraştırıyo ikea tarzı bişe al dedi siparişi iptal mi etsem bilemedim
Bende bu tarz almayı düşünüyorum rahat konforlu gözüküyor bir şekilde temizleriz uzun bir süre kullanırız sonuçta mama sandalyesini basit olanlar çok küçük geliyor gözüme sanki çocuk rahat edemez gibi geliyor

Bende bu tarz bişey var. Bi arkadaşım verdi o yüzden bende yeni almadım. Altı da tekerlekli. Henüz kullanmadım ama soktum banyoya yıkadım çok zor olmadı ama tabi hergün bebişin bişeyler dökeceğini hesap edersek zor olabilir tabi temizliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…