2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Dun gunduz uyumadı dogru duzgun gece bir uyumusuz ay delıksız 6 saat uyumusuz aylar sonra cok sukur
Doktorlad uyusun dıyor ben de ellemedım bugun
Ama bir uyandı aç ki ne aç 😅 yazık yavrum

Ay cok sevindiim benim de daha iyi mama ile toparladık biraz
Şükür ya 🙏🏻 baya zorlandık ama zorlu kısımlar geçti demek ki 🤗 ilaç da kullanmadım ben iyi ki kullanmamışım demek ki fizyolojik reflüymüş. Mamaya devam ediyor musunuz? Ben 4. ay olunca bırakayım diye düşündüm sütüm var çünkü sırf kusmasın diye içiriyorum

Şükür ya 🙏🏻 baya zorlandık ama zorlu kısımlar geçti demek ki 🤗 ilaç da kullanmadım ben iyi ki kullanmamışım demek ki fizyolojik reflüymüş. Mamaya devam ediyor musunuz? Ben 4. ay olunca bırakayım diye düşündüm sütüm var çünkü sırf kusmasın diye içiriyorum
Evet ben devam ediyorum mama-meme karışık çünkü kilo zaten alt sınırda son 1 ayda toparladık anca

Evet ben devam ediyorum mama-meme karışık çünkü kilo zaten alt sınırda son 1 ayda toparladık anca
Bizim de öyle aslında ve gittikçe daha az alacaklarmış ya herkes 1 1.5 kilo alırken biz çok az aldık hep minyon kalacağız heralde diye düşünüyorum 🥲 5400 benimki daha

Evet örtmüyorum. Ayaklarıyla itip atıyo çünkü ya da hemen uyanıyo bişey örtünce
Bende ortmuyorum ya. Geçen gece Hapşırık duramadı. Sanırım çok rüzgar vsr ondan. Ben bile arada alıyorum ama o rahat yatsın diye sevmiyorum birkaç haftaya havalar soğuyunca sericrm ki yuzustu yatiyoe bizimdju karnı boynu ter içinde kalıyor gotusu üşümesin diye muslin atarım bazı akşamlar. Ama eğer kafasi cok gerlediyse başını silerim.

Uyku tulumu alıcam ben. Hem kışın örtmeye kalksak daha kalın şeyler kullanmak zorunda kalıcaz. Korkuyorum açıkcası. Daha uzun uyuduğu zamanlar olcak bizde uyuycaz. Farketmeyiz çeker kapatırlar yüzlerini. O yüzden uyku tulumu almayı düşünüyorum
Uyku tutumunda bebeğini sirt üstü yatırmayı kara lara düşünen ben...

Kızlar bu arada bestiron damla verdi doktorumuz kullanan var mı? Hali Hali Sen başladın sanırsam. Demire dimi?
Bir de 4. Ay aşısını olduk bugün içimiz yaniyorr:KK43:((

Kızlar bu arada bestiron damla verdi doktorumuz kullanan var mı? Hali Hali Sen başladın sanırsam. Demire dimi?
Bir de 4. Ay aşısını olduk bugün içimiz yaniyorr:KK43:((

Yok ben başlamadım kanına bakıldı demırı ıyı cıktı kullanma dedı bu ay baska doktora sorcam ama ocean aldım duruyor bakalım

Alerji doktorunyaptirdi bu direkt Kana başladı. Ama süt alerjisi olanlarda 5. Ayda demir başlanıyor dedi diyetisyen doktora sordum önemli degild wdi. Ecz. Sorduk süt alerjisi olanalr kullanabiliyor dedii

Bebeği mama ile beslenen birileri var mı? Bir sorum olacak gece beslemelerini nasıl yapıyorlar. Kendi uyanıyor mu? Beslemeye devam ediyor musunuz? Beslemeye devam ediyorsanız ne kadar sürede ve kaç kez yapıyorsunuz? Benim biraz düzenim bozuldu. Sağarak verdiğim süt artık azaldı gelmiyor denecek kadar az. Meme reddi yaşadığımız icin asla memeyi almamıştı. Mama veriyorum. Ama gece beslenme konusunda kafam oldukça karışık
Ben 3. Aydan beri sadece mama veriyorum sütüm tamamen kesildi.
4 saatte bir 180 cc veriyorum ama gece kendi kıpraşmadan vermiyorum, mesela 00.00 da içti uyudu dün gece sabah 8.30 da kıpraşmaya başladı veriyorum yerinden kaldırmadan bitirince tekrar uyumaya devam ediyor, ama her zaman 8 de uyanmıyor bazen akşam 9da içip uyumuş oluyor gece 4 te uyanıyor veriyorum gibi.
4 saatte bir ver dedi doktor bana

Aaa. Peki kan tahlilinde demir hangi isimdeydi ya. Bende yaotrujsitim bir ara bi bakayim
Bilmiyorumkı doktor kendı ıstedi kendı baktı soyledı
baktım e nabızdan demir dıye gecıyor sanırım
normalde bakmıyolar bence bu aylarda
ben bı unı hastanesıne hocaya gittim bakmak ıstedı

Bizim de öyle aslında ve gittikçe daha az alacaklarmış ya herkes 1 1.5 kilo alırken biz çok az aldık hep minyon kalacağız heralde diye düşünüyorum 🥲 5400 benimki daha
Bizim senle benzer benim suan 4 aylık 6090 gram çıktı pazartesi, ama ben de babası da zayıf , öyle düşünme alacağı varsa katı gıdada alır

Bizim bir ara düzenliydi 3 haftadır çok kötü tüm gün onu uyutmaya çalışıyorum gözler kıpkırmızı belim koptu valla bu atak da değil bence noldu çocuğuma anlamıyorum 😭
Bizim hep uyku sorunu vardı zaten alıştım ben de uykusuzluğa artık 🥺
Neyse aglamasın da 😂 bizimki gene nöbetlerde etini tutmuş gibi ağlıyor ben alıştım da çevremdekiler alışamadı memeyi açıyorum agzına bile götürmüyorum bakıp bakıp katıla katıla ağlıyor sonra hoop herkes mudahale etmeye calısıyor bende bırakın ağlasın diyorum bıraktıklarında en fazla bır dakıka ağlayıp memeyı agzına alıyor kv dem dün kucagımdan almaya calıstı yok dedim o memeyi emecek ağlamayla kime ne olmuş dedim onada sinirlendim bi karısmasalar
Çok ağlayan bi bebek değil artık şükür ama uykusuz bir bebek o kesin 😄 ya ben de sinir oluyorum müdahale edilmesine annesinden daha iyi bilecek değilsiniz bi durun dimi
Amin canım Rabbim kimseye yaşatmasın vallahi çok zor. İyi Kaan şükür bebeklerin kendilerini toparlama iyileşme hızı gerçekten hayranlık verici. Bu sabah çektim bu resmi epey geçti yüzü gözü morlukları hafifledi baya
Kıyamam ya minnoşuma inşallah tamamen geçecek annesi üzülme
Kız bizdeki bu şaşırtıcı şekilde benzeyen talihsizlik zinciri nedir böyle :KK70: bahtsız bedevi gibi hahaha .. garibanın yüzü gülür mü bee :KK14: Chen bacım sarılmamız gereken konular var
Ah ah sorma bebeklerin uykusuzluğuna kadar aynıyız 😄 ama fotosunu çekince o kadar da uzun değilmiş gibi geldi kesi yeri bi de sen çek bakalım 😄 hala kırmızı ve kabarık ama benimki tam düzelmedi

Bizim senle benzer benim suan 4 aylık 6090 gram çıktı pazartesi, ama ben de babası da zayıf , öyle düşünme alacağı varsa katı gıdada alır
Eşim de ben de minyon değiliz ben 170 eşim 180 ben şu an 77 kiloyum hala 10 kilo fazlam var doğum öncesi kiloma inemedim ki öncesinde de 5 kilo fazlam vardı bi 15 kilo vermem lazım 🙈 oğlum var bi de benim, o da zayıf aslında ama boyu uzun. Bilemiyorum ya onunla kıyaslayınca kızım baya minik gibi ay ay yazmışım kilosunu boyunu. Tabi cinsiyet farkı da vardır. Neyse bu kadar toparladık ya ona da şükür 🙏🏻

Selam kızlar bugün 4.ay aşımızı olduk umarım ateş yapmaz.
4 ay 9 günlük oldu kızım yaklaşık olarak 7 kg olmuş.
Ancak 20 gündür mama ile destekliyorum.
Ve daha sakin daha uyumlu bir bebek oldu.
Demek ki aç kalıyor ağlıyormuş 🥲
Sütüm var gibi geliyordu bana meğerse yetmiyormuş.Bunca zaman mama vermemek için boşuna direnmişim üzüldüm açıkçası 😊

X