2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım gece uykularımıza zeval verme yarabbım bi o kaldı elımde

Ayak altlarım acıyor derim hep soyulmus corapsız halıya basmaktan hava sıcak corap terlık nasıl gıyıyım

Ayak altlarım acıyor derim hep soyulmus corapsız halıya basmaktan hava sıcak corap terlık nasıl gıyıyım
Benim dışarda hiç giymediğim çok güzel spor ayakkabılarım var rahat olanlardan. Ben uzun süre ayakta duracaksam onları giyiyorum. Oğlumu kucağımda gezdirirken falan onları giyerim hep. Çünkü düz basmaktan ve ağır kaldırmaktan sürekli ayaklarım acıyo. Çok dışarı çıkamadığımız için ayakkabı giymeyi azalttık hep. Ama gelen geçen herkes evde niye ayakkabı giyiyosun diyo herkese açıklama yapmak zorunda kalıyorum

Ya şeyden dolayı sordum benim oğlum diğer aylar 1200-1300 alıyodu bu ay daha 700 gram gibi bişey aldı evde ölçüyorum neden bu kadar fark oldu anlamadım bizde cuma gidicez kontrole o zaman sorarım doktoruna
4. Ayda doğum kilosunun 1,5 katına çıkmışsa yeterli. Artık kilo alımları azalacak zaten her ay 1 kilo almaya devam etseler sıkıntı olur

Biz köyde yaşıyoruz 2 aydır akşamları soğuk oluyor ben gece ilk kalktığında sırtına önden çıtçıtlı üst altına da alt pijama giydiriyorum uyanmıyor kızlar aklınızda bulunsun. Kolay oluyor giydirmesi. He bu arada benimki altını açınca da uyanmıyor karanlıkta telefon ışığıyla altını açıyorum kaka yapmışsa. bazen çünkü uyuturken farkedemiyorum yapmış oluyor

Ben ovli almıştım 1 tog kumaşı bana çok sert geldi hiç esnek değil. Zaten hiç giydirmedim hava ısınınca ben de yazık oldu.

Bebeği mama ile beslenen birileri var mı? Bir sorum olacak gece beslemelerini nasıl yapıyorlar. Kendi uyanıyor mu? Beslemeye devam ediyor musunuz? Beslemeye devam ediyorsanız ne kadar sürede ve kaç kez yapıyorsunuz? Benim biraz düzenim bozuldu. Sağarak verdiğim süt artık azaldı gelmiyor denecek kadar az. Meme reddi yaşadığımız icin asla memeyi almamıştı. Mama veriyorum. Ama gece beslenme konusunda kafam oldukça karışık

Gece kaka yapmadıysa ben hiç ellemiyorum. Yaptıysa sakince değiştirmeye çalışıyorum bende uyandırmadan ki bu aralar kabızlık sorunumuz var zaten yapamıyor yavrum. Gece çıtçıtlı bodyle yatıyo benimki. Çok sıcak oluyo yatarken. Gece rüzgar esince üstünü giydirsem uyanacak. Cam kapı heryeri kapatıyorum.

Kızlar selam bısı sorcam aşı olduk bugun 3 doz calpol verdik 6 saat arayla. Ateş olmuştu az once 3. Dozu verdık. Yine gece ates olursa vermek gerekir mi

4. Ayda doğum kilosunun 1,5 katına çıkmışsa yeterli. Artık kilo alımları azalacak zaten her ay 1 kilo almaya devam etseler sıkıntı olur
3. Ay kontrolünde iki katına çıkmıştı doğru öyle alsalar hep oburiks olurlar korktum bende bilmediğim için doymuyor mu acaba neden diğer aylardan farklı oldu diye

Biraz daha azaldı şükür yarı yarıya azaldı diyebilirim bu ay ilk defa 800 gr almış daha önceki aylar 600 ve 500 gr almıştı. Böyle böyle biter inşallah kusması tamamen, sizin nasıl oldu?
Ay cok sevindiim benim de daha iyi mama ile toparladık biraz

Ay mantıklı kızzzzz

Erkek anaları bebegınızın pipsi cok az içeri gömülür gibi oluyor mu kaldırırken yani biraz garip soru ama napım merak ettım garip geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…