2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ciddi soruyorun yuzuluyorsa direk havuza gitcem cok ıhtıyacım var her yerim agrıyor az spor olur
Yüzülüyor tabi ama havuza dikkat et enfeksiyon riski var her zaman, yüzmeyle alakalı bi kısıtlama yok benim doktor bol bol yüz dedi hatta

Ben de prima premium geceler için, gündüzleri de bi arkadaşın önerisiyle can bebe aldım memnunum şuan. Sleepy hiç memnun kalmadım, molfix de iyiydi ama bu tip bezleri sık değiştireceğim zamanlarda kullanmaya çalışıyorum. Bende kaka sızdırmazlığı genelde olmuyor , benimki öyle bi yapıyo ki her yerinden taşıyo yani o yüzden çişi sızdırmasa yeter diyorum

Alerji dedi doktor canım classy süt ürünlerini 1 hafta tüketme bakalım dedi. Yine de ultrason ve gaita yapalım çocuk alerjisine yönlendiricem dedi. Makatta çatlak da varmış çocuk cerrahisine de gidicez. Ama doktor emin alerji olduğundan

Ben hepsini kullandım nerdeyse en memnun kaldığım bebem natural oldu asla sızdırmıyo fiyatı da en uygun olan bu sanırım Bizim toptan market diye bi yer var ordan alıyoruz geçen kampanya vardı 34 tanesine 50 tl ye aldık bir dene istersen canım

Yüzülüyor tabi ama havuza dikkat et enfeksiyon riski var her zaman, yüzmeyle alakalı bi kısıtlama yok benim doktor bol bol yüz dedi hatta
Dikiş yerinden mı normal enfeksıyon mu normalse o hep varda risk olarak
Dikiş yeriyle ilgili bisi olcaksa gitmeyim

Dikiş yerinden mı normal enfeksıyon mu normalse o hep varda risk olarak
Dikiş yeriyle ilgili bisi olcaksa gitmeyim
Yok ya normal alttan, dikiş yerleri artık baya iyileşti bence. Yine istersen doktoruna mesaj at ama bana hiç havuzda yüzme dikkat et falan demedi.
Rotanın 2. Sini mi yaptırdın? Ben de 1.yi 2. Ay aşılarıyla yaptırmıştım herhalde 2. Dozu şimdi yaptırmam gerekecek

Şaşırdığım şey ilk 3 ay çıkmayıp şimdi çıkması. Yani acaba hep vardı da kakasında mı şimdi ortaya çıktı ki

Şaşırdığım şey ilk 3 ay çıkmayıp şimdi çıkması. Yani acaba hep vardı da kakasında mı şimdi ortaya çıktı ki
Genelde 3.aydan sonra gösteriyomuş kendini muhtemelen yeni başladı diyet yapmak nasıl olucak bakalım zorlamaz umarım veya sütümü etkilemez inşallah

Genelde 3.aydan sonra gösteriyomuş kendini muhtemelen yeni başladı diyet yapmak nasıl olucak bakalım zorlamaz umarım veya sütümü etkilemez inşallah
Geçmiş olsun canım bizimkinde de bu ay yüzünde görünüp kaybolan kirmiziliklar oluyo alerji sanırım dikkat ediyorum sütten sanirim doktora sorucam kontrol de. alerji de uykuları etkiliyomus o kısmı da kotu

Geçmiş olsun canım bizimkinde de bu ay yüzünde görünüp kaybolan kirmiziliklar oluyo alerji sanırım dikkat ediyorum sütten sanirim doktora sorucam kontrol de. alerji de uykuları etkiliyomus o kısmı da kotu
Aa etkiliyo muymuş doktora sormayı unuttum bu tarz alerjiler ek gıda dönemi geçiyo mu veya büyüyünce falan yoksa şuan yumurtaya mesela alerjisi varsa ömür boyu mu böyle olcak inşallah öyle değildir ya yoksa çok zorlanırız benimkisinin yumurtadan olduğunu düşünüyorum

Kızlar işe başlayan var mı aranızda, yaklaşık bir ay sonra başlamam gerekiyor benim süt sağıp depolamam mı lazım sağdığım süt yeter mi gibi gibi kafamda bir sürü soru var moralim çok bozuluyor gün geçtikçe hiç ayrılmak istemiyorum

Ay benim deee burda ve mayıs annelerinde 7leri 8leri okuyunca uzuluyorum ama sonra salıyorum bu düşünceleri
Merak etme alırlar benim büyüğü 2800 doğdu 1 yaşında 10 kg di gayet iyidi uan 9 yasinda 50 kg 155 boy .küçüğüm 3 doğdu şuan 5750 bide alerjiside var genede iyi yani bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…