2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben başladım, 1 gün gidiyorum sadece, kemdi işim. 1 ay önceden mutlaka depolamak lazım bence. Yorgun argın zor oluyor. İşte de sağarsın uzunsa. Süt izni de oluyor. İki defa biberon veriyorlar.

Hepsini okudum. Doktor uyku regresyonu uykusu bozulcak dedi. Uyku ve meme reddi için uyku rutini yapın dedi, biz yaptık. Gündüz 3 uyku uyuyor hep aynı saatte karanlık odada uyutuyorum. Mutlaka tok karna. Kucakta pışpışlayıp daldığına emin olunca yatağa koyuyorum ve yanında bekliyoruz. Gece de 8-9 arası uyutuyorum, gene karanlık odada. Eskiden 2 defa uyanırdı ve uyurdu 6’ya kadar ama bu uyku regresyonu mahvetti. 3 defa uyanıyor ve 5-6 arası full uyanık. Dönmeye başlayınca yüzmüstü yatırmsk da etkiliymiş. Onu denicem,

Pispis yaptığım günlere şükreder oldum çünkü memesiz uyumuyo 1 haftadır fenalardayım uyku eğitimi 19 hafta bitince baslayin dediler önce kendim mi denesem diyorum bende bilemedim
Uyutuyorum 4-5 defa 5 dk içinde uyanıyo yüne uyutuyorum felaket daraldım ya

Sen kendin için demir ilacı kullanıyo musun peki? Bana doktor Gynoferon vermişti kullanmam için. En az 6 aylık olana kadar kullan demişti

Normalde 1 fıs sıkmak gerekiyor değil mi ?

Bebekleri nasıl uyutuyorsunuz ya pişpiş yapıp kucakta evi turlamaktan fenalık geldi tek bir pişpiş daha duymak istemiyorum artık nasıl uyutucaz dolan dolan belim koptu uyku eğitimi falan mı alsam 1 ay sonra
Merhaba şu kadının videoları belki işinizi görür.

Gürültülü kaka,mukuslu bi kere köpüklü olduğunu gördüm ve 2 gündür de kanlı kaka şeklinde belirtiler var. Zor sanırım alerji durumu napalım sağlık olsun artık yapıcaz diyet
Bagirsak tepkili demek bunlar ek gıdaya baslayin 4 ayliksa bir çay kaşığı bir tatlı kaşığı kadar kısa sürede geçiyormuş bagirsak tepkili olunca birde probiyotik kullanin 9 aya kadar geçer diyorlar

Off evet öyle oluyor ya bu ay

Bebekleri nasıl uyutuyorsunuz ya pişpiş yapıp kucakta evi turlamaktan fenalık geldi tek bir pişpiş daha duymak istemiyorum artık nasıl uyutucaz dolan dolan belim koptu uyku eğitimi falan mı alsam 1 ay sonra
Kucakta pışpış koridorda 25-30 tur falan atıyoruz heralde ve uyutmaya çalışırken çok tahammülsüz oluyorum hemen uyusun istiyorum belim kopuyo öyle turlarken babasında da uyumuyo en azından uyutma işini ona satsam

Evet bizde de aynısı koridorda 50 tur falan afakanlar basıyo bi süre sonra ya
Ayakta sallansa keşke benimkisi sürekli kucakta yürümek istiyo

Bagirsak tepkili demek bunlar ek gıdaya baslayin 4 ayliksa bir çay kaşığı bir tatlı kaşığı kadar kısa sürede geçiyormuş bagirsak tepkili olunca birde probiyotik kullanin 9 aya kadar geçer diyorlar
Cuma alerji doktoruna randevu aldım ona sorarım probiyotik için inşallah geçer ilerisi için zor olmaz

Benimkide en fazla yarım saat uyuyo uyku saatleri tramvaya dönüştü resmen yaklaştıkça bana bi haller oluyo
Aaa valla aynı cümleyi kurdum eşime uyku vakitleri travma oldu bende gözünü açıcakmkş gibi bi korku salıyo içimi uyku gerilemesi mi yaşıyoruz acaba böyle bişey mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…