2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Genelde 3.aydan sonra gösteriyomuş kendini muhtemelen yeni başladı diyet yapmak nasıl olucak bakalım zorlamaz umarım veya sütümü etkilemez inşallah
Kandan başka belirti yok mu? Benim oğlanın süt ve yumurta alerjisi var 40 gunlukten anlaşıldı 3 aylıkken cilt ve kan testi yaptırdık diyet yapiyoruz paketli nerdeyse hiç birsey yyemiyorsun kek biskuvi cikolata kahvaltıda pek bisi yiyemiyosun baya zor yani ama onlar için olsun

Ek gıdaya geçince bebekte diyet yapacak. Alerji gecebiliyorda gecmeyebiliyorda şiddetine bağlı kanda ige aracılığıyla olup olmamasına bağlı insallah geçer hepimizinki

Merak etme alırlar benim büyüğü 2800 doğdu 1 yaşında 10 kg di gayet iyidi uan 9 yasinda 50 kg 155 boy .küçüğüm 3 doğdu şuan 5750 bide alerjiside var genede iyi yani bence
Benim de geçen hafta 5.750di , iyi bari çok sevindim sağlıklı olsunlar da çok şişman olmasın zaten kendisi de rahatsız olur pişik vs

Aa çok iyiymiş fiyatı bi deneyeyim sağol pelincim

Ay benim deee burda ve mayıs annelerinde 7leri 8leri okuyunca uzuluyorum ama sonra salıyorum bu düşünceleri
Ya çok mama yiyen çocuklar biraz daha tontiş oluyo bence. Valla ilk aylarda çok kilo iyi bişe değil malum hep kucaktalar. Tutamıyorum kollarım ekstra kopuyo.

Benimde 1 ay sonra başlamam gerekiyor. Bi yanım hayata dönmek istiyo diğer yanım oğlumu büyütmek. Ücretsiz izne ayrılıcam galiba. Bi ara doğum izni 1 yıl olcak diye söylenti vardı ümitlenmiştim ne güzel olurdu

Bende 1 ay sonra basliycam yarım gün çalışırken 1 sağım ertesi gün için yeter diye dusunuyorum ama tam günde nasil olcak bakalim

Yegenimde süt alerjisi vardı dr biraktirmamisti kardeşime alışsın demisti bizimde öyle olur diye düşünüyorum

Evet 2. Canım

Ek gıdaya geçince bebekte diyet yapacak. Alerji gecebiliyorda gecmeyebiliyorda şiddetine bağlı kanda ige aracılığıyla olup olmamasına bağlı insallah geçer hepimizinki
Gürültülü kaka,mukuslu bi kere köpüklü olduğunu gördüm ve 2 gündür de kanlı kaka şeklinde belirtiler var. Zor sanırım alerji durumu napalım sağlık olsun artık yapıcaz diyet

Kızlar ya gece gece aklıma düştü ben d vitaminini fazla veriyormusum çocuğa pıt pıt sıkarken hepsini 1 sayiyodum şimdi kalktım denedim her biri 2 damlaya denk geliyo 2 katı vermişim yani resmen baktım d vitamini fazlalığı da çok tehlikeliymis bi bilginiz varmi?

Damlalıkla danlatmıyo musun nasıl 1 damla 2 damlya denk geliyo

Bebekleri nasıl uyutuyorsunuz ya pişpiş yapıp kucakta evi turlamaktan fenalık geldi tek bir pişpiş daha duymak istemiyorum artık nasıl uyutucaz dolan dolan belim koptu uyku eğitimi falan mı alsam 1 ay sonra

Bebekleri nasıl uyutuyorsunuz ya pişpiş yapıp kucakta evi turlamaktan fenalık geldi tek bir pişpiş daha duymak istemiyorum artık nasıl uyutucaz dolan dolan belim koptu uyku eğitimi falan mı alsam 1 ay sonra
Pispis yaptığım günlere şükreder oldum çünkü memesiz uyumuyo 1 haftadır fenalardayım uyku eğitimi 19 hafta bitince baslayin dediler önce kendim mi denesem diyorum bende bilemedim

Ay benim bakıcı kaçtı, onunla uğraşmaktan giremedim kayınvalide geldi bugün yardıma sonunda bizim doktor kabızlık yapıyor diye sadece anne sütü aldığı için demir ilacı vermedi. Sütteki yeter, aylık kontrolle takip edicem dedi.

Kızlar selamlar biz de bugün tam 4 aylık olduk. Kontrole gittik. Rota 2. Doz ve 4. Ay aşılarını oldu. Kg 6600. Boy 63 cm baş çevresi 40cm
Akşama doğru huzursuzluk başladı calpol verdim ama pek fayda etmedi ateşi 37 civarlarda. Çok acı çekiyor sanırım. Ben calpolü vermekte biraz geç kaldım sanırım, olur olmaz vermek gerektiğini söylemişti eczacı hem ateşi çıkmaz hem de gece rahat uyur demişti, ben unuttum bir baktım yanıyor çocuk..
Bu gece nöbetteyim sürekli ateşi kontrol edeceğim çıkarsa hastaneye direkt..

Doktor uyku eğitimi için instagramdan uykumeleği diye bir sayfayı önerdi.
4. Aydan itibaren 5 haftayı, "felaket" Günler diye tanımlıyor. Uyku, mama, meme reddi huzursuzluk ağlamalar en üst seviyede olacakmış. Önümüzdeki 5 haftamız kritik yani kızlar. Allah hepimize sabır güç kuvvet versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…