2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende platese basliycam annemi çağırdım hem bebisle alissinlar hem ben toparlanayim diye kan olayida alerji sanırım canım biseyi yoktur inşallah

Haber ver mutlaka ama endişe etme alerjidir, belki diyet yaptığında bebişin huysuzluğu vs de geçer daha bi rahatlar sen de rahatlarsın

Bende platese basliycam annemi çağırdım hem bebisle alissinlar hem ben toparlanayim diye kan olayida alerji sanırım canım biseyi yoktur inşallah
Normal doğum mu yaptınız ben sezaryen oldum doktoruma sorduğumda 6 ay kadar sadece yüz veya yürüyüş yap dedi ama ben pilates veya yogaya başlamak istiyorum. Sırt ağrılarım çok fazla

4ay 1 hafta dan seslenıyorum gelmeyın
Valla ben 3. Ayına girdiğimde pert durumdaydım gazlı bebek daha da gazlandı uykularını etkiledi. Uyuyamadı uyuduğunda 10 dk içinde uyandı. Ağlayarak uykulara geçti. Gece bilmem kaç kez uyandı. Arabada evde orda burda kimsede asla durmadı. 3. Ay beni bitirdi. 4 şuan nasıl olur bilmiyorum. Bunun aşırısı var mıdır varsa benim için bir Fatiha okuyun.

Normal doğum mu yaptınız ben sezaryen oldum doktoruma sorduğumda 6 ay kadar sadece yüz veya yürüyüş yap dedi ama ben pilates veya yogaya başlamak istiyorum. Sırt ağrılarım çok fazla
Sezeryan oldum doktora da sormadım hiç valla bel fıtığım var ve çok zorluyor karnımı zorlamadan biseyler yapmam lazim havuzlu villam olsaydı yüzmek de iyi bi seçenek olabilirdi tabi

Haber ver mutlaka ama endişe etme alerjidir, belki diyet yaptığında bebişin huysuzluğu vs de geçer daha bi rahatlar sen de rahatlarsın
Veririm tabi muhtemelen alerji çıkıcak baktım çatlak göremedim ama belli olmaz diyeti de zormuş süt ürünlerine falan çıkarsa süt tozu dahi içeren gıda tüketmemem gerekiyomuş

İnşallah canım bakalım ne dicek doktoru ya ben kürek çekmeye gidiyodum 50 dk doktor onu yapma ağır gelir pilates yap dedi salon sporlarından da hiç hoşlanmıyorum ama artık çocuğu bile kaldıramıcak duruma geldim her yerim ağrıyo güçlenmem lazım

Yaa nerde kürek cekiyodun ki bende çok istiyorum

kızlar memnun kaldığınız bebek bezlerini paylaşır mısınız? Prima premium care kullanıyorum 4 numaraya geçtim. Ama daha uygun bi beze mi geçsem diye düşünüyorum. İlk zamanlar cildi hassas, aman pişik olmasın diye prima aldım ama acaba değiştirsem mi diye düşünmüyo değilim.

Doktorumuz bize 4. Ayinda mutlaka etrafinda dikkat ceken seyler olmadan emzirin mumkunse odayi perdeyle karartın dedi ben oyle yapiyorum
Ama gunduz karartamıyorum cam balkon perdesı var gene karanlık gibi de tam degıl
Bi de her zaman olmuyor mesela bugun ıyı gıdıyor sukur:)

Ben prıma kullanıyorum 3 e gecmem lazım 2 yi cok almısım ama darda degıl rahat etsın dıye benım kı biraz erken dogum geriden gelıyor
3 e gecınce arada mavi molfixle karısık kullancam ama gece ve dısarıda prima takarım
Cunku gecen ay denedım kakayı tasırma oluyor digerinde

Ben sezeryanla dogum yaptım yüzebılıyor muyuz masallah doktorum hıc uyarmadı

Kaç kilo bebişin. Bence üzerindeki kilolar tam uymuyo. Sıkmaya başladı 3 numara. Ama paketteki kiloya bakarsak bi süre daha kullanabilmem lazım. ama sıkıyo kullanamıyorum. Erken geçiyorum bi üst numaraya

Kaç kilo bebişin. Bence üzerindeki kilolar tam uymuyo. Sıkmaya başladı 3 numara. Ama paketteki kiloya bakarsak bi süre daha kullanabilmem lazım. ama sıkıyo kullanamıyorum. Erken geçiyorum bi üst numaraya
6.5 canım senınkı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…