2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
herkes ayni durumda galiba, kucaktan ben de cok baydim belim koptu, emeklemese de elleriyle tutsun ve otursun istiyorum ki yerde oyuncaklarla oynayabilelim

Kızlar bebeğim ishal ve kusma salgınına yakalandı sizdede böyle bir durum var mı? Varsa nasıl çözüyorsunuz

Kızlar bebeğim ishal ve kusma salgınına yakalandı sizdede böyle bir durum var mı? Varsa nasıl çözüyorsunuz
Canım çok geçmiş olsun. Doktora gittiniz mi? Bir çok yetişkin probiyotik ve antibiyotik olmadan atlatamadı bu hastalığı. Bol sıvı tüketmesi şart, sık sık emzir. Doktora gitmediyseniz hemen gidin bence. Bebislerimiz çok küçük

Kızlar selamm. Mama kullanan anneler bebisinizin kakası bulamaç gibi mi acaba? Normalde cıvık kaka yapar ama 3-4 gündür ek olarak Mamaya başladık kakası hep yoğun bulamaç gibi oluyor. Normal mi bu

Gittik doktor probiyotik verdi inşallah şifa olur okadar huzursuz ki emmiyor

Kızlar gaz sorunu biten yada bu ayda artan var mı? 3.5 aylık olduk gaz sorunumuz sanki bu ay pik yaptı sürekli alttan çıkarıyor çıkaramadığinda hep huzursuz. Ultrasonla karnına bakıldı gaz dolu dendi

Kızlar gaz sorunu biten yada bu ayda artan var mı? 3.5 aylık olduk gaz sorunumuz sanki bu ay pik yaptı sürekli alttan çıkarıyor çıkaramadığinda hep huzursuz. Ultrasonla karnına bakıldı gaz dolu dendi
Benim kızımın öyle çok büyük bir gaz problemi olmamıştı fakat son 10 gündür geceleri adeta savaşıyor sürekli ıkınma halinde ve ağlayarak uyanıyor gazını çıkarana kadar susmuyor bu yüzden gece uykularımız malesef gitti çözümü nedir inan bilmiyorum aynı şeyi yaşayan vqr mı onu da bilmiyorum. Kimisi atak haftası diyor ama onu da anlayamıyorum tam olarak atak mıdır nedir

biz gazdan cok cektik, 3 aydan sonra bir tik azaldi ama hala var,3 gece once karin agrisindan uyanip agladi, yediklerimle cok alakasi olmadi, doktorlar da annenin gazi bebege zor gecer diyor ama bir yandan da yediklerinize dikkat edin diyorlar anlamadim ben de

Sende diyet yapıyordun değil mi. Valla alerji kaynaklı sanırım ya alerji 3-4. Aylarda pik yaparmış bizim bence şuan öyle hem gaz hem reflü o yüzden bu kadar arttı bence. Aslında kendi çıkarabiliyor çoğu zaman ama o zaman bile bir ağlama halinde oluyor bende anlamadım. Emeklemeye başlayınca rahatlicaz sanırım gaz konusunda

Canım bide mamaya başladın ya, bazı mamalar çok gaz yapıyor maalesef
Oyun halısı vs varsa evde oraya koy biraz debelenerek cikarsin

Valla kusmasin diye hep kucakta oldugundan bu aralar sırtı yer gördü mü ağlıyor benimki. Probiyotik alacağım bakalım inşallah ise yarar
Canım probiyotikte dikkat et bazılarında alerjen maddeler oluyor ben bigaia almıştım, ayçiçek yağı var içinde sonradan değiştirdik. Kuruyemiş alerjisi varsa etkilenebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…