2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Şimdi ben bir kere denize gittim bebisle. Çanakkale'ye gittik 3-4 saat sürdü yol. Bebek hiç mutlu olmadi rüzgara sinir oldu ağladı, hava sıcaktı ağladı, pusette durmak istemedi ağladı. Akşamına hemen döndük eve gelir gelmez tüm gün ağlayan bebek gülüyodu
Tatilde bebekle ne yapılır bir fikrim yok en son sanki bu gruptan Begonya gitmisti. O banlanmadiysa ona sorabilirsin

Evet bende sinir olurdum. Banlanma sebeplerini de anlayamadım burada bir kavga hakaret vs de olmadı neden banlandilar?

Gitmeden vedami edeyim dedimbeni bilenler bilirsiniz vedasiz gitmem
Ya gitmeyin şimdi bu grup böylece kapanacak mı? Hamileliğimin başından beri takip ediyodum benimle benzer şeyleri yaşayan insanları okumak iyi geliyodu. Keşke daha erken kayıt olsaydım

Son düzenleyen: Moderatör:
Grubun sessiz okurlarındanım, daha önce benzer şekilde bir kaç anne grubu daha böyle dağılmıştı. Malum meseleler konuluşunca inşallah farkedilmez demiştim ama malesef uyaran biri olmuş gibi duruyor. Kalıcı ban gibi gözükmüyor, o meseleden sonra forumda konuşulmada azalmıştı inşallah geri gelirler eski aktifliklerinde olurlar

Aaa ne oldu burada böyle

bebeğin nasıl oldu geçen gün çok kusuyodu ya hani doktora gittiniz mi
Gittik canım kan tahlili, idrar tahlili, karın ultrasonu temiz çok şükür. Ya alerjiden kaynaklı ya reflüden ama ilaçlar işe yaramıyor hala çok kusuyor maalesef. Gastro doktoru bir süre emzirmeden sadece alerji mamasiyla gidelim dedi ama ben emzirmeyi bırakmayı hayal bile edemiyorum çok üzülüyorum bu duruma ama emzirmeyi bırakmadan bir şekilde geçireceğiz bu günleri de diye dua ediyorum

Kızlar ek gıda için tarhana yapacak olan var mı ben yarın yapacağım bol sebzeli bir tarhana sebze yedirmenin kolay yolu

Ya canım benim, çok zor gerçekten eğer bırakma durumun olursa sütünü sağ, kesilmesin süt.

Kızlar ek gıda için tarhana yapacak olan var mı ben yarın yapacağım bol sebzeli bir tarhana sebze yedirmenin kolay yolu
Benim annem yapmıştı tarhana ben nasip olursa onu vermek istiyorum. Tabi önce basit şeylerden başlayacağım. Süt alerjisi için önce bir deneme yaptıktan sonra tarhana vericem. İnşallah o zamana geçer alerjisi

Diyet yapmak çok zor gerçekten. Ben rota aşısını yaptırdıktan sonra düzeldi şimdilik. Tesadüf mü bilmiyorum

Of çok üzüldüm o gün ama Allaha şükür ki tahliller temiz çıkmış. Biz bile defalarca kusunca o kadar rahatsız oluyorsak o yavrucağı düşünemedim. Yine de Allah beterinden korusun canım. Eğer sağlığı söz konusuysa alerji mamasını bi dene derim ben. Sütünü de düzenli sağarsın azalmasın diye. Dolaba atarsın bebiş iyileşince verirsin. Mamaya rağmen düzelme olmazsa yine emzirmeye devam edersin

Ya canım benim, çok zor gerçekten eğer bırakma durumun olursa sütünü sağ, kesilmesin süt.
Şimdilik süt(kivam artırıcı koyuyorum)+ mama şeklinde gidiyorum mamayı çok içmiyor 20-30 CC 2 saatte bir içiyor. 1 hafta sonraki kilosuna bakıp eğer kilo aldıysa emzirmeyi kesmeyecegim. Dün çok ağladım düşüncesi bile beni mahvetti ama bugün daha iyiyim her yolu denicem tabi ki onun sağlığı öncelikli olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…