2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet bir hafta sonraki kilosuna bakacağım emzirme+mama gidiyorum şuanda. Eğer kilo almışsa emzirmeye devam edeceğim mamayla destekleyecegim. İnşallah kilo alımı olur biberon da almıyor benim bebiş o yuuzden gece beslemesi çok zor olur bana

Eki Görüntüle 3471616 kizlar 2. ay aşı yerimiz bu şekilde kabardı ve kızardı bu hafta. Sizinde böyle mi aşı yeri normal mi
Normal canım, daha da kötü görünmeye başlayacak. Kabuk atacak hatta iltihapli görünebilir sakın dokunmayın. Bu aşının tuttuğunu gösteriyor. Zamanla kabul ve iltihapta geçip bizim kolumuzda olduğu gibi olacak

Ay çok sevindim inşallah bizde de olmuştur Bende bugün bir diyetisyenle görüşeceğim alerji için açmaya başlayacağım 2.5 ay oldu diyete başlayalı. Bugün 2 kez meme+mama ile besledim şimdilik kusmadi. Evde şiiişştt sessizlik bugün en mutlu günüm diye geziyorum valla

Ay aman maşallah. İnşallah evin hep bebeğin gülücükleri ile dolar

Yaa gece çok zor olur maalesef doğru. Heleki biberon tutmuyosa..İnşallah kilo alır da memeyle yolunuz ayrılmaz

Kızlar ben dün Nisan annelerinde görüp bugün yere yorgan attım ve bebişi yere koydum artık yuvarlana yuvarlana babıldıyor. Koltukta bırakıp tuvalete gitmeye korkuyodum. Rahatça yuvarlanıp belki kolayca yüzüstü dönmeyi vs de öğrenir herhalde

Eklentiler

• IMG_20240827_121416.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 59

Bende yere oyun halısına koymaya başladıktan sonra yüzüstü dönmeye başlamıştı, iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum şimdide beşikte dönmeye çalışmaktan uyumuyor

Bende yere oyun halısına koymaya başladıktan sonra yüzüstü dönmeye başlamıştı, iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum şimdide beşikte dönmeye çalışmaktan uyumuyor
Şimdi bebisler öğrendiklerini gece de tekrar etmek istiyormuş, bu da bir gelisim basamağı hiç dönmese kesin neden dönmüyor diye anksiyete cukurlarina duserdik.
Ben emeklesin istiyorum hemen tüm gün kucakta ev gezdiriyorum kolum kopuyor emeklerse hep onu yapmak ister, biraz salar beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…