2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Sen de çok gençsiinnnn 11 yaşında oğlum var diyince böyle taş birini beklemiyordum
Sen kendinizle baktın mı kızz dışarda görsem bekar sanarım o derece minnoşsun ya Allahım genetik ne kadar önemli
Oha ciddi misin kelebek sen miydin fıstık gibisin
Sulti gözlerinden kendimi alamadım inşallah bebeğin gözleri sana çeker

Nası yaaa nasııl unutmazsın bu olayı sultiiiş

Yok yaa kahverengiye kaçiyor halen her sabah gözleri bana benzeseydi bari diye söyleniyor
Keşke benzeseymiş yakışmışsınız
Çok duygulandım
Ayrıca ben size yakışmıyosunuz demedim kv tarafı sana kurban olsun dedim
Ayyy evet çok tatliş duruyorlar 1 yaş konseptinde kesin yaptır
Ay kesinlikle istiyorum harika ya
Ben 2-3 kişi hariç kim kimdi hiç bilmiyorum hahahah buruşuklu kâğıt Var o kim mesela
medusaa
gulumsebebek ya sen nasıl taş bi hatunsun bir de kilom var falan diyorsun maşallah yüz hatların falan nasıl güzel kız

Aynen bende aynısını düşündüm gulumsebebek için. Gayet taş hatun
Kızlar bugün çok mutlu ettiniz beni sandığım kadar olmadığımın farkına vardım

Yaa böyle bir vibe'i nasıl verdim acaba
Senle ben beklentileri karşılamadık sanırım
Kız ama bak yaprak dökümü Ferhunde demedim edho meryem tiplemesine benziyorsun seni topiğin en ağır ablası seçtik tipinden
aman Allah korusun ferhunde evlerden ırak edho Meryem olurum kabulümdür. Arkadaşlar listenizdeki ağır abla tipli karı benim tamam mi

Hahahahhaahahahha kahkaha attım buna
Hahahaha yok valla ben kimseye yakışmıyonuz demedim ama gerçekten tüm topiğin kadınları çok güzel ve bazıları eşleriyle aynı kulvarda kapışırken bazıları eşlerini resmen gömer yani bende o kısma sinir oluyorum güzel hatun bulmuşsun be Allahın kulu sus otur da dua et yanında diye

Ya sütüm de var şimdi mama vermesini istemiyorum bir yandan da çocuğumun sağlığı için.. her şeyi yiyip çocuğumun çok güzel kilo aldığı zamanları özledim
Sabahtan beri ne ictiyse 1 dk içinde kustu midesi bomboş ve ağlıyor sürekli. Ne yapacağımı şaşırdım acile gitmeyi düşünüyorum artık. 2 aydır o kadar yıprandım ki anlatamam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…