2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizimkini elleri hep yuzunde uyurken illaki uyandiriyor. Sicriyor birde o reflex 4. Ayda gececekmis belki ozaman duzene girer yatis seklimiz
O zaman da zaten dönmeye başladıkları için kendi istedikleri gibi yatarlar bence. Bence benim oğlum zaten yüzüstü uyumayı seviyor yada öyle durmayı. Tummy time yaparken uzun uzun öyle kalabilir sıkılmaz ama sırtüstü yatırınca 5 dk ya sıkılıp ağlıyor

Yani sen böyle yazınca şimdi kadının mutluluğunda gözü mü var diyesim geldi. Çok şükür ki eşin herşeyin farkında önemli olan da o.

Aslında kuvezde tüm bebekleri yüz üstü yatırıyorlar hem daha rahat nefes alıyolar hemde o pozisyonu seviyorlar. Tabi orda da her hemşirenin baktığı belli bebek sayısı ve cihazlar var ani bi durumda ötüyor filan. Evde de sürekli gözünün üstünde olması gerekiyor. Yüz üstü çok fazla vakit geçiren yada uyuyan bebekler çok daha hızlı gelişimlerde bulunuyor

Aynısını bende yaşıyorum 2 aydır diyetteyim hep aynı şeyler yiyorum paketli gıda asla yemedim ama mukus hiç geçmedi 2 aydır. Üstüne birde egzamalari arttı 3 haftadır ve 2 gündür sadece balgamlı mukuslu kaka yapıyor.. 2 haftadır hiç kilo alamamış sürekli kusuyor reflüsu iyice arttı. Doktorumuz patatesi kesti geçmezse gluteni de keseceğiz. Belki sonradan birşey dokunmaya başlamıştır size de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…