2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yasak mı bu kuralları bilmiyorum da eski anne topiğimde acıkca adres yazmıştık bir herkes ekledi birbirini ama sohbete burdan devam etmiştik tabi
Evet evet yasak 2023 Ağustos anneleri böyle dağıldı 2024 Nisan annelerinin çoğu foti koydular diye gittiler mesajlarda belli aslinda kişiler biraz oku çıkıyor ortaya

Kız daha da şişti göbek . Zort oldum aynaya baktım ve göbeğimle konuştum sabah senin inmen gerekiyordu dahada şiştin diyee
Offf size yazcam diye yanlışlıkla 2025 mart anneleri grubuna yazmışım bir anda nasıl girdiysem anlamadım bir de diyorum ki ohaaa bir sürü kişi gelmiş bunlar kim niye perinatolojiyi konuşuyor kızlar
Sen bi kendine gel gidişat iyi dğeil bak söyliyim
Doğum günün kutlu olsun canımm Kız sen aslan burcu musun ya bugün hangi tarihteyiz bilmiyorum valla. Aslan burclarıyla pek iyi değil aram malum komşum aslan burcu. Ama sen öyşe değilsin baya sempatiksin hee görmeden seviyoeum seni bide senin lohusalık dönemini ben kaçırdım hep sorcam unutuyorum kv ne dedi sana da bu kadar etkilemiş seni ?
Bence o hemşire saçmalamış. Kaynar suyla mama yapıldığı nerde görülmüş. Hem bu bebekler robot değil iki bakteri virüs bisey görsünlerki bünye alışsın biz zahmet kaynamış soğutulmuş suyu ben tekrar ılıtıp öyle yapıyorum mamayı
Kaynatmayı bırak direkt arıtma musluğundan biberona su koyup yapanı gördü bu gözler… biz gayet iyiyiz bence
İlk bebemin diğer adı koliksu. Çatlarcasına ağlarken içme suyuyla yapmak zorunda kaldığım anlar oldu
22 ymiş ben de şimdi baktım. 23 ten sonra başak oluyor . Grupta kim başak bilmiyorum ama
Tertemiz bi başak burcuyum

Son düzenleme:
Evet evet yasak 2023 Ağustos anneleri böyle dağıldı 2024 Nisan annelerinin çoğu foti koydular diye gittiler mesajlarda belli aslinda kişiler biraz oku çıkıyor ortaya
Anaa foto koymakta mı yasak kız benim eski topik olarak ucuz yırtmışız o dönem desene. Yaa ipuçları var okudum hepsini de öyle çıkar mı diye denemedim daha

Anaa foto koymakta mı yasak kız benim eski topik olarak ucuz yırtmışız o dönem desene. Yaa ipuçları var okudum hepsini de öyle çıkar mı diye denemedim daha
Fotileri koyup silmisler başkaları fotiyi alıntı yapınca silinmemis oluyo ya o sıkıntı olmuş. Yarın iki gün sonra ben fotomu sildim siz sitede tutuyosunuz hala denilir diye. Profil fotisi yapabilirsin sıkıntı yok da koyup silmek sıkıntı

Bilmiyodum ben neyse demekki bugüne kadar mucize eseri olarak iyii banlanmamışım

Grubun birleştirici gücü de diyebilirsiniz bana

Peki tecrübeli anneler. Bebeğim soğuyunca içmiyor mamayı sütü. Ilık suyla yapınca da çok çabuk soğuyor. Tek seferde de bitirmediği için tekrar denediğimde soğuk geliyor süt yada mama. Tekrar ısıtıyormusunuz yaptığınız mamayı veya sütü. Yoksa 1 kere ısıttıgımız için çöp mü oluyor o süt

Eğer maması yarım kaldıysa 1 saat içinde tekrar vermeye çalışıyorum canım. Sıcak suyun içine oturtuyorum biberonu. Mama ılıyınca bi daha içiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…