2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İyi geceler kızlar. Benim bi sorum olacak. Bir kaç gündür diş ağrım var bugün iyice arttı apse falan iyice belirginleşti. Doktora gittigimizde bize bi işlem uygulayabilir mi? Morfin falan yapılabilir mi? Bilgisi olan var mı

Dogum günün kutlu olsun kuzucum iyiki dogmuşsun kv salla gitsin

gulumsebebek cam rendenin özelliği ne canım tam olarak sen bilirsin. Gerekli bi şey mi
Gerekli bence canım. Mesela meyve vercen bebek daha 6 aylık blw de uygulamak istemiyorsun ama püre yapman lazım. En pratik ve kolay yol cam rende. Normal rendede daha büyük çıkarıyor parçaları cam rendede yapınca kullanıma hazır püre olarak çıkıyor içine ceviz dövüp koy mesela yesin. Haşlama o bu şu işi bana uzun geliyor bize pratik şeyler lazım. Birde sebzeleri buharda haşlamak için aparat var. Suyla temas etmiyor sadece buharda haşlanıyor vitamini tamamen içinde kalıyor. Çok gerekli mi dersen o bence okadar gerekli değil ama cam rende bulundur

Doğum günün kutlu olsun canım benim , tam bir aslan burcu kadınısın biliyor musun tahmin etmiştim aslında, kendine değer vermem kendini sevmen… kaynana konusunda da maalesef torunlarını oğullarını seviyor onlar en iyisi bile olsa bir yerden sonra yabancı görüyorlar bizi maalesef. Canını sıkma

Aaa ben başak burcu sanıyordum kız 20 den sonra başak olmuyor mu

Mesela otelin çay bölümünden termosa kaynar su doldurtuyorum. Termos o suyu sabaha kadar sıcak tutuyor zaten. Sabah kahvaltıya gidince yeniliyorum. Biberona normal içme suyundan 70 cc koyup üstüne teemostaki sıcak sudan 20 cc koyup 90 a eşitliyorum. Su ideal içilebilecek ısıda oluyor. Üstüne mamayı koyup dayıyorum gitsin

Doğum günün kutlu olsun canım Allah ailenle evladınla sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

Niye kutlasın yada niye barışma çabasında olsun ki ona sorsan kendini haklı çıkarmak adına kırk laf etcek. Bi olayda herkes kendini haklı görür hesabı. Boşver seninde kafan böyle rahat zaten

Ay özge daha neler neler alacağız hele instagram kullanıyorsan illaki şu ek gıda zamanında bebe irmiği bebe pirinç unu felan setleri var hatta bir markanın. Mama kapları mama sandalyesi mama önlüğü… ay bugün eşimle konuştuk da daha yediklerini hep batıracak kendini batıracak, hayırla gelsin o günler inşallah

Ayy tamam kuzum teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…