2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bende tam 6 ay dolunca başlamıştım. Oğlanda 5.ayda ufak tadımlara başlarım diye düşünüyorum ama yine tam ek gıda geçiş 6.ayda olacak. Doktorda 6 ay denmesinin bi sebebi var bebeğin bağırsakları henüz buna hazır değil ek gıdayı sindirebilecek gelişmişlikte değil demişti. Kv annemler filan aman biz size verdik herkes erken veriyor bişey olmuyor filan dediler. Valla dedim kimsede bi sorun olmaz kalkar bende olacağı tutar ben o riski alamam heleki prematüre bebekte. Ama doktor bana 3 gün kuralı uygulatmadı sebze meyve aynı anda vermeye başladım önce sebzeleri tattırayım durumum olmadı. Şuan ne bulsa yiyor ot sebze et meyve herşeyi yiyor. Bizde baba yemek seçici sadece. Umarım oğlumda kızıma benzer

Rahim degil yumurtalik kanseri imis. Son evreye kdr kendini belli etmezmis sinsi tiplerden baya rahimde yayilmis. o yuzden endiseliler.baska yere sicrama varmi diye bakilacak
Allah şifa versin cnm, geçmiş olsun, bol bol dua ediyorum, Allah çocuklarına bağışlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…