2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kaynatmayı bırak direkt arıtma musluğundan biberona su koyup yapanı gördü bu gözler… biz gayet iyiyiz bence 😂😂
Kızımda bunu bende yapıyordum 🤣🤣 oğlanda biraz büyüsün sıcak su filan uğraşmıcam direk normal içme suyu yap gitsin 🤣🤣🤣

Ay özge daha neler neler alacağız hele instagram kullanıyorsan illaki şu ek gıda zamanında bebe irmiği bebe pirinç unu felan setleri var hatta bir markanın. Mama kapları mama sandalyesi mama önlüğü… ay bugün eşimle konuştuk da daha yediklerini hep batıracak kendini batıracak, hayırla gelsin o günler inşallah 🙏🏻 ❤️
Yaa evet evet onlardan sipariş vermemek için zor tutuyorum kendimi sürekli bi şeyler almak istiyorum oğluşuma çok heyecanlı her aşaması 🥹🥹

İyi geceler kızlar. Benim bi sorum olacak. Bir kaç gündür diş ağrım var bugün iyice arttı apse falan iyice belirginleşti. Doktora gittigimizde bize bi işlem uygulayabilir mi? Morfin falan yapılabilir mi? Bilgisi olan var mı
Canım ben kızımda yirmilik diş çektirdim. Doktor 1 gece sağ at sütü sonra vermeye devam et dedi

Bizden gizli konuşmalar demek hmmmm melegim can melegim can
Hahahahaha🤣🤣🤣🤣
Kız bugün konuştuk sadece ilk defa, bak onu da hemen ötüverdim😂😂😂😂 ama öyle bir yolla buldum ki meleği inanamazsın 😂😂😂
Ey ruh geldiysen benide bul 🤣🤣
Ay özge daha neler neler alacağız hele instagram kullanıyorsan illaki şu ek gıda zamanında bebe irmiği bebe pirinç unu felan setleri var hatta bir markanın. Mama kapları mama sandalyesi mama önlüğü… ay bugün eşimle konuştuk da daha yediklerini hep batıracak kendini batıracak, hayırla gelsin o günler inşallah 🙏🏻 ❤️
Eşinle mi konuştunuz ben olayın o kısmındayım 🤣🤣

İnstgram önemli hemde çok önemli 😂😂😂 orası olmada bebeklerimize nerden alacaz mama sandalyesi mama önlügü 😂😂

Hahahahaha🤣🤣🤣🤣

Ey ruh geldiysen benide bul 🤣🤣

Eşinle mi konuştunuz ben olayın o kısmındayım 🤣🤣
Dolaptan birşeyler alacaktım geldi kalçama vurdu , sonra işin sonu farklı yerde bitti , barışmış bulunduk. Cinsel dürtülerim yüzünden oldu hep😂😂😂

X