2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hahahahahah kız yeminle psikolog mısın sen 12 den vurdun gerçekten dediğin gibi
İlgim var anam.cok okuyorum psikoloji hk:)
Ay hadi insallah.biraz uzuyor bu durum beni.
Kafatasını mı kırdın
evet ilkokulda hala cokuntu var ordaannem dalga gecer arada kirinca bi zeki oldun diye cocukken pek degildin der

Ya hafızanı severim senin burda kimse birbirinin derdini unutmuyo çok seviyorum sizleri. Evet terfi aldı ve hala zam yapmadılar bebek sarılıktı hastaneye götürmemiz gerekiyodu araç istedi onu bile vermediler. Tek yaptıkları sen müdürsün diyip bi oda vermek oldu. Bugün de hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bi şey yaptılar. Zaten canına tak etmişti, yakmış gemileri çıkmış. Başka iş bulmadan çıkmamalıydı belki ama kızamıyorum bile çünkü ne çektiğini biliyordum. Allah yüzümüze güler inşallah bebeğimizin hatrına

Amin canım benim inşallah en güzelini bulacak senin eşin inanıyorum ben biz de seni çok seviyoruz

Adanaya 2 saat diyince bi heveslendiydim gelip kocanın kafasını kırmaya
Ah keşkeeeeeeeeee
İlgim var anam.cok okuyorum psikoloji hk:)

Ay hadi insallah.biraz uzuyor bu durum beni.

evet ilkokulda hala cokuntu var ordaannem dalga gecer arada kirinca bi zeki oldun diye cocukken pek degildin der
bencd çok güzel kızının kafa yapısı maşallah şakaya vurmuşsunuz şimdi üstünden zaman geçmiş ama ben çok üzüldüm ya

Ay sultan sen bizi öldürcen ya

Sabah yastığa koydum dişlerimi fırçalamaya gittim geldiğimde bu şekilde bekliyordu Eki Görüntüle 3468300
Ay senin tulumunu yesinler kız benimkide böyle yapıyor altında yükselti varken dönüyormu aslında yani bende ne bekliyorum 3 aylık çocuktan Allahım fıldır fıldır dönsün diye bekliyorum sanırım

İnsallah canim.Nasil vicdansizlar ya.bizdede durum buna benzer.bugun yazdim ya patrona rest cektim diye.Beraber calistigimiz is arkadasim var.Ben yokken kiz herseye yetismeye calisiyor.gecesi gunduzu kalmadi.ufak bir hata yapmis.kayda deger birsey degil.beni ariyor diyor ki neymiste ben takip etmiyormuymusum.bilgisayar acik degilmiymis.kiz yetersizmis.dedim pardon nesi yetersiz.onca ise kosuyor.begenmiyorsaniz baskasini getirin madem dedim.ne varki baskasini getirmekte,gerekirse getirirz dedi.dedim benim yerime de birini getirin o halde.demekki ben kizi iyi yetistirememisim.isler de aksamis madem.ben oylemi demek istedim diyor.be adam ne demek istedin pardonda.genel muduru aradim dedim biz ayriliyoruz yerimize birini bulun.bugun ortalik yangin yeri. digerleride bir bir ariyor.acmadim hicbirinin telini.bu gibi adamlari zengin etmek istemiyorum.

Benimde ilk bebede iyice azalmıştı. Dediğin gibi zamanla normale döncez de yaptırcan artık alttan muayene mecbur spiral taktırmıcan mı zaten
Spiral kanamayı arttırıyo diyo herkes ya hiç takmadım bugüne kadar. zaten reglim yoğun geçiyo onu takınca daha çok kanarım diye çekiniyorum. Bide sinirlilik ve bel ağrısı yapıyo demişti biri. Ben daha spinalin verdiği bel ağrısıyla baş edemiyorum ki

İnşallah çok daha iyi bir iş bulur canım bebeğiniz şans getirsin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…