2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar yavrumun yüzünde küçüktü ama 10 günde büyüdü böyle :KK43: tatildeydik belli şeyler yedim yumurta tavuk et makarna acaba alerjik mi ya :KK43: randevu aldım dr göstericem umarım geçer kalıcı değildir :KK43: böyle olan var mı?
Çok kötü olmuş canım bence alerjik geçmiş olsun 😟😟

Bence uclarda yasiyor. Birini sevdiginde adanmislik yasiyor, huzurumuz kacmasin tadinda, kizdiginda ise gemileri yakiyor🤣 suan bilinmezlikleri var arada kalmis..bosanma karari alsa mesela yangin yerine cevirir ortaligi😅Akibeti henuz belli degil onyuzden kv falan temkinli yaklasiyor.
Hahahahahah kız yeminle psikolog mısın sen 12 den vurdun gerçekten dediğin gibi 😂
Bende bayadır yazmıyorım bakamıyorum bi bakim beni merak eden soran var mı dedim etikette yoktu tesadüfen gördüm hiç olmasa hepinize iyi trip atacaktım kimse merak edip sormamış beni diye 😂😂

Bayadır yokum çünkü neden bilmiyorum ev işleri 3 çocuk vs yetişemiyorummm. Ama ara ara girip okuyorum
kız nerdesin sen begonyaaaa 😍 ev işi perilerin mi geldi😍
Kızlar yavrumun yüzünde küçüktü ama 10 günde büyüdü böyle :KK43: tatildeydik belli şeyler yedim yumurta tavuk et makarna acaba alerjik mi ya :KK43: randevu aldım dr göstericem umarım geçer kalıcı değildir :KK43: böyle olan var mı?
alerjiye benziyor sadece yüzünde mi öyle
Bencede katılıyorum sana zaten böyle durumlarda insan bi beyninde çatışmalar yaşıyor illaki bi karışıyor. Ben 4 defa terk edip gittim 3 müydü acaba 🤔 neyse çok önemi yok 🤣🤣 her seferinde geldi aldı barıştık filan ki o dönemler çoluk çocuk ta yoktu hiç. Ama yinede gemileri yakmak kolay değildi. Şimdi onun durumunda, çocuğa rağmen hiç hiç kolay olmaz. Umarım aile huzuru yeniden yerine gelir ev içi huzursuzluk çok zor
Kesinlikle gerçekten ev içi huzursuzluk çok zor, benim babam da evde huzur bırakmadı bir dönem maalesef, annem de babamı kovdu 😂 bir de elbiselerini siyah tekel poşetine tıkıştırıyordu, bir defasında babam bari ceketimi ver bari demişti annem vermemişti 😂😂😂

Benim kizin kafa.bi sabit durmadiki adam gibi cekeyim.sag sola gore daha basik😔 cesursavasci cesursavasci
Bebeklerinizin kafasında anormal bir durum yok kızlar merak etmeyin büyüdügü zaman düzeliyor benimkide hep yüz üstü
Yatıyor büyük kızımda hep yüz üstü
Yatmıştı kafası yusyavarlak şimdi

Öyle düşünme o da erkek lohusası😂 Bazı adamlar çocukları geç kabulleniyorlar iyice gülsün oynasın ona kollarını açsın arkasından ağlasın bak bakalım evden ayrılabiliyor mu🤭 Bugünler geçecek canım öyle ya da böyle. Benim içimde kalan tek şey bunlar yüzünden sütüm kesilmişti hala daha eşimin yüzüne vururum senin yüzünden çocuğumun rızkı kesildi affetmiyorum sizi diye. Başını hep öne eğer yemin ederim.
Evet benim de sütüm azaldı maalesef:KK43: şöyle doya doya emzirmek istiyorum

Allah yardımcınız olsun. Benim eşimde 8 aydır çalışmıyordu. Bu ay başladı 🙂↕️ zor süreç 🙏
Amin canım sağolasın inşallah hemencecik bulur çünkü arkada bi birikimimiz de yok bizi idare edecek. Allah yüzümüze bakar da güzel kapılar açar inşallah

Amin canım sağolasın inşallah hemencecik bulur çünkü arkada bi birikimimiz de yok bizi idare edecek. Allah yüzümüze bakar da güzel kapılar açar inşallah
Amin amin. Biz hep birikimden harcadık yoksa geçim çok zor. Hele bebiş olunca her gün birşey çıkıyor

Çocuklarla baya burnundan geldi yani 🥺 geçmiş olsun canım.
Hiç bilmiyorum sonradan gelişir mi. İnşallah seni sıkıntıya sokacak derecede değildir
İnşaAllah canım sağol 🤲🏻
Çok kötü olmuş canım bence alerjik geçmiş olsun 😟😟
😞 sağol canım. Sonradan olur mu alerji?
kız nerdesin sen begonyaaaa 😍 ev işi perilerin mi geldi😍
Begonya firarda 😂 tatilden geldim evi poh götüriyi bende grip olmuşum evi süpürürsem şükür edicemmmm
alerjiye benziyor sadece yüzünde mi öyle
Sadece yüzü böyle canım 10 günde böyle oldu küçücüktü buyüdü 😢

Ayyy kızlar herkes kafadan bahsetmiş kimse kepçe kulaktan bahsetmemiş. Topikte bebeği kepçe olan yokmu 🤣🤣
Bizimki kepçe değil ama zorla kepçe yapacak 🤣 emerken koluma yatınca kulağı katlanıyor düzeltiyorum. Bu sefer kendi yatarken sağa sola döndüğünde kulagi katlanmış oluyor öyle yatıyor hemen araya parmagimi sokup duzeltiyorum🤣 düzgün kulağı da bozacak sıpa 🤣

Kiz ya en azindan sacli olcak diye teselli oluyorum🤣 benimde yamuk tepeden.kafatasimi kirmistim cocukken. ama belli olmuyor suan😅
Kafatasını mı kırdın 🥺🥺🥺
Oğlak gibi gelmedi bana ya. Oğlak olsaydi şuan ailesinin ynaindaydi 😂oğlaklar ailecidir.er yada geç ailelerinin yanina giderler . Gerçi sultan kv yanina gitmiş . Onlari ailesi gibi mi görüyor?
oğlağım canım, çoktan gitmiştim de annemde 5 çocuk ev 3+1 . Bekarken salonda yatıyordum üniversiteye gidince odam kalmadı ,tatillerde salonda yatıyordum. Bebek olunca salonda yatmak zor olur diye terk edemedim birde bebekle tek başıma araba sürmeye cesaret edemedim 2 saatlik yol🥺
Bende arabasinin tekerleğini patlatmiştim 😂😂😂bicağida üstüne birakmiştim 🥰
imza atmadığın kalmış kız😂 çok orijinal bir fikirmiş ama beni yok yazan bir hocam vardı eşime yalvardım arabasının tekerini patlatalım diye izin vermedi 😂😂😂
Sizleri gördükten sonra kocam bana kurban olsun :kahve:
bu hafta kocaları çekiştiriyoruz 😂😂😂 bir ara grupça bir meme reddi yaşadık sonra bir kv vakası yaşadık lohusayken 😂😂 dolunay mıdır nedir bizi etkiliyor

Ben merdivenden dusuyordum yaprak dökümü Leyla gibi 🙄 merdiveni süpürüyordum ters şekilde iniyordum bir anda dengem kayboldu arkaya doğru giderken dengemi buldum. Hamile olduğumu unutuyordum o aralar. Yine unutmuştum😅 eğer bebeği dusunseydim panik yapıp kesin düşerdim
Ay Allah korusun dikkat et :KK43:
😂😂😂 canımı al malıma dokunma mı diyor. Ay bi arkadaşım da sinirlenip kocasının kıyafetlerini camdan atmıştı ben ona bile şaşırmıştım sizinkiler baya level atlattı bana😂
HAHAHSHSHSHSHSH Benim halam aldatan kocasının kıyafetlerini sokağa attı sonra adam bari ayakkabımı ver dedi kadın ayakkabıyı parçaladı tuvalet terliği verdi, terliğimi geri getir dedi😂😂😂😂 ay çok gülerim o halama😂😂😂 aynı halam oruçluyken sinirlenip sigara yakmıştı Allah dumanı affeder demişti😂😂😂😂

HAHAHSHSHSHSHSH Benim halam aldatan kocasının kıyafetlerini sokağa attı sonra adam bari ayakkabımı ver dedi kadın ayakkabıyı parçaladı tuvalet terliği verdi, terliğimi geri getir dedi😂😂😂😂 ay çok gülerim o halama😂😂😂 aynı halam oruçluyken sinirlenip sigara yakmıştı Allah dumanı affeder demişti😂😂😂😂
Bence halana çekmişsin 🤣🤣🤣

Benimki orali olmadi bile gururundan 😂😂
İçin için ağlamıştır o😂😂😂
Ay bana da bana da benim maksimum yaptığım şey o bardak dolabını devirince içinde kırılmamış olanlar var diyip evin içinde kalanları da ben kırmıştım he bide önümdeki çaydanlığı kaldırıp tv ye doğru fırlatıp halı kapı cam ne varsa batırmıştım üstüne adamı yakasından tutup kapıya atmıştım 🤣🤣 ama bunlarınki çok üst level bacım biz oralara varamayız 🤣🤣🤣
En kötüsü de kırıp döküyoruz ve yine biz topluyoruz 😂

Ahahaha kız halaya derler 🤣🤣

Kızlar eşim istifa etti. Dua edin de bir an önce yeni iş bulsun 🥹
İnşallah en hayırlı işi bulur Allahın izniyle🙏🏻
Özel sektörün berbatlığı işte. Hak yiyorlar vicdansızlık yapıyorlar insanı canından bezdiriyorlar. Dayanamamış bugün artık çıkmış gelmiş
sen daha hamileyken adam terfi almıştı ama herkesin maaşı artarken size aynı maaştır sanırım. İyi olmuş istifa ettiği, sen hamileyken bile yurt dışına çıkmıştı böyle işine düşkün bir adama haksızlık ettiler bence eşin en doğrusunu yapmış. Eminim daha iyisini bulacak 🙏🏻
İnşaAllah canım sağol 🤲🏻

😞 sağol canım. Sonradan olur mu alerji?

Begonya firarda 😂 tatilden geldim evi poh götüriyi bende grip olmuşum evi süpürürsem şükür edicemmmm

Sadece yüzü böyle canım 10 günde böyle oldu küçücüktü buyüdü 😢
Bir ciddiyeye götür istersen belki tatilde güneş de cildini öyle tetiklemiş olabilir umarm hemen geçer🙏🏻 boşver evi poh götirsin önemli olan senin ve çocuklarının sağlığı, yorgunluğunu atlatınca yaparsın 🙏🏻

Kafatasını mı kırdın 🥺🥺🥺

oğlağım canım, çoktan gitmiştim de annemde 5 çocuk ev 3+1 . Bekarken salonda yatıyordum üniversiteye gidince odam kalmadı ,tatillerde salonda yatıyordum. Bebek olunca salonda yatmak zor olur diye terk edemedim birde bebekle tek başıma araba sürmeye cesaret edemedim 2 saatlik yol🥺

imza atmadığın kalmış kız😂 çok orijinal bir fikirmiş ama beni yok yazan bir hocam vardı eşime yalvardım arabasının tekerini patlatalım diye izin vermedi 😂😂😂

bu hafta kocaları çekiştiriyoruz 😂😂😂 bir ara grupça bir meme reddi yaşadık sonra bir kv vakası yaşadık lohusayken 😂😂 dolunay mıdır nedir bizi etkiliyor
Antepte misin yoksa kız

X