2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Üniversitede benim Arkadaşım sürekli bandana takardı onunla aynı eve çıktık birinci sınıfta. Duştan bir çıktı kulaklar kepçeymiş meğer, en çok istediği şey at kuyruğu yapmakmış bahsediyordu ama bence öyle de çok güzeldi ama kız çocukları çok üzülüyor. Hele çocuklar birbirini çok zorbalıyor lakap takıyor dalga geciyor, eğer ameliyatsız yolu varsa bence de bir sor canım

Ben sordum canım kızım daha 1 yaşındaydı o dönem. Doktor 5-6 yaş civarı akran zorbalığına maruz kalmadan yapılır çok önemli değil 20 dk bi kulak 20 dk diğer kulak 40 dk da hallolur dedi. Kızı yaptırmam şart senin yaşadıklarını hissetsin yaşasın istemem açıkçası ki fazlaca açık kulakları tam kepçe. Oğlan şimdi okadar değil ama baktım oda bariz oluyor onuda bi yonttururum ikisi bir küçük bi operasyonla hallettiririm

Ben anladım galiba

İnşallah canım benimm

Akşamları bazen süt azalıyor hemen bestlak takviyesi alıyorum
Şimdi meme reddi var diye de biraz azaldı sanki o yüzden olabildiğince arttirmaya yönelik çabalıyorum
Suya mı katıyorsun canım
@Nooneathome9 bırak sultan yaşasın görsün sonra ben ne bok yedim der
kendimi atarım heralde
halı yıkama iyi yıkamış mıydı peki, birde beyazsa halı

Ben anladım galiba
Tahmin ettim
aaaaaa 15 kilo mu helal olsun adama ya nasıl verdi hiç mi yemedi benimki Şahan Gökbakar ın sarışın hali dün moralim bozuk diye dışardan ikimize yemek söyledi, ben yemedim iştahım kesildi. Benimkini de yemiş, ayranımı da içmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…